Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile za wynajem auta do ślubu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikolajseo3
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pon 30 Lip 2018, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że 700-800 zł to maksimum.

Lofoty
_________________
Jeżeli interesujecie się cukiernictwem sprawdź przepisy na ciasta. Najlepsze i sprawdzone ciasta.
Restauracja w Gdańsku - jeżeli szukacie kuchni włoskiej, lepszego wyboru nie ma!


Ostatnio zmieniony przez mikolajseo3 dnia Sro 26 Wrz 2018, 21:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michalgi
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 26 Sie 2018, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maksimum to jakby nie do końca słuszne stwierdzenie. Maksimum dla konkretnej pary - tak.

Nie odniosę się do "nowych" samochodów bo nie potrafię zrozumieć w jakim celu wynajmuje się je (w rozumieniu ofert ślubnych) na taką uroczystość. Takie samochody mają albo znajomi, albo zwykłe wypożyczalnie i to są w praktyce jedyne sensowne miejsca, aby zdobyć współczesny samochód.

Inaczej ma się sprawa pojazdów zabytkowych. Widziałem wiele różnych ofert, oglądałem również wiele aut z takich ofert i mogę powiedzieć jedno. Cena nie przekłada się wprost na zysk właściciela. Tu jest ogromna rozpiętość, ale często ma ona swoje uzasadnienie. Ten sam samochód (w sensie modelu i rocznika) można wynająć za 500 i 1500 zł. Wiadomo, każdy chce jak najtaniej, ale nie zawsze warto.

Jeżeli ktoś kupił za niewielkie pieniądze auto zabytkowe (powiedzmy 50k PLN), odmalował lub jakoś tam odnowił lakier, poprawił wnętrze i zaczął wynajmować do ślubów to faktycznie... cena może wyjść 500 zł. Sęk w tym, że z bliska okazuje się, że auto nie jest już tak sprawne jak być powinno, jest w nim sporo niedociągnięć. Wiadomo - może po prostu nie dojechać na uroczystość itp. Oczywiście okazuje się że mamy 4 godziny (niby z zapasem) ale coś się przedłużyło i wynajmujący nam auto żąda dopłaty itd. Samo przygotowanie auta w dniu ślubu - umycie za 15 zł na myjce samoobsługowej + wcześniejsze odkurzanie. Da się? Da. Właściciel zarobi na tym wszystkim jakieś 300-400 zł, co po odjęciu amortyzacji auta zejdzie może do 100 zł.

Z drugiej strony mamy oferty "droższe". Tu właściciel na odnowienie poświęcił kilka lat pracy i ogromne nakłady. Pełne odnowienie auta to koszt ok 200.000 zł. Przygotowanie do ślubu w postaci profesjonalnego mycia auta, przygotowania wnętrza, skóry itp to koszt 250 zł. Takiego auta nie potraktujecie myjką ciśnieniową, czy w inny standardowy sposób. Oferty takie często też nie są w żaden sposób ograniczone godzinowo. Dostajemy jednak auto "idealne". Z punktu widzenia właściciela... no cóż.. wyłożył dużo większe pieniądze. Aby chociaż częściowo odpracować to co włożył musi liczyć chociaż proporcjonalnie przychody do kosztów. Zysk "na czysto" - ku zaskoczeniu - orientacyjnie taki sam, może stówkę większy.

Wysoka cena nie zawsze wynika z chciwości właścicieli, ale po prostu z kosztów, które ponieśli.

Ceny 500 i 1500 zł są realnie rzecz biorąc w porządku. Trzeba tylko zweryfikować czy faktycznie dostajemy za określoną cenę to, czego szukamy.

Podobnie w codzienności. Jeden jeździ powiedzmy audi a drugi daewoo. I to samochód i to samochód. Cena jednak inna i każda z nich ma swoje uzasadnienie.

Oceniajmy obiektywnie, weryfikując oferty. Strzelanie że 700-800 zł to już max nie ma sensu. Kwestia komu na czym zależy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 27 Sie 2018, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną oferte samochodów osobowych znajdziecie na https://www.autoplaza.com.pl/ , polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Pią 31 Sie 2018, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za samochody tej klasy http://richtermotors.com/oferty/ to od 1tys za wynajem, ale właściciela nie zawsze chcą zarobkować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
endywia_007
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od tysiąca to niedrogo Surprised u kuzyn płacił za swojego 3 tysiące ale to był zabytkowy
_________________
"Mogłaby zamknąć oczy, udawać, że wszystko jest w porządku. Wiedziała jednak, że nie da się żyć z zamkniętymi oczami."
Cassandra Clare – Miasto szkła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wmStudio
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 14

PostWysłany: Czw 24 Sty 2019, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za wynajem zabytkowego pojazdu z Apogeum płaciłem 1000 zł. Samochód bardzo rzadki, więc myślę że było warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna42
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 5 Kwi 2019, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo polecam - https://sklasadoslubu.pl/ Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też zastanawiamy się nad tym jaki samochód do ślubu wynająć. Niedawno znajomy podesłał mi ofertę firmy Vip Limuzyny i musze wam powiedzieć, że przedstawia się na prawdę ciekawie. Waszym zdaniem taki samochód do slubu to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od firmy i samochodu, jakiego wybierzecie. My poza samochodem dla PM będziemy również wynajmować busa dla gości. Znalazłam firmę, która oferuje wynajem busów tomaszów mazowiecki i mam takie pytanie do was - mieliście już okazję korzystać z ich oferty? Chętnie poznam wasze opinie. Widziałam, ze mają konkurencyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kage122
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje samochód?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group