Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kurs tańca- pierwszy taniec
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 26 Sty 2010, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jam mówi Irenka to taniec dobry jak się ma lekką, najlepiej krótką sukienkę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deczko
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 8

PostWysłany: Sro 3 Lut 2010, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale się wątek rozwinął, kurdka na wacie..
nie wygrałam kursu tańca niestety.. szkoda bo bardzo się starałam.. ale i tak z Kotem pójdziemy na kurs przed ślubem, ale to jak mówiłam jeszcze troszkę daleko.
i nie wiem jeszcze na co się zdecydujemy ale myślę że na bank nie będzie klasycznie, bo to zdecydowanie nie dla mnie dla Kota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga.g
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 637
Skąd: Rzeszów / Uk'a

PostWysłany: Sro 3 Lut 2010, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam też raczej kurs nie będzie potrzebny. Narzeczony jest świetnym tancerzem uśmiech i mogłabym się od niego uczyć. Mimo to zdecydowaliśmy, że nasz pierwszy taniec będzie jednak tradycyjny, w wolnym tempie i przy romantycznej muzyce. Jedynie co Nam zostało do ustalenia to wybrać repertuar.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moj luby wogole nie chche isc na kurs tanca.a tanczyc tez nie potrafi.tylko na wolnch troszke;/ mam nadzieje ze na weselu sie jakos rozrusza,albo da sie jeszcze namowic na ten kurs;/;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irenka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 118

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tez tak mówil Twisted Evil i dałam sobie chwilowo spokój. Ale pamietaj to tylko mężczyzna, wjedz mu na jego ego a sam zacznie szukac. Mój P kilka dni temu powiedział mi, że jak skonczymy nauki, to zapisujemy sie na kurs tanca. Wiesz w jakim bylam szoku? lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Sro 3 Mar 2010, 1:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u mnie bez problemu z kursem uśmiech
mój M. mnie uczy, chociaż czasem zachodzę mu za skórę, że hej! język ale jest wytrwały i tanecznym już krokiem zbliżamy się do upragnionego dnia
uśmiech

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 3 Mar 2010, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zaczęliśmy kurs ale oczywiscie go przerwalismy, bo zawsze coś nam wypadało w godzinach zajęć (niestety przeważnie mi smutny ).
Najlepszym rozwiązaniem były by lekcje indywidualne, jednak to też odpada bo mój P. kategorycznie odmawia posłuszeństwa Twisted Evil
Co ja biedna mogę zrobić? nic! tylko sprężyć się i rozpoczać kurs od nowa... Rolling Eyes
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to trzymam kciuki
dla mnie to jest czasem fajna zabawa, chociaż teraz zaczęły się trudności, bo wszystko u mojego M. musi być niemal perfect, głowa w odpowiednią stronę, rama, nogi ugięte tak a nie inaczej i w ogóle,
ale nie żałuję to jest naprawdę coś co pozwala mi się zrelaksować

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pyzia86
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też myślimy o kursie- mój narzeczony kompletnie nie umie tańczyć, a do ślubu tylko 6 mies:/ ja wolałabym na wesoło, ale obawiam się ,że będziemy zmuszeni ustalić jakiś sztywny układ taneczny:) Znacie jakieś szkoły tańca w Krakowie, gdzie tańczy się tylko ze swoim partnerem? (bo są też takie gdzie można, a nawet trzeba wymieniać partnerów)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group