Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

obrączki zamawiana przez internet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Czw 24 Lis 2016, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamówiliśmy takie obrączki ślubne, cena wyszła nawet niższa niż zakładaliśmy uśmiech Jak się Wam podobają?

http://wkruk.pl/obraczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Pon 5 Gru 2016, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne, chociaż nie jest to klasyczne żółte złoto uśmiech Akurat ja osobiście zawsze stawiam raczej na klasykę, po prostu jest ponadczasowa i wyjątkowa jeżeli chodzi o obrączki. Można wiedzieć gdzie je zamawialiście?
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalisi
Gość





PostWysłany: Sro 1 Mar 2017, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze kupuję stacjonarnie:) bo muszę wszystko dokładnie obejrzeć.
Powrót do góry
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 3 Mar 2017, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z narzeczonym zamawialiśmy obrączki w sklepie internetowym YES. Mieliśmy trochę ograniczone fundusze na uroczystość i wszystkie dodatki dlatego szukaliśmy wszędzie oszczędności. Na szczęście z obrączkami też się udało. Mąż znalazł stronkę gdzie można zrobić taniej zakupy z wykorzystaniem na przykład kodów rabatowych. Ja nie byłam do końca przekonana, no bo skoro na obrączkach oszczędzać to co będzie dalej? Ale wytłumaczyliśmy sobie, że to tylko symbol, a prawdziwa miłość jest w sercu no i skorzystaliśmy z https://www.qpony.pl/yes Udało nam się znaleźć odpowiedni wzór i skorzystać z promocji. Jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Sob 4 Mar 2017, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zakup jeden na całe życie. A co do cen to w aparcie w sklepie internetowym są modele obrączek, które mają duże rabaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Pon 6 Mar 2017, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pisałam już kiedyś na forum- nie warto ograniczać się tylko do jednej znanej firmy, tym bardziej iż wybór w sklepach internetowych mamy bardzo szeroki i nie dość, że możemy znaleźć jeszcze taniej to w dodatku ilość modeli i kolekcji także jest znacznie większa.Ponad to bez problemu można też wymienić obrączki na inny wzór czy rozmiar.
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natasha79
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 12

PostWysłany: Czw 6 Kwi 2017, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że przez internet można zwrócić bez żadnych warunków wstępnych. uśmiech Bo jednak zobaczyć na własne oczy i przemierzyć to co innego. Poza tym ja bym chyba nie chciała, takie wybieranie sprawia mi przyjemność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaza1
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 7 Kwi 2017, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam zamawiania przez internet bez przymierzenia, wiem co mówię, pracowałam w salonie jubilerskim, który miał tez sklep intrnetowy. Najczęściej klienci przyjezdżali przymierzyć obrącki, a później zamawiali online, bo wychodziło taniej 0 trochę absurd, ale co zrobić. Zawsze też można iść do innego salonu, pomierzyć, a później zamówić gdzieindziej, ale trzeba miec na uwadze, że każdy model może leżec na palcu trochę inaczej, choćby ze względu na grubość obrączki, czy to standardowe 5mm, czy np. szersza. Im, szersza, tym cieżej przejdzie przez staw i trzeba wziąć często większą.
_________________
cukierniczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pią 14 Kwi 2017, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w sumie dlaczego nie ? Jest wiele świetnych sklepów z biżuterią jak ten https://bizoe.pl/sklep/bizuteria-zlota/obraczki-bizuteria-zlota/ . Uważam, że warto zaglądać w takie miejsca bo mają niezwykłą biżuterię w dobrych cenach. Czasem modele są o wiele piekniejsze niż w innych sklepach które mamy stacjonarnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Sro 16 Sie 2017, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to opcja równie dobra jak stacjonarna. Ważne tylko żeby wybrać dobry sklep i dokładnie wiedzieć czego oczekujemy.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, zaręczyny ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group