Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plener Kolejowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
photoforyou
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 22 Lut 2010, 22:35    Temat postu: pomysł ok. Odpowiedz z cytatem

Ja miałem już przyjemność realizować podobną sesję, tylko narzeczeńską. Młodzi byli zadowoleni, więc temat chyba ok.
Owoc sesji na mojej stronie zapraszam.



pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lukasz
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw 25 Lut 2010, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jesesmy zdowoleni ,pojechaliśmy w wiele miejsc ,do ogrodu botanicznego nad wisłę w plener do fotografa i na mst kolejowy,byliśmy 15 min.a mamy wiele wspaniałych fotek na płycie ,bo w fotoksiążce to tylko 8 szt na jednej stronie,polecamy Marek Balicki z Otwocka a raczej ze Świdra. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 27 Lut 2010, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy na bocznicy kolejowej, wyszło fajnie Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukasz
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle że ten most jest wyjątkowy,bylliśmy tam pdczas spaceru jeszcze przed ślubem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Sob 1 Maj 2010, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad kwestią pozwolenia na sesje w tym miejscu. Chodzi mi aby odbyło się bez jakieś przeganiania.

Czy ktoś z was miał już podobną sytuacje. I występował o jakieś pozwolenie w końcu to teren uczelni.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Claudi
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 19
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 17 Lip 2010, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robiłam sesje kolejową ale tylko z torami takimi pojedynczymi, co są już zamknięte i idą przez las gdzieś w Warszawie w rejonach uczelni WAT (nie pamiętam dokładnie gdzie bo mnie Młodzi tam wywieźli uśmiech ) Ale oni chcieli tylko same tory jako symbol nowej drogi idącej nie wiadomo gdzie... grunt, że do dzisiaj są razem uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Robert Liszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efekt zależy wyłącznie od inwencji fotografa i tego na co pozwoli mu Para Młoda.
Bez różnicy czy będzie do miejski szalet, czy stacja we Włoszczowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PhotoLogy-StudioKreatywne
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Claudi"]Ja robiłam sesje kolejową ale tylko z torami takimi pojedynczymi, co są już zamknięte i idą przez las gdzieś w Warszawie w rejonach uczelni WAT (nie pamiętam dokładnie gdzie bo mnie Młodzi tam wywieźli uśmiech ) Ale oni chcieli tylko same tory jako symbol nowej drogi idącej nie wiadomo gdzie... grunt, że do dzisiaj są razem uśmiech

Ooo, znam to miejsce! uśmiech Niestety część tych torów jest teraz rozebrana, bo modernizują tę linię. Ale kliimat jest fajny. Lubię tory i pociągi:)
Marzy mi się sesja w starym stylu, z parowozem. Może zabiorę którąś parę do muzeum kolejnictwa?uśmiech
_________________
Love is in the air:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group