Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie kupić suknie Jesus Peiro??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teram
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 4

PostWysłany: Sob 9 Sty 2010, 15:06    Temat postu: Gdzie kupić suknie Jesus Peiro?? Odpowiedz z cytatem

Witam czy któraś z was orientuje się gdzie w Polsce można kupić suknie Jesus Peiro?pytajnikpytajnik będę wdzięczna za namiary uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 9 Sty 2010, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salon Młoda i Moda
Suknie Ślubne

04-285 Warszawa - Praga Południe
ul. Koprzywiańska 46

http://www.mlodaimoda.pl/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teram
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 4

PostWysłany: Nie 10 Sty 2010, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette Super dzięki za odpowiedź , orientujesz się czy to jest jedyny salon w Polsce pytajnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Nie 10 Sty 2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałam to chyba tak Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miya
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 101
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 6 Mar 2010, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachorowałam również na te suknie dlatego poruszyłam niebo i ziemie i wiem wszystko. uśmiech
Suknie JP są dostępne tylko w salonie w Warszawie. Jednak dzwoniłam do Hiszpanii do ich przedstawiciela na Polskę i dowiedziałam się, że mają otworzyć kilka butików w największych miastach(Szczecin też tam był) ale czy zdążą na ten sezon to nie wiem. W Warszawie jest kilka modeli ale można zamówić każdy model z katalogu. Dla dziewczyn z południowej Polski mam też bardzo dobrą informacje, że ich duuuży salon firmowy jest w Brnie i można tam przymierzyć większość modeli. uśmiech a mam zamiar przymierzyć interesujące mnie modele w Brnie i zamówić przez salon w Warszawie(bo wszystkie przymiarki i poprawy sukni są w cenie a zawsze lepiej jak będzie to polski salon robił), wiem też, że jakiś punkt sprzedaży jest w Berlinie zawsze to bliżej niż Brno dla kogoś z Pomorza. oczko
_________________
Zapowiedź filmu ślubnego/Coming soon
Nasz motylkowy ślub - prezentacja zdjęciowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
an
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 7

PostWysłany: Nie 20 Lut 2011, 3:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam model 1o18 jeśli ktokolwiek z Was Dziewczyn byłaby zainteresowana od połowy lipca 2011 będę szukała nowej właścicielki. Suknia jest po prostu niesamowita , materiału rzeczywiście chyba u żadnej krawcowej się nie odszuka. Po kolekcji JP każda inna jest "tylko ładna". Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Nie 20 Lut 2011, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

an wg mnie sukienka zwyczajna. raczej nic rewelacyjnego z tym, że jej cena nie wygórowana bo ok 300$ kosztuje w ameryce to na polskie ok 1500zl.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 20 Lut 2011, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na mnie też ta suknia jakiegoś większego wrażenia nie robi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
an
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 7

PostWysłany: Nie 20 Lut 2011, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim razie przymierz ja i dopiero osądz, materiał jest nieporównywalny z żadnym innym, wystarczy dotknąć, a sukienka w swojej prostocie czaruje i na szczeście jesli spodoba Ci się na zdjęciu to tak samo bedzie wyglądała a może lepiej na żywo, nie to co z innymi projektantami , bolesne rozczarowania przy spotkaniu oko w oko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 20 Lut 2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie ta suknia nie robi wrażenia i nawet nie mam ochoty jej przymierzać i nie powiedziałam ze ona jest nie wygodna czy wykonana z jakiegoś taniego czy złego materiału.
Nie musisz się od razu oburzać wyraziłam swoje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group