Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzjer/kosmetyczka Warszawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 8 Cze 2011, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za chaos zapanował w tym wątku.
Koniec z tym spamem!! cisza
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Sro 8 Cze 2011, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat powstał w celu znalezienia najlepszej kosmetyczki czy fryzjera, zatem logiczne jest, ze beda tu sie pojawiac rekomendacje wielu salonow, co podchodzi pod spam, no ale po to jest ten temat.

wracajac, tak jak poprzecdniczki mowily, p. Zajdel jest w Warszawie bardzo znana, już trochę się napracowała na swoją dobrą opinię, też polecam. Byłam u niej kilkukrotnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonka
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmagda nie musisz sie bać że zabieg jest jakiś bolesny , bo teraz w salonach posiadają sprzęt najnowszej generacji , pozwalający bezboleśnie aplikować pigment. O ile mi też wiadomo to Pani Ania Zajdel jest jak narazie jedną z najlepszych specjalstek w Warszawie więc chyba warto udać się do sprawdzonej kosmetyczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuladob
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 10:55    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy pytanie nadal aktualne, ale ja polecam p. Jakuba Chmielewskiego z salonu Art Hair na Kabatach. Świetna ręka do włosów zdziałała cuda z moim "siankiem". Przez to że moje włosy są cienkie i sianowate trudno mi było wyglądać jak człowiek, ale po poleceniu przez koleżankę tego miejsca zmieniam zdanie, cuda się zdarzają. Wreszcie mogę się pokazać na ulicy:D nie wiem jak koloryzacja, ale jeśli chodzi o cięcie to polecam to miejsceXD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Marylcia
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 14 Paź 2011, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny. Podpowiedzcie proszę gdzie przed ślubem w Wawie (najlepiej w dzielnicy Bemowo, ale nie obowiązkowo) warto zajrzeć? Ślub nie mój Wink ale jestem druhną i człowiek musi ładnie się prezentować uśmiech Poszukuję najlepiej salonu, w którym będzie nie tylko fryzjer ale i cała reszta - manicure, paznokcie ... no ogółem mówiąc pełna kosmetyka, żeby nie latać w dniu przed tym ślubem po kilku salonach w mieście ;/ Ewentualnie może korzystałyście przed ślubem z bemowskiego denique? Jest w galeryjce przy cinema city, bo tam na pewno miałabym wszystko na miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
4angie
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 25 Lis 2011, 14:09    Temat postu: fajne miejsce, warto zajżeć Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie tylko ja zawitałam na Kabaty do Art Hair Studio. Ja również gorąco polecam to miejsce oraz p. Jakuba. To świetny stylista, jak dotąd jedyna osoba, która z poradziła sobie z moją szopą i uczyniła z niej coś niebywałego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martasw
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon 9 Sty 2012, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPAM


Dodam, że użytkownik korzystał wcześniej z konta o nazwie 'abram-makeup.com', czyli jako osoba którą teraz poleca. Nic, tylko skorzystać z usług tak nieuczciwej osoby!

/Moderator
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 9 Sty 2012, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wygooglujecie sobie" Rolling Eyes Tak, ten zwrot na pewno sprawi, iż uwierzymy, że to nie jest kolejna chamska reklama Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 7 Sty 2014, 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nieśmiało odświeżę temat. Nigdy nie miałam szczęścia do fryzjerów, a na ślubie wypadało by jakoś wyglądać zęby
Czy ktoś byłby wstanie polecić jakieś salony, bez zbędnej i nachalnej reklamy oczywiście lol

Najchętniej, żeby była możliwość dojazdu na dzień uroczystości Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olgapasiek
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4

PostWysłany: Wto 25 Lut 2014, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salon kosmetyczny w Krakowie, daleko od Warszawy ale akurat mieszkam w Krakowie i polecam bardzo ten salon a tutaj macie stronke gdzie dowiecie sie wiecej uśmiech http://dream-factory.pl/makijaz-slubny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group