Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wynajem autokaru dla gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrzysztofAkord
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 25 Sie 2015, 7:23    Temat postu: Czym pojedziecie na ślub Odpowiedz z cytatem

Witam uśmiech Ja polecam autokar dla gości weselnych, sam byłem uczestnikiem i było naprawdę rewelacyjnie. Bardzo dobrze i bardzo ważne zarazem aby autokar był wyposażony w klimatyzacje - przy upałach powyżej 30 stopni to jak zbawienie. Osobiście jeszcze nie miałem okazji zamówić ale gdybym musiał brałbym z tej oferty http://www.autokaryakord.pl/ wszystko idealnie na czas i nie drogo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
busomat
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 1

PostWysłany: Wto 25 Sie 2015, 15:09    Temat postu: BUSOMAT PL Odpowiedz z cytatem

Autokary można tanio wynajmować przez serwis BUSOMAT PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daro-76
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob 19 Wrz 2015, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli do przewiezienia jest ok 50 osób, polecam autokary TOP TRAVEL z Warszawy. Nowe, czyste, eleganckie w tym Mercedesy. Co ważne niebrandowane..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lelik
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon 5 Paź 2015, 10:30    Temat postu: Wynajem autokaru Odpowiedz z cytatem

W Pruszkowie jest świetna firma - Bustransfery. Nie będę się rozpisywać, sama sprawdź: http://bustransfery.pl/ Powiem tylko, że naprawdę warta uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Czw 22 Paź 2015, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mogę Wam polecić bardzo dobrą fimę,która specjalizuje się w przewozie osób:
http://www.skalmarbus.pl/- jest to firma z Warszawy. Wynajmuja tam busy. Wzięliśmy ją z polecenia naszej dobrej znajomej, która wynajmowała ich na swój ślub i była bardzo zadowolona. Busy bardzo wygodne,nowe oraz mają tam przystępne ceny w porównaniu do innych firm.

Jeśli nie robicie dużej imprezy to nie ma sensu wynajmowanie autobusu. Wystarczy wynająć bus.
Powrót do góry
doriss12
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 50
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 30 Paź 2015, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy zamiar wynająć tylko małego busa, bo podejrzewam, że i tak goście będą mieć swój transport. Mały bus w zupełności wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 30 Paź 2015, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A masz wesele bezalkoholowe? Bo jakoś też muszą wrócić.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doriss12
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 50
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 31 Paź 2015, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
A masz wesele bezalkoholowe? Bo jakoś też muszą wrócić.uśmiech

Wesele będzie z alkoholem, ale w mojej rodzinie raczej nie patrzą na ' transport '. Każdy raczej radzi sobie sam, tak samo nie dawno było na weselu u mojej kuzynki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 2 Lis 2015, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ja mam zupełnie inaczej w swoim regionie.
Ja czuję się w obowiązku, żeby wszystkich gości bezpiecznie dostarczyć od punktu A do punktu B. Szczególnie po nocnej zabawie.uśmiech
Ale u mnie też dochodzi to, że sala jest poza miastem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolanta.konecka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 5

PostWysłany: Nie 8 Lis 2015, 19:30    Temat postu: Agnieszka załatwi Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałam z Agnieszką z Haneia Organizacja Ślubów i Wesel z Wrocławia. Załatwiła mi wspaniały samochód o matowym wykończeniu karoserii. Jest wspaniały. Szary w domieszką bieli. Pięknie prezentuje się na tłe mojej suknik. Już nie mogę się doczekać ślubu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 8 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group