Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie weselne, Warszawa, gdzie warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ann
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 13:05    Temat postu: nie polecam Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłam odpowiedniego forum tak wiec piszę tutaj..
Chodzi o salę bankietową Europa przy Trakcie Brzeskim 72

Nie polecam tej sali, podano półmiski z nieświeżym jedzeniem, właściciele nieuczciwi i niemili, nie oddano nam w całości pozostałego po weselu jedzenia, nie otrzymaliśmy w całości NASZEJ wódki - w kartonach nie było ani jednej otwartej butelki wódki mimo, iż po wyjściu z sali o godzinie 5 na stołach stało jej sporo. Właściciele mieli również problem z wydaniem porcji jedzenia dla dwójki gości, którzy wychodzili po pierwszym daniu, mialem wrazenie, ze są zdziwieni, że w ogóle pomysł zapakowania dla nich jedzenie wpadł mi do głowy (bo wtedy o wiele mniej jedzenia zostanie na potrzeby własciciela, który oprócz sali bankietowej posiada jeszcze inną restaurację). Niestety nie polecam, i przestrzegam pary szukające sali weselnej....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marika82
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon 27 Maj 2013, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was

a czy ktoś z Was może miał organizowane przyjęcie weselne w restauracji Hawełka na ulicy Wiejskiej? To w budynku sejmu. Wybieramy teraz lokal i jedną z możliwości jest właśnie Hawełka ze względu na lokalizacjęuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mfślub
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon 3 Cze 2013, 9:21    Temat postu: Pałacowy klimat Odpowiedz z cytatem

Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club ma świetną salę balową. Można zorganizować świetne wesele, a rano wyskoczyć na partyjkę golfa z teściem;) Hotel wygląda jak pałac a w dodatku otoczony jets parkiem krajobrazowym. Dobre miejsce dla par które pragną wesela z klasą oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elfinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Cze 2013, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nie byłam na forum, zaabsorbowana przygotowaniami i poszukiwaniami...
Ja się generalnie zdecydowałam na wesele pod Warszawą, w Karczmie Człekówka w Kołbieli.
Byliśmy tam 2 x na obiedzie i przekonało nas jedzenie, a także ogólny wystrój (bezpretensjonalny i bez złoceń mruga, dużo miejsca, zieleń wokół, jest gdzie wyjsć na zewnatrz jeśli pogoda dopisze. Niebagatelną kwestią była oczywiscie cena, chyba wezmiemy pakiet 180 zł / osoba, ale najtańszy mają za 160 zł.
Część rodziny przyjezdza do nas z tamtych stron (Lublin, Garwolin etc) więc będa mieli blizej niz do samej Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scarlet
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Sie 2013, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie mają ceny chyba z kosmosu. Rok temu brałam ślub i szukaliśmy jakiejś sali weselnej, ceny za przysłowiowy talerzyk nas przeraziły. Najgorsze, ze niektóre sale były tak obskurne że nie wiem jak oni mogą sobie takie ceny wymyślać. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na salę w Via Appia w Sękocinie pod Warszawą. Sala weselna ładna, wszędzie czysto i przyjemnie. Mieliśmy też kilkoro gości, którzy przyjechali na nasz slub z Niemiec, więc na miejscu wynajęliśmy im pokoje żeby mogli spokojnie odpocząć po weselu i wrócić do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djwarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Sie 2013, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę polecić :

- BOATHOUSE (jak dla mnie nr1. rewelacyjna obsługa, rewelacyjne jedzienie, i rewelacyjna lokalizacja z dużym ogrodem).
- La Strada - ul kłopotowskiego. - również polecam.
- Villa Foksal profesjonalna obsługa, bdb. jedzenie.
- Dom Polski - j.w.

okolice :

- Villa zagórze - bardzo profesjonalne podejscie , ładna lokalizacja.


Nie polecam :

- Orchidea Siedlce (za podejscie : nasza sala , my jestesmy najwazniejsi - w skrocie tylko patrza jak by tu szybciej zakonczyc wesele.) .


uśmiech
_________________
DJ na wesele Warszawa

Mój profil na facebooku : http://www.facebook.com/djwesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarcosPL
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 23
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jeszcze raz tutaj zapodam link do miejsc z Warszawy http://bit.ly/1dVR3P6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szachrajka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 29

PostWysłany: Sro 4 Wrz 2013, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Scarlet, co prawda to prawda. My też jak zobaczyliśmy ceny w W-wie to nas zmroziło. Za taką sumę jak sobie życzyli w jednej restauracji to byśmy mogli zaprosić jedynie połowę rodziny, bo na więcej nie byłoby nas stać. Skoro mówisz że tam w Via Appia mają rozsądne ceny to muszę się tam przejechać. Bo jak patrzę na ceny wszystkiego, to coś czuję że prędzej zbankrutujemy niż weźmiemy ślub smutny
_________________
Turururu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janeczka1
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sro 30 Paź 2013, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja dla Warszawiaków i Warszawianek poszukującej dużej sali w centrum. Mianowicie na Nowym Świecie otwarto niedawno nową salę weselną Imperię. Wesela tak duże, jak i małe przyjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska01
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 31 Paź 2013, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wesele w Dworze Konstancin pod Warszawa uśmiech bardzo fajna okolica, bo nieopodal lasu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, także klimat był jeszcze bardziej wyjątkowy, bo wokół sama natura, pełno drzew... uśmiech w razie pytan, z chęcią odpowiem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group