Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy na weselu!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybazmarsa88
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 16
Skąd: Głogów

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 9:46    Temat postu: Problemy na weselu! Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie dla forumowiczek/czów, którzy już juz są po ślubie:) Chodzi o to , czy ktoś z Was miał jakieś nieprzyjemne wydarzenia na weselu, tzn chciałbym wiedzieć, co może się zdarzyć , a co nie powinno, czyli np jak się przygotować na to, żeby ktoś nie wszedł na 'krzywy ryj' wiadomo, żę poznam kto 'swój' a kto nie, ale jak do tego nie dopuścić, czy kogoś to spotkało? albo co w razie gdy orkistestra nawali? nie będzie prądu czy coś? złośliwość rzeczy martwych może być BARDZOO złośliwa^^ ktoś miał podobne sytuacje?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja raz byłam na weselu parę lat temu, gdzie panna młoda już po ok 4 godzinach wesela była tak pijana, że jej rodzice musieli ja zaprowadzić do hotelowego pokoju by trochę wytrzeźwiała, i stało się to dopiero pod koniec wesela, także ponad pół wesela goście bawili się na weselu bez panny młodej, poza tym pozostał niesmak, nie wyobrażam sobie niczego gorszego blee Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli nie chcesz zeby ci ktos wszedl na krzywy ryj to poinformuj zeby kazdy mial zaproszenie ze soba ktore bedzie pelnilo forme "wejsciowki". W razie watpliwosci zawsze mozna poprosic "czy moge zobaczyc zaproszenie?" i sprawa jasna. Zaproszenie jest albo go nie ma.
Ale nie bardzo wiem co ci powiedziec jak orkiestra nawali w ostatniej chwili? Albo pradu nie bedzie. To sa rzeczy na ktore nie mamy wplywu. Niektore zespoly moga miec generator awaryjny ale nie jest to wymogiem. Nie na wszystko ma sie wplyw. Grunt to wyjsc z problemow z twarza a na to kazdy ma swoj wlasny sposob.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes trzeba znac swoje granice.. My doszlismy do wniosku ze albo bedziemy sączyc winko albo wódke zmienimy w wode.. bo mnie niewiele potrzeba by sie spic, a to dla mnie najgorsze co moze mnie spotkac. A M znow nie toleruje alkoholu najlepiej i padłby struty przed 00 jeszcze..

Wiem ze by latwiej rozpoznac kto "swoj" a kto nie, sotsuje sie kotyliony dla gosci uśmiech Wiadomo - ktos nie ma, to sie wprosił na weselicho by sobie pojesc i popić..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chce,y zrobić tak, że wódkę podmienimy na wodę Very Happy Ja nie lubię wódki ani moja ukochana a żeby się z tego nie tłumaczyć to popijemy czystą bez gazu Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 25 Sty 2010, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku byłam na weselu, na którym część gości tak się spiła, że kilku trzeźwych gości pilnowało, żeby nie doszło do bijatyki. Potem kilku panów zasnęło na stołach. Fatalnie to wyglądało.
Myślałam, że takie akcje to zamierzchła przeszłość. Dodam, że wesele było w mieście, dość sporym bo 80-tysięcznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leala_87
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 204

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak się bawią za wschodnią granicą....to jest dopiero wpadka na weselu
http://www.youtube.com/watch?v=C1-r_eQ4bmY&feature=related
_________________
ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe uśmiech Choć to nie tylko tam, u nas też bywają takie "atrakcje" oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jej przerazil mnie ten filmik. na zywo sie jeszcze nie spotkalam z taka bijatyka, nie wyobrazam jej sobie na weselu.. gdzie ci ludzie maja glowy? o_0
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol lol lol heh widziałam go już dawno temu język kiedyś mój S mi przesłał... niezła bibka nie ma co Very Happy szok Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group