Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Moje zaręczyny:)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybazmarsa88
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 16
Skąd: Głogów

PostWysłany: Wto 5 Sty 2010, 15:34    Temat postu: Moje zaręczyny:) Odpowiedz z cytatem

Witam:) Chciałbym opowiedzieć, w jaki sposób poprosiłem moją kobietę o rękęuśmiech Całość planowałem 2 miesiące.. Narzeczona ( wtedy jeszcze dziewczyna ) nic nie wiedziała co planuje.. wiedziala tylko że na naszą dwu letnią rocznicę bycia ze sobą coś planuję.. Zaplanowalem do tak: w dzien naszej rocznicy ( wieczorem ) wyruszyliśmy w trasę samochodem w stronę Jeleniej Góry.. tam zatrzymaliśmy się na noc w bursie przerobionej na hotel o ilę się nie mylę.. rano wyruszliśmy dalej.. w stronę Czech.. przekroczyliśmy granicę i jak moja kobieta ( kiedy ja kupowałem winetę ) zobaczyła przez przypadek jak jakiś typ patrzył na mapę jak dojechać do Pragi to się domyśliła gdzie jedziemy:) Po poltorej godziny.. może 2 godzinach dojechaliśmy do Pragi:) Planowalem się oświadczyć na moście Karola wieczorem.. A L E..... samochód nam się zepsół na pierwszym, bardzo ruchliwym skrzyżowaniu Pragi:(( zaczął dymić ledwo dojechałem na jakiś mały skrawek zieleni.. okazało się, że turbina siadła... MECHA PECH!! byliśmy uziemieni... moja kobieta nie miała roamingu włączonego a ja mogłem tylko sms wysyłać ( chwała Bogu za to ! ) więc mama do mnie zadzwoniła i wszystko jej wyjasniłem.. nie wiem czy dodałem samochod był ojca:Pjęzyk był wielki problem z tym jak nas ściągnąć do Głogowa... ( 100 km na pn-zach od Wrocławia ) Ubezpieczenie oczywiście dzwinym trafem nie obejmowalo lawety zza granicy ( rodzice czegos tak nie wykupili.. ) po godz siedzenia w samochodzie wśród spalin dostaliśmy telefon od mamy że za kilka godz będzie wiedziała czy jakiś tak laweciarz z głogowa po nas przyjedzie.. do tego czasu pochodzilismy po przedmieściach Pragi.. około 13 mama dzwoni, że laweciarz będzie koło 20.. no to wsiadlismy w tramwaj i odjechaliśmy do centrum.. zwiedzilismy robilismy zdjęcia.. ale i tak byliśmy zdenerwowani trochę... na moście Karola było tyle ludzi, i na dodatek był remon połowy mostu że jakbym uklęknął żeby się oświadczyć to jeszcze by mnie staranowali ludzie:|yyyy więc to od razu odpadło.. tak jak wieczór bo wtedy musieliśmy być 15 km dalej na obrzeżach żeby czekać na laweciarza.. balem się, czekałem na odpowiedni moment.. płynelismy po Wełtawie ( rejs wycieczkowy ) i mogłem to zrobić wtedy ale jakoś nie mogłem.... koło 19 tata dzwoni że lawieciarz będzie szybciej no to my rura na tramwaj i wracamy do samochodu mając nadzieję że policja ani nic innego go nie zwinęłouśmiech laweciarz przyjechał po 21!wykrzyknikwykrzyknik!;/ czyli 12 godz czekania...;/ no i wtedy się oświadczyłem.. tak po 20 jakoś.. w samochodzie na ruchliwym skrzyżowaniu.. Kasia była zachwycona! Wcale nie uważam to za bardzo romantyczne oświadczyny, ale na pewno bardzo oryginalne i nigdy nie zapomnimy tej historii:) tak jak tego ile zaplacili moi rodzice za lawete.........................................................;/ Nazajutrz poprosiłem o rękę rodziców narzeczonej jąkającym się głosem i z trzęsącymi się rękoma:) ale było to niezapomniane i życze Wam takiej przygody:) Pozdrawiam!!
_________________


Ostatnio zmieniony przez rybazmarsa88 dnia Wto 5 Sty 2010, 22:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smkttwmm
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 181
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 5 Sty 2010, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech a przygoda niezapomniana oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 5 Sty 2010, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale czad ;D to na pewno będzie niezapomniana przygoda i niezapomniane zaręczyny uśmiech Gratulacje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ArturX
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sro 6 Sty 2010, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Rybazmarsa
Znalazłem fajną rzecz. Opisz swoje zaręczyny - masz dużą szansę na super nagrodę. Zobacz, co można zdobyć http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091210/SLUB/507722014

Pozdrawiam

Artur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sro 6 Sty 2010, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezłe zaręczyny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 6 Sty 2010, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe Very Happy niezła przygoda uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będziecie co mieli dzieciom opowiadać język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne! I to jest dowód, że liczą się chęci! osobiście nie chciałabym,, żeby mój facet oświadczał się w ekskluzywnej restauracji przy skrzypku grającym tylko dla nas... kiczowate to troche a nie romantyczne.

A historia świetna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rybazmarsa88
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 16
Skąd: Głogów

PostWysłany: Pią 8 Sty 2010, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki wielkie za odpowiedzi:) cieszę się, że Wam się podoba^^
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Wto 12 Sty 2010, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie fajna przygoda Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 1 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group