Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Moje zaręczyny:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Wto 12 Sty 2010, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super super super uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż uśmiech mój mężczyzna nie jest aż tak pomysłowy język z oczkiem

podobno ponad miesiąc zastanawiał się jak to zrobić... tak bardzo skupiał się na tym że przegapił moje urodziny (które, uważam, były całkiem niezłą okazją do tego).

Tamtego dnia pojechałam z jego mamą po zakupy, a on cały czas wydzwaniał do mnie, raz że niby ma ochotę na lody, następnym razem, żebym wino kupiła, kolejny raz po serki pleśniowe uśmiech zaczęłyśmy się już nawet śmiać, że zachowuje się jakby w ciąży był z tymi zachciankami Very Happy

Gdy wróciłyśmy on siedział i uczył się... potem włączył film na dvd, wypiliśmy po lampce czerwonego wina i około 22 stwierdziłam, że czas spać.
Przebrałam się do snu i poszłam do sypialni (mieszkaliśmy już razem). Odsunęłam po ciemku kołdrę i wskoczyłam do wyrka...

Wyskoczyłam z niego szybciej niż wskoczyłam Very Happy i to z wrzaskiem Very Happy bo mnie coś ukuło w pupę!
Okazało się, że to stłamszona róża uśmiech w ogóle nie skojarzyłam faktów Very Happy złapałam różę i poleciałam go objechać za głupie żarty, ale on bez słowa zabrał mi kwiatka i klęknął Very Happy

Do kwiatka przywiązany tasiemką czerwoną byl pierścionek Very HappyVery HappyVery Happy od razu złość i przeszła Very Happy
Oświadczył się 31 marca Very Happy następnego dnia już bym nie uwierzyła oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajna historia. Z humorem Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 14 Sty 2010, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to myślał, myślał i wkońcu wymyślił Cool Oni naprawdę CZASEM myślą język język

Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sob 16 Sty 2010, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie wesołe zaręczyny czasem wspomina się milej niż romantyczne, wyreżyserowane kolacje przy świecach. Najważniejsze, żeby zaręczyny były tą indywidualna i wyjątkową chwilą dla dwojga kochających się ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*Chocolate*
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 40

PostWysłany: Pon 25 Sty 2010, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem los potrafi zaskoczyć. oczko

Zaręczyny napewno oryginalne i niezapomniane. uśmiech


Gratuluję. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Pon 25 Sty 2010, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne uśmiech
U mnie wyszło jakoś tak... że nawet się nie zorientowałam, że mi się oświadcza. No bo niby już o przyszłości gadaliśmy wiele razy, wiedzieliśmy, że chcemy być razem - ale bez konkretów. I nie zorientowałam się, że tym razem, to on już konkretnie mówi uśmiech Przytaknęłam, a M. na to: uff, nie było jednak tak trudno się oświadczyć. Na co ja ze zdziwieniem: to ty mi się oświadczyłeś właśnie?pytajnik

uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Wto 26 Sty 2010, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha dobre Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
19kas89
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 13

PostWysłany: Czw 4 Lut 2010, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja też miałam wymarzone zaręczyny uśmiech
mój chłopak teraz już narzeczony uśmiech bardzo się postarał uśmiech
zabrał mnie na bulwary w Toruniu, a trzeba dodać,że sceneria była niesamowita uśmiech był 13 listopada, piątek uśmiech, pełnia księżyca i delikatna mgła uśmiech,
a mój Ukochany uklęknął i powiedział magiczne słowa uśmiech "Kochanie jesteśmy już ze sobą trochę, bardzo Cię kocham i tak właściwie to nie wiem jak to ubrać w słowa, bo nie da się opisać ogromu mojej miłości, jesteś kobietą mojego życia i chciałbym, abyśmy byli ze sobą do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej, chciałbym codziennie się budzić przy Tobie i razem zasypiać, i spędzać każdą chwilę razem, chciałbym do końca świata sprawiać,żebyś była szczęśliwa i mieć z Tobą dzieci uśmiech
Kochanie zostaniesz moją żoną? na dobre i złe, i w każdym momencie?

najgorsze było to ,że mnie zamurowało i nie mogłam wydobyć z siebie głosu uśmiech ale w końcu wsunął pierścionek na palec, a teraz odliczamy dni do ślubu uśmiech
pozdrawiam wszystkich zakochanych uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnesya
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pon 8 Lut 2010, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam:)

Moje zaręczyny były wielkim zaskoczeniem:) były one w moje imieniny rok temu:) Kompletnie się ich nie spodziewałam a tu proszę mój przyszły mąż Mnie pozytywnie zaskoczył...Oczywiście się zgodziłam...Mój Krzysio jest miłością mojego życia od szkolnych lat..kiedyś nam się kontakt urwał a tu proszę BÓG nas połączył i w Sierpniu 28 tego roku się pobieramy..

Jednak Miłość istnieje i warto na nią czekać...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 82, 83, 84  Następny
Strona 2 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group