Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzjer/kosmetyczka Warszawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martucha
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 21

PostWysłany: Sro 13 Sie 2014, 5:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystałam z polecenia dobrej koleżanki ze strony Fryzuromania, fryzjer jest dostępny mobilnie tzn z dojazdem do domu 7 dni w tygodniu, więc bardzo indywidualne i komfortowe podejście. Nie miałam pomysłu na swoją ślubną fryzurę więc w pełni zdałam się na fryzjerkę i wyszło bardzo elegnacko i szykownie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welma
Gość





PostWysłany: Czw 30 Paź 2014, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja upiecie slubne robilam sobie u magdy w instytucie urody. bardzo dobrze mi doradzila, tak zeby pasowalo do stylu sukienki i do mojej twrazy uśmiech
Powrót do góry
Gabiczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 55

PostWysłany: Pon 3 Lis 2014, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martucha napisał:
ja korzystałam z polecenia dobrej koleżanki ze strony Fryzuromania, fryzjer jest dostępny mobilnie tzn z dojazdem do domu 7 dni w tygodniu, więc bardzo indywidualne i komfortowe podejście. Nie miałam pomysłu na swoją ślubną fryzurę więc w pełni zdałam się na fryzjerkę i wyszło bardzo elegnacko i szykownie uśmiech


też polecam tą fryzjerkę. Najfajniejsze jest to, że ta Pani przyjeżdża do domu i czesze na miejscu. Naprawdę gustowne i ładne fryzury potrafi zrobić nie tylko na własne wesele, ale też na jakieś specjalne okazje. Ja wszystkim swoim kożankom ją polecam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welma
Gość





PostWysłany: Pią 28 Lis 2014, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja slubna fryzure robilam u magdy z instytutu urody. bardzo dobrze mi doradzila. na poczatku myslalam o takim koczku u gory, ale faktycznie dziwnie wygladaloby to z welonem, ktory mam, wiec pani magda wymyslila fajne upiecie z boku uśmiech
Powrót do góry
jury22
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 8

PostWysłany: Wto 26 Sty 2016, 12:49    Temat postu: Mobilny salon Odpowiedz z cytatem

Polecam www.ladnamama.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecicie fryzjera z Warszawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że na ślub? Ja czesałam sie w tym salonie na Wilczej:
http://www.mazfryzjerki.com/

Znalałam salon od dawna bo jestem ich klientką tak wieć byłam ich bardziej pewna. Nie zamawiałam tam fryzury próbnej bo wcześniej pani Julita czesała mnie na kilka ślubów u koleżanek i było pieknie.

Na ślub wybrałam prostego wysokiego koka jak z filmu śniadanie u Tiffaniego i wyglądało to fajnie.Wbrew pozorom taki kok nie jest tak prosty w stworzeniu. Każdy chwalił fryzurę na weselu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aldona May
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 15:24    Temat postu: Polecam salon Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
polecam wszystkim salon Maciek Witkowski.
To nowy salon, ale sprawdzona ekipa, byłam tam z koleżanką i wyszłyśmy zachwycone.
Zapisałyśmy się jeszcze na zabieg Intraceuticals w bardzo dobrej cenie

https://www.facebook.com/salonmaciekwitkowski/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 31 Sie 2016, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja regularnie chodzę na zabiegi do salonu kosmetycznego Queensclinic. Bardzo lubię to miejsce bo panie tam pracujące naprawdę znają sie na tym co robia. Zawsze doradzą jakis skuteczny zabieg, dostosja go do rodzaju cery.

Przed slubem próbowałam desperacko schudnąć i dzieki nim mi się to udało. Mają tam sporo zabiegów na redukcje tkanki tłuszczowej:
http://www.queensclinic.pl/zabiegi-na-cialo/redukcja-tkanki-tluszczowej

Polecam szczególnie lipolizę ultradźwiękową.Zabieg delikatny, nieinwazyjny ale efekt super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2016, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę natomiast polecić gabinet Dermapure na ulicy Grzybowskiej
http://www.dermapure.com.pl/peelingi/

Można tam zapisać się praktycznie na każdy rodzaj peelingu. Na miesiąć przed ślubem polecam zapisać się na profesjonalny peeling chemiczny. Dzięki temu skóra bedzie prezentowała sie o wiele lepiej, będzie pozbawiona wszystkich niedoskonałości, zmarszczek oraz przebarwień. Wszystkie zabiegi w gabinecie wykonywane są przed doświadczonych kosmetologów oraz lekarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group