Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile za wynajem auta do ślubu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wronka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 14

PostWysłany: Sro 1 Gru 2010, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny bradzo roznie z tego co sie orientowalam.. od 400zł do 2000 zł... zalezy jaka klasa, na ile godzin i jam daleko musi kierowca dojechac
_________________
I belive I can fly uśmiech !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 9 Gru 2010, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcieliśmy do ślubu pojechac autem retro,jak zorientowaliśmy sie jakie są ceny to nam się odechciało.Szkoda nam wydawać tyle kasy i pojedziemy samochodem kogoś ze znajomych,taniej wyjdzie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emberro
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 75
Skąd: Bielsko - Biała

PostWysłany: Pon 13 Gru 2010, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy wynajmuje hummera na wesela. Liczy sobie 120/h ale nie wiem ile jest jakaś minimalna ilość godzin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
izul-aaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pią 17 Gru 2010, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My planujemy jechac do slubu Rolls-Royce'em (www.auto-luxslub.pl) i za 5 godzin wynajmu -tyle planujemy- zapłacimy 1300zł, uważam,że jak za taki samochód to cena jest w normie wesoły zresztą Ślub ma się raz w życiu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 27 Gru 2010, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że raz w życiu jest ślub, ale taki wydatek do już przeładowanego budżetu ślubnego to jednak duże obciążenie. Ja myślałam o bryczce, ale to podobne kwoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jejek
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 19

PostWysłany: Sro 5 Sty 2011, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hummer to fajny pojazd do wesela. Taki praktyczny można powiedzieć, bo i pogoda mu nie straszna nawet jak będzie padać, i stylowy też jest, a do tego mało takich samochodów na polskich drogach, zatem pomysł Hummera jak najbardziej dla mnie jest ok:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Wto 11 Sty 2011, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam autka retro do ślubu do 1 tysiąca w wojewodztwie opolskim. Zebym się zmieściła z kiecką z 2 kołami. Proszę o pomoc
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anuśka84
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 4

PostWysłany: Wto 11 Sty 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tez sobie wymyślił hummera - tylko jak patrzyłam na Kraków to nie mogę nic znaleźć. Ale zrobiłam tak, że on się zajmuje samochodem i podróżą poślubną, a ja mam reszte na głowie. Trochę się wpakowałam, ale wole to ja dopilnować uśmiech

A w razie czego jakby ktoś coś widział sensownego odnoście wynajmu hummera - proszę o link. myślałam że max 1000 zł za wynajem samochodu - ale widzę po Waszych postach że nie doceniłam branży...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nomika
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 112
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My płacimy za auto 500zł
W cenę jest wliczone:
*dojazd do kwiaciarni na strojenie,
*jazda po Pana Młodego
*po Panią Młodą
*do kościoła
*na salę
*w plener.
Jeśli przekroczymy 100km (chyba) to za każdy kolejny km jest dolicZana opłata, ale nam to nie grozi Wink.
Kierowca może także wozić gości weselnych, ale nas to nie interesowało (bo będziemy mieć znajomego, który będzie odwozić gości) więc nawet nie wiem jaki jest koszt tego
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 16

PostWysłany: Pon 17 Sty 2011, 13:51    Temat postu: Poszukuję auta Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie poszukuję jakiejś wypożyczalni aut, ceny mnie zabijają. Tracę nadzieję że znajdę fajne auto za rozsądną cenę. Jeżeli możecie polecić coś w Warszawie to będę wdzięczna.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
Strona 2 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group