Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wynajem autokaru dla gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MKrazy2
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś namiary na autobus dowożący gości weselnych w okolicach Rybnika? Będzie to liczba około 30 gości. Mogą być również 2 busy. Czekam na propozycje.


[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MPK w Krakowie wynajmuje a nawet robi dość miłe niespodzianki nowożeńcom Cool


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz widzę coś takiego Very Happy Wink

My wynajmujemy busa, który zabierze gości spod kościoła na salę, później planujemy ustalić 2 godziny, w które będą zbierane osoby chętne do opuszczenia wesela (jedna po 12 w nocy, ale która to się dopiero okaże, a druga na sam koniec), a jeśli ktoś koniecznie będzie chciał wyjść już "na teraz", będziemy mieć pod telefonem znajomego mojego Połówka lub, ewentualnie, zamówimy taksówkę.

U nas nie będzie aż tylu gości, więc powinno wszystko być w porządku w tym temacie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To u nas sala jest na osiedlu. i raptem 15 min na nogach z kościoła.

Nie planowaliśmy żadnego busa spr ludzi rozlokować po autach. Najwyżej, któyś z moich kumpli weźmie moje auto i zrobi parę kółek.

Jeśli odwóz to normalne autobusy kończą jeździć koło 23 potem nocne i normalne znów o 5 rano. Na przystanek jest rzut moherowym beretem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to w Krakowie Cool A powiem szczerze, że nie wiedziałam, że MPK w ten sposób wynajmuje autobusy.... niezły pomysł oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nie wchodzą w grę autobusy a z kościoła jest to jednak kawałek drogi, więc moherowe berety odpadają Wink

Poza tym, nie wyobrażam sobie, żeby powiedzieć gościom - tam jest przystanek autobusowy, jedźcie sobie autobusem - nie po weselu. Goście jednak zmęczeni i mają prawo oczekiwać jakiejkolwiek pomocy w związku z transportem do domu. Takie moje zdanie uśmiech

My swoich gości siłą na weselu trzymać nie będziemy, starsze osoby jednak rzadko kiedy mają siły by bawić się do samego rana, a dzieciaczki też zaczynają padać ze zmęczenia po północy. Więc staramy się pójść wszystkim jak najbardziej na rękę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wciąż nie wiemy, co z tym fantem zrobić.
Wszystko tak naprawdę zależy od deklaracji naszych gości. Chcemy wynając autokar lub bus na przewiezienie gości z miasta mojego P. do kościólka, gdzie bedzie ślub (ok 100km). Potem z kościoła na salę jest ok 8km.

Ten problem zostanie rozwiązany, dopiero, gdy bedziemy wiedzieć ile gości przyjdzie i czy w ogóle są zainteresowani naszym transportem. Choć ja wolałabym wiedzieć wcześniej i już głowy sobie tym nie zaprzątać Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOW wykrzyknik super jeszcze, nigdy nie widziałam czegoś takiego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie nie wiemy jak to jest. czy gościom należy zapewnić transport w obie strony?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest tak, że do kościoła każdy przyjeżdża na własną rękę uśmiech my organizujemy bus/autobus spod kościoła do sali i odwiezienie do domu po weselu - to wydaje nam się najbardziej oczywiste uśmiech

Oczywiście, są pary, które organizują podwożenie gości również do kościoła, z kościoła na salę i później powrót do domu. To już wedle uznania uśmiech

Skoro u Ciebie kościół i sala są blisko siebie, być może nie musisz organizować podwożenia gości akurat na tym odcinku. Z drugiej strony, wyobrażasz sobie swoją żonę idącą w sukni ślubnej, mimo wszystko, taki kawałek drogi? No chyba, że samochód dla siebie macie? uśmiech

Natomiast obowiązkowe jest, jak dla mnie, odwiezienie gości po weselu. I ze względu na ich zmęczenie ale również szacunek i zadbanie o to, by bezpiecznie dotarli do domu po całonocnej zabawie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group