Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plener Kolejowy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Wto 12 Sty 2010, 18:42    Temat postu: Plener Kolejowy Odpowiedz z cytatem

My planujemy nasz plener w tym oto miejscu. Z piękną żelazną damą Very Happy zwaną przez studentów AGHu "Żyletą"


[/list]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 12 Sty 2010, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście nie podobają się sesje "kolejowe". Zupełnie nie trafiają w mój gust, jakby nie pasowały do okazji...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Wto 12 Sty 2010, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zamiłowanie do kolei od lat młodzieńczych a mojej narzeczonej to nie przeszkadza.
Myśleliśmy trochę nad plenerem niedaleko od naszej sali.
Wawel jest zbyt oklepany. Była propozycja Parku Wyspiańskiego jak i parku Jordana.

Po weselu i tak się wybieramy na jeszcze jeden plener tylko na nim ja będę robić fotki. Najprawdopodobniej będzie to KLM oraz teren klasztoru w Wieliczce.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam, że to świetny pomysł. zdjęcia nie muszą pasować do okazji, a do ludzi Wink mojemu Jackowi by sie to spodobało, on lubi takie niesztampowe pomysły.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chetnie zrobila sesje w opuszczonych budynkach.. jeden juz namierzylismy i zabieramy tam swiadka + dobry aparat oczko + zamczyska..ruinki..o tak, to moje klimaty Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie typowe miejsca się czasem nudzą i mogą być bardzo oblegane.A czasem para młoda ma po prostu szczęście do jakiejś okazji.
Np tutaj wystawa zabytkowych autobusów MPK w Krakowie:




_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej nie lubię miejsc oklepanych. Z tego co zdążyłam się zorientować to prawie wszystkie radomskie plenery są w Muzeum Wsi Radomskiej, w Kazimierzu, Janowcu, albo Orońsku Rolling Eyes

My planujemy poszukać jakiegoś nieznanego zakątku natury. Nie chcemy ani obleganych miejsc, ani "udziwnionych". Dla mnie idealne tło dla sesji musi być naturalne i neutralnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego my nie chcemy na Wawel czy Ogród Botaniczny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Najbardziej nie lubię miejsc oklepanych. Z tego co zdążyłam się zorientować to prawie wszystkie radomskie plenery są w Muzeum Wsi Radomskiej, w Kazimierzu, Janowcu, albo Orońsku Rolling Eyes

My planujemy poszukać jakiegoś nieznanego zakątku natury. Nie chcemy ani obleganych miejsc, ani "udziwnionych". Dla mnie idealne tło dla sesji musi być naturalne i neutralnie.


o tak Oronsko Very Happy i Muzeum Wsi radomskiej Very Happy Nie ma to jak sesja wsrod strzech, przy tym malo swojska panna mloda w pelnym makijażu, szyfonach i tiulach.. pan mlody w lakierkach...a w tle swojskie kozy Very Happy
My mamy sesje w Kozienicach przy kompleksie pałacowym - tę z wynajetyn fotografem. A pozniej 2 inne w amatorami-fotografami uśmiech Chce miec jak najwiecej okazji by wlozyc sukieneczke Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 14 Sty 2010, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo&Aga powiedzcie kiedy będziecie robić foto, to wpadnę Was obejrzec pod tą lokomotywę język

Z sesji kolejowych to kiedyś spotkałam na dworcu pkp parę młodą która się fotografowała. Normlanie przy normalnym pociągu, który za ileś tam miał ruszać. Panna Młoda udawała że wsiada, Pan Młody koło niej i tym podobne. Raczej mnie to nie kręciło język

Może Wawel i Ogród Botaniczny są oklepane - ale my mamy poważne wspomnienia akurat z Wawelem ---> tam staliśmy się parą, tam mnie mój A. pocałował i tam stałam się Jego Cool
A Ogród Botaniczny bo..... bo akurat tam studiuję i gratisowa wejściówka z tej przyczyny jest.... a skoro tak, to podejrzewam, że uda mi się też ze sprzętem wejść do szklarni i w inne jego naprawdę niezwykłe zakamarki niedostępne dla reszty świata język A powiem Wam, że w częściach nie udostępnionych dla zwiedzających mają naprawdę dużo ciekawych rzeczy Cool Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group