Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZAPROSZENIA-KIEDY ZAPRASZAĆ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 105, 106, 107, 108  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sro 10 Gru 2014, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się wyłamię, bo mi się podoba.
Jeśli para szalona, a goście o tym wiedzą to i zaproszenia z karykaturą to świetny pomysł.
Koleżanka takie miała... trzymam je do dziś, bo są inne niż te wszystkie standardowe. język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sro 10 Gru 2014, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olivia dokładnie nasi goście też stwierdzili, że zaproszenia ze zdjęciem 9 było w środku zaproszenia) jest świetne i bardzo kompozycja dobrana.
Ale też były echa przy wybieraniu, że z bazaru pomysły język Na forum również podzielone zdania uśmiech Jeśli ktoś ma życzenie na taki pomysł to proszę bardzo, ja szukając swojego patrzyłam na te które mam w skrzynce z pamiątkami i może zadrę nosa, ale nasze zaproszenie wyróżnia się samym kolorem, bo większość jest dość monotonna.

A co do tematy kiedy zapraszać... ostatnie zaproszeni dostarczone już dwa dni temu:)
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Sro 10 Gru 2014, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wstępnie już planujemy zapraszanie gości ze strony K na marzec (mają dalej dojechać), natomiast goście z mojej strony mamy nadzieję, że w 2 dni świąt wielkiej nocy uda nam się wszystkich obskoczyć. Jednak troszkę daleko mamy, żeby co tydzień jeździć po 200 km w jedną stronę. Także, pewnie skorzystamy z Waszych sugestii, że jak do kogoś nie damy rady dojechać, to priorytetem polecą uśmiech i telefonicznie poinformujemy oczywiście, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 11 Gru 2014, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel_Si napisał:
Spam, spamem język ale mi się nie podobają! język Kiepski pomysł z karykaturą na zaproszeniach ślubnych. Takie dziecinne mi się to wydaje, zbyt mało poważne...

Dokładnie.. Ślub to jednak jakaś taka uroczystość poważna, na której organizatorzy i goście starają się wyglądać uroczyście. Te zaproszenia są trochę nie na miejscu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Nie 28 Gru 2014, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie praktycznie wszyscy przyszli goscie zostali juz poinformowani o slubie. Zaproszenia bede zamawiac w styczniu i rozeslemy je w okolicy marca/kwietnia. Nie bedziemy wszystkich dostarczac osobiscie gdyz nie mieszkamy w Polsce.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 29 Gru 2014, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otrzymałam ostatnio zaproszenie.
Pierwsze już rozdane tym najbliższym czyli babcią i rodzeństwu resztę będziemy rozdawać pod koniec lutego... ślub w czerwcu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgusiA:)
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 12

PostWysłany: Sro 7 Sty 2015, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zapraszacie lub macie w planach zapraszać swoich sąsiadów na samą uroczystość w kościele? Czy dawać im wtedy też zaproszenia?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Sro 7 Sty 2015, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AgusiA:) my mamy o tyle łatwiej, że z jednej strony jest sąsiad po rodzinie - także z automatu jest dla nich zaproszenie, natomiast z drugiej mamy tak dobrych sąsiadów, że też dostaną zaproszenie na wesele. To u mnie, a u K nie ma w zwyczaju zapraszać sąsiadów. Poza tym, w naszym przypadku, nawet gdyby byli zapraszani i tak nikt z nich by nie jechał 300 km na sam ślub. Jednakże gdybym nie miała tak dobrego położenia sąsiedzi na pewno dostaliby zaproszenia, nawet jeżeli miałoby być tylko na ślub. Zawsze to mi się jakoś tak milej i lepiej widziało wręczyć zaproszenie/ zawiadomienie na ślub niż przekazać tylko słownie. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 8 Sty 2015, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AgusiA:) napisał:
Czy zapraszacie lub macie w planach zapraszać swoich sąsiadów na samą uroczystość w kościele? Czy dawać im wtedy też zaproszenia?

Ja sąsiadów nie znam, więc nie mam tego problemu, ale myślę, że na tą okoliczność jakieś zaproszenia/zawiadomienia możesz mieć. Lub jeżeli często się spotykacie to ustnie ich zaprosić - ja bym tak zrobiła. Powiedziałabym, że było by mi miło gdyby w kościele towarzyszyli nam w tym ważnym dniu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 8 Sty 2015, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamówiłam zawiadomienia ale zastanawiam się czy je w ogóle rozdawać ...w sumie ludzie wiedzą o naszym ślubie jak będą chcieli to przyjdą do kościoła... no nie wiem jeszcze nie zdecydowaliśmy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 105, 106, 107, 108  Następny
Strona 106 z 108

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group