Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wózek dla dzieciaczka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elriorion
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sob 8 Wrz 2018, 9:40    Temat postu: wózek dla dzieciaczka Odpowiedz z cytatem

Cześć
Szukam wózka dla dziecka, takiego na wypasie. Możecie zaproponować jakąś firmę, którą już macie sprawdzoną? Może, ktoś http://lonexcompany.com taką zna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale Ci się nie dziwie, że masz propblem z wyborem konkretnego wózka bo teraz ich tak duzo w tych wszystkich sklepach. jeśli chodzi o konkretną firmę to ja ze swojej strony polecam firmę Espiro. Wózki niedrogie a świetne jakościowo, także sobie je sprawdź. Wiem, że bez problemu kupisz je w sklepie
Nodik i nawet taniej, niż stacjonarnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz masz ogromny wybór nie to co kiedyś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam inny wózek bo kupiłam x-landera x-move, to jest dopasowany dla mnie wózek wręcz idealnie, wszędzie się wcisnę bo łatwo się nim manewruje, nadaje się też na bezdroża i wyższe krawężniki, ma dużą budkę i gondolę więc teraz jak się chłodniej zrobi będzie idealny jak przyjdzie założyć dziecku grubsze ciuszki czy wsadzić śpiworek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group