Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mała druhna :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pią 19 Lut 2010, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie się podoba ta sukieneczka w krateczkę z różowym bolerkiem... do blond włosów pasuje idealnie a nie jest tez za ciemna dla dziewczynki Very Happy

Zresztą ja tez chce wyszukać jakaś fajną sukienkę dla mojej siostry ona ma 12 lat, ale nie bedzie moją druhna...

ja mam z planach zeby przed nami z obraczkami szedł nasz 5-letni synek razem z moją 6-letnią chrześniaczką Very Happy mam tylko ze nasz synek który jest bardzo energiczny po prostu nam z nimi gdzies nie zwieje... albo ze tak sie zawstydzi i nie będzie chciał iść Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pią 19 Lut 2010, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LadyKey mnie się bardzo podobają obie sukienki z eBay. Nie wiem w jakiej tonacji masz suknię. Jeśli kremową to druhna w czerwona będzie pięknie współgrała. Jeśli biała, to ta pierwsza sukieneczka jest idealna.
Tak uważam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 19 Lut 2010, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krateczka i groszki sa super uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pią 19 Lut 2010, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosia-1606 napisał:
mnie się podoba ta sukieneczka w krateczkę z różowym bolerkiem... do blond włosów pasuje idealnie a nie jest tez za ciemna dla dziewczynki Very Happy

Zresztą ja tez chce wyszukać jakaś fajną sukienkę dla mojej siostry ona ma 12 lat, ale nie bedzie moją druhna...

ja mam z planach zeby przed nami z obraczkami szedł nasz 5-letni synek razem z moją 6-letnią chrześniaczką Very Happy mam tylko ze nasz synek który jest bardzo energiczny po prostu nam z nimi gdzies nie zwieje... albo ze tak sie zawstydzi i nie będzie chciał iść Rolling Eyes

Ja niestety... a może stety oczko... nie mam w rodzinie młodszych dziewcząt uśmiech najmłodsza w moim pokoleniu jest Ala i jeszcze dwie inne dziewczynki, ale cala trójka w dniu ślubu będzie mieć 10-11 lat.
Dlatego pomyślałam że przed nami będzie szła moja siostra w taką wiązanką jak moja (oczywiście odpowiednio mniejszą) i z rodziny mojego M chłopiec w tym wieku co Ala - to on będzie niósł poduszkę z obrączkami...

kociątko 81 napisał:
LadyKey mnie się bardzo podobają obie sukienki z eBay. Nie wiem w jakiej tonacji masz suknię. Jeśli kremową to druhna w czerwona będzie pięknie współgrała. Jeśli biała, to ta pierwsza sukieneczka jest idealna.
Tak uważam uśmiech uśmiech


moja sukienka jest w kolorze śmietankowym... no może minimalnie ciemniejszym... problemem w doborze bordowej sukni tu modą być miedziane włosy świadkowej... jej raczej nie będzie do twarzy w bordo uśmiech a wydaje mi się, że obie druhny (ta mała i ta duża oczko)powinny być... może nie w jednakowych, ale podobnych kolorach...
sama nie wiem... muszę chyba się wstrzymać do momentu gdy świadkowa powie mi jaką planuje mieć sukienkę...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paola24
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 14
Skąd: UK

PostWysłany: Nie 28 Lut 2010, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, moja 6 letnia siostra tez bedzie szla przed nami do oltarza i niosla obraczki i jest bardzo z tego powodu szczesliwa, znalazlam jej sukienke podobna do mojej ( moja bedzie miala bordowy pas, mozecie zobaczyc w topicu o kieckach) i dla niej wybralam tez z takim pasem:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Nie 28 Lut 2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczna ta sukieneczka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 28 Lut 2010, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja niosłam obrączki siostrze jak miałam 7 lat język Faktycznie fajna sukieneczka Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pon 1 Mar 2010, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowaliśmy, że mała druchna będzie niosła obrączki , a dodatkowo będą dwie dorodsłe uśmiech druchny uśmiech, które przyjda razem z panem młodym uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słodka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brunetka84
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 17
Skąd: Lbn

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne sukieneczki.
Hmmm...a do czego mogłabym "wykorzystać" swojego 11-letniego brata w dniu ślubu? Jak myślicie?uśmiech Myślę, że on tak łatwo się nie da oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group