Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy na weselu!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezłą to mało powiedziane język

na pewno sławne wesele jak mało które język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo&Aga napisał:
My chce,y zrobić tak, że wódkę podmienimy na wodę Very Happy Ja nie lubię wódki ani moja ukochana a żeby się z tego nie tłumaczyć to popijemy czystą bez gazu Very Happy


Super pomysł, dla abstynentów!Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co będzie jak ze swojej 'oszukanej' flaszeczki będziecie musieli nalać tez innym gościom, bo o to poproszą przy stole ? lol Też bym tak wolała, z emocjii można mieć słabą głowę w ten wieczór.... nie mniej jednak, czy ten stary sposób się sprawdza pytajnik Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 11 Maj 2010, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może butelka z wodą to sposób na zmniejszenie ilości wypitego alkoholu, ale wydaje mi się, że pełnego sukcesu sie nie uzyska.

Młoda Para chodzi przecież do gości, od stołu do stołu, przy każdym stole powinno sie choć na chwilkę usiąśc. I wtedy raczej ze swoją flaszeczka nie będzie spacerować język Jak będą chcieli to i tak Wam naleja i tak język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 11 Maj 2010, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego my wybraliśmy skuteczniejszą metodę - będziemy spacerować z lampką szampana albo wina Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że temat bardzo stary,ale to jest problem bo mój P. jest całkowtym abstynentem,nigdy w życiu nie pił alkoholu,ja od jakiegoś roku też nie pije bo nie lubię po prostu a jak np. na jakiejś imprezie piłam to po 3 kieliszkach miałam odlot,więc nie wiem co robić. Też myśleliśmy o wodzie w butelce po wódce tak jak ktoś wcześniej pisał ale wątpię żeby to wypaliło,odmawiać gościom weselnym to też tak głupio zwłaszcza że koledzy P. powiedzieli że na weselu mu nie odpuszczą,ale my po pierwsze nie lubimy w ogóle alkoholu,po drugie ja osobiście się źle po nim czuję...a nie mamy zamiaru się jakoś do grudnia "wprawiać" Rolling Eyes
W ogóle myślałam o weselu bez alkoholu,ale wiem że to by nie przeszło...więc mam nadzieję że jakoś uda nam się wymigać chociaż będzie ciężko Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Czw 14 Lut 2013, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesele bez alkoholu to może niezbyt dobre rozwiązanie. Ale to, że jesteście abstynentami jakoś nie powinno Was martwic... Na wesele zaprasza się najbliższych. Chyba Was znają i szanują Wasze stanowisko w tej sprawie. To Wasz dzień i nie powinniście się dostosowywac do innych (a już na pewno nie w takich sprawach...) tylko świętowac tak jak chcecie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 14 Lut 2013, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupim gadaniem kolegów nie macie się co przejmować. Ludzie Was znają i wiedzą, że nie pijecie, po prostu muszą sobie pogadać uśmiech
Jak macie pijących gości to zróbcie wesele z alkoholem dla nich, a Wy toasty możecie kulturalnie wznosić sokiem czy wodą w kieliszku na wodę - wygląda to elegancko i nie udawajcie, że pijecie alkohol, nie ma sensu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Pią 15 Lut 2013, 2:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:

W ogóle myślałam o weselu bez alkoholu,ale wiem że to by nie przeszło...


Dlaczego?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 15 Lut 2013, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, ale to Wasze wesele, Wasi goście, więc chyba wiedza, ze PM nie lubi pić alkoholu?? Powinni to uszanować. Rolling Eyes Nie martwcie się na zapas...
Niby gościom się nie odmawia, ale chyba lepsza PM która odmówi picia alkoholu, niż taka, co siedzi pod ścianą i zamula, bo źle się czuje po wypiciu?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group