Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZAPROSZENIA-KIEDY ZAPRASZAĆ?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 106, 107, 108  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 39
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 19:35    Temat postu: ZAPROSZENIA-KIEDY ZAPRASZAĆ? Odpowiedz z cytatem

Siedzę już tu na forum parę dobrych godzin i nie znalazłam nic na ten temat Kiedy jeździć z zaproszeniami Kolezanka brała niedawno slub zapraszała miesiac wczesniej Czy to nie za pozno? jak uwazacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś zapraszało się nawet 2 tyg wcześniej, ale dzisiaj to wszystko jest inaczej. My chcemy zaprosić gości, którzy mieszkają daleko i muszą pomyśleć o urlopach już w maju. A moich gości, którzy są wszyscy na miejscu pewnie rozdamy zaproszenia pod koniec czerwca...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoc dobrze jest zapraszać wg obecnych zwyczajów na 3 miesiace przed slubem. Gosci zza granicy mozna nawet i pół roku wczesniej, bo wtedy moga taniej zabukowac bilety lotnicze, zaplanować urlop, opieke nad domem etc. Myśle ze 2 miesiace to takie minimum, zwłaszcza ze daje sie jakies 2 tygodnie na potwierdzenie przybycia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcemy mieć rozwiezione i rozesłane zaproszenia głównie te z przyjęciem do połowy maja (później nie będziemy mieli na to czasu, studia, remont itp)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rany! zapomniałam przecież faktycznie, ze w restauracji trzeba potwierdzić liczbę gości do końca czerwca... czyli jednak wszystkim rozdamy wcześniej, tzn w maju oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja zapraszałam ponad 4 miesiące wcześniej uśmiech a moja siostra... niecaly miesiąc bo jej slub był nieplanowany język

To wszystko zalezy jak dużo gości się zaprasza i skąd goście są. Bo wiadomo jesi to sa jakies ciocie/ babcie które nie muszą planować urlopów to można trochę póxniej a jak to są ludzie zapracowani to musza o urlopach myślec wczesniej.

Myślę że tak 3 miesiące przed to optymalnie jest
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy ślub w czerwcu, ale zaproszenia planujemy zacząć roznosić koło lutego ponieważ musimy zamówić nocleg hotel dla około 40 osób, znaleźliśmy internat w którym są bardzo dobre warunki, a jest dużooo taniej niż w normalnym hotelu, ale trzeba wcześniej potwierdzić liczbę zamawianych miejsc. A to jednak różnica zamówić 40 albo 30 noclegów jeśli część nie będzie chciała przyjechać
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że jest różnica tak
My mamy ślub 3 lipca i zamierzamy rozdać zaproszenia w marcu
(potwierdzenie będzie 3 czerwca - na miesiąc przed można jeszcze kogoś "doprosić" oczko )
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już się przerażałam, że my będziemy rozdawać, ale utwierdziłyście mnie, że tak będzie dobrze uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 8 Sty 2010, 1:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej wczesniej niz pozniej oczko Zwlaszcza jesli istnieje szansa ze czesc osob odmowi i będziecie dopraszac uśmiech Tak kiepsko 2 tygodnie przed slubem prosic "liste rezerwową" wiec ten miesiac przed bedzie akurat ostatnim dzwonkiem uśmiech
My, a raczej ja, dam krotszy czas do namysłu gosciom. 2 tygodnie to wystarczająco duzo by sie zastanowic czy przyjsc czy nie. Zwlaszcza ze w rodzinie juz chodziły słuchy ze wychodze za mąz, rodzina M takze wie o planowanym slubie.. Wiec nie bedzie to niespodzianką dla wielu osob, poza jakąs daleką daleką rodziną.. Zaczniemy na początku marca by do konca zdążyc.. choć może w lutym zaprosze juz kolezanki uśmiech Zjadą na ferie do Radomia, spotkamy sie wspolnie w pubie i zalatwie kilka pieczeni na jednym ogniu - zalezy nam by to zrobic osobiscie uśmiech
Pozniej w jeden weekend zbiore czesc rodziny u babci - znów tura zaproszeń. wracając od babci mamy po drodze kilka ciotek i wujków więc umówimy się z nimi na wizyty uśmiech A pozostałych gosci, porozrzucanych po miescie i okolicach, zaprosimy w kolejny weekend. Tak samo z rodziną M - jednego dnia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 106, 107, 108  Następny
Strona 1 z 108

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group