Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Moje zaręczyny:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda_Lenka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 359
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 4 Gru 2012, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blueblue napisał:
agattt, a w który dzień się zaręczyliście? Nam w Święta mija równo rok od zaręczyn i 4,5 roku razem Very Happy

Magda_Lenka, masz rację, niewiele potrzeba, a zarazem jak wiele - miłość, serce, emocje ukochanego człowieka... uśmiech Mmmm, rozmarzyłam się Very Happy


Ja też uśmiech
Dominiquen tak każdy chłopak mówi uśmiech ale dla nas najmniejsza drobnostka jest czymś nadzwyczajnym, wyjątkowym uśmiech mi też mój ukochany oświadczył się na wyjeździe uśmiech w spa na Słowacji uśmiech trochę inna pogoda była niż nad morzem, bo my mieliśmy śnieg Very Happy hahaha ale teneryfa,,,,ymmmm aż mi się cieplutko zrobiło, pomimo mrozu i sniegu za oknem uśmiech
_________________


Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić,
to tylko jedno - miłować. Jan Paweł II
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blueblue
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 55

PostWysłany: Wto 4 Gru 2012, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoły przez Was (a raczej: dzięki Wam) wciąż odtwarzam sobie w głowie wydarzenie z tamtego dnia...Mmmm, mam nadzieję, że dzień ślubu będzie jeszcze milszym wspomnieniem Rolling Eyes Very Happy
_________________
Twoja, tylko Twoja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magda_Lenka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 359
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 4 Gru 2012, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bluebule to chyba dobrze uśmiech bo jeśli chcesz by to wspomnienie było zachowane w Twojej pamięci jak najlepiej to musisz często do tego momentu wracać uśmiech
_________________


Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić,
to tylko jedno - miłować. Jan Paweł II
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blueblue
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 55

PostWysłany: Sro 5 Gru 2012, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda_Lenka napisał:
Bluebule to chyba dobrze uśmiech bo jeśli chcesz by to wspomnienie było zachowane w Twojej pamięci jak najlepiej to musisz często do tego momentu wracać uśmiech


Może coś w tym jest Wink Ja sobie zrobiłam taki przedślubny pamiętnik i m.in. w nim opisałam szczegółowo całe zaręczyny uśmiech Lubię to czasem czytać, bo faktycznie - z biegiem dni i miesięcy zacierają się niektóre szczegóły, uczucia, myśli...
_________________
Twoja, tylko Twoja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magda_Lenka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 359
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 5 Gru 2012, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł uśmiech ja mam zdjęcie klimatu jaki panował nam wtedy w pokoju hotelowym uśmiech i mam pomysł na zrobienie albumu ze zdjęciami od początku naszego związku.... i chcę każde na odwrocie opisać wspomnieniami wziązanymi z konkretnym zdjęciem uśmiech narazie uzbierałam ich ok 70 uśmiech ale teraz mamy święta i sylwestra, który spędzimy na nartach uśmiech aaa i chcemy w przyszłym roku zrobić sobie sesję narzeczeńską wesoły) znajomej mąż robi piękne zdjęcia, ma rękę do tego oraz dobry sprzęt uśmiech
_________________


Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić,
to tylko jedno - miłować. Jan Paweł II
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blueblue
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 55

PostWysłany: Sro 5 Gru 2012, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy szansę na taką sesję, nawet za darmo, ale niestety mój Kuba nie lubi być fotografowany i nie da się Go namówić na taką sesję. Obawiam się, jak wyjdą nasze fotki ślubne, bo On albo ma bardzo ponurą minę, albo się tak przesadnie uśmiecha i dziwnie wychodzi język z oczkiem Ale najwyżej zrezygnujemy z romantycznego nastroju na rzecz zwariowanych zdjęć Wink

A pomysł z albumem bardzo fajny. Ja ogólnie zajmuję się robieniem takich różnych rzeczy, mamy więc sporo różnych albumów z naszymi fotkami, ale taki jeden, wielki, zbierający wszystkie wspomnienia do kupy też by się przydał...Tylko nie mam kiedy się za to zabrać smutny niedawno skończyłam robić nasze zaproszenia ślubne, a za tydzień robię kolejne - dla koleżanki. A jeszcze kiedyś muszę nam przygotować księgę gości, o rany, rany język
_________________
Twoja, tylko Twoja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magda_Lenka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 359
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy pomysł na uwiecznienie takich chwil jak zaręczyny, ślub, narodziny dziecka, każde wspólne wyjście uśmiech ja uwielbiam zdjęcia, choć mój ukochany nie za bardzo uśmiech ale to jest pamiątka na całe życie uśmiech
_________________


Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić,
to tylko jedno - miłować. Jan Paweł II
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blueblue
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 55

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha to u nas jest dokładnie tak samo! Ja uwielbiam i robić zdjęcia, i mieć robione, i wywoływać, i oglądać, i oprawiać, a mój Kuba to tak jakoś do tego podchodzi nijako język
_________________
Twoja, tylko Twoja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magda_Lenka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 359
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Gru 2012, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie uśmiech czasami muszę się "naszarpać", żeby mieć jakąkolwiek pamiątkę uśmiech tak było jak byliśmy na słowacji i chodziliśmy po górach, piękne widoki, nasze kochane tatry akurat były odsłonięte a mój ukochany" nieee no jak ja wyglądam, żelu na włosach brak itp itd"

Ale to podobno mija z czasem uśmiech
_________________


Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić,
to tylko jedno - miłować. Jan Paweł II
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Babas12
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 3

PostWysłany: Wto 18 Gru 2012, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja caly czas czekam, az moj mezczyzna mi sie oswiadczy! ajjj! gratuluje wam dziewczyny! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 55 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group