Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

LISTA PREZENTÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwiatus
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 681
Skąd: małopolska

PostWysłany: Pią 22 Sty 2010, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lista z prezentami to dobry pomysł ale jednak u mnie również nie zdało by to egzaminu....musi trochę czasu upłynąć żeby ludzie się do tego przyzwyczaili.....ja mam tradycyjną rodzinkę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*Chocolate*
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 40

PostWysłany: Wto 26 Sty 2010, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś woli prezenty to lista jest jak najbardziej ok. oczko Nie trzeba sugerować się listą, ale dzięki takiej liście wiadomo co potrzebują Młodzi. uśmiech

Mam małe wyrzuty sumienia, bo też nie lubię narzucać, ale my decydujemy się na liściki z ładnym wierszykiem, że wolimy prezenciki co się zmieszczą w kopercie. oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nas wszyscy się pytali czy wolimy prezenty czy kase(gdy dawaliśmy zaproszenia).wprost powiedzielismy,ze wolimy pieniądze,bo mieszkamy razem juz 2 lata no i do mieszkania wszystko mamy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Czw 25 Lut 2010, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć lol lol
Jak na razie nie wysyłam zaproszeń bo jeszcze 5 miesięcy ,ale na Naszej stronie ślubnej napisałam,że wolimy pieniądze.Wprawdzie nie mamy wszystkiego,bo wynajmujemy mieszkanie i większość sprzętów nie należy do Nas,ale mieszkamy za granicą a ślub w Polsce i nie wyobrażam sobie ,że mam w bagażu na lotnisko 70 książek ,nie chcę tez kwiatów ,napisałam że kupony na totka:P Dlatego pieniądze ,bo łatwiej je przewieźć ,bo się Nam bardziej przydadzą i sami możemy kupić to co Nam się przyda.
A jakbym miała tak wypisywać co bym chciała to np aparacik Nikona ,jakiś laptop by się przydał ,bo walka o kompa jest zawsze w domu lol Kogo na to stać hehe ? Mam nadzieję ,że nikt urażony się nie poczuje
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group