Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rezygnacja z podziękowań
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agawawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też odpuszcze sobie podziekowania ... nie mam im za co dziękować
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatus
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 681
Skąd: małopolska

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja natomiast nie wyobrażam sobie wesela bez podziękowania mojej mamie za wszystko co dla mnie zrobiła... osobiście uważam, że podziękowania dla rodziców są ważnym elementem uroczystości ale jednocześnie rozumiem osoby, które rezygnują z tego ponieważ tak naprawdę nie mają za co dziękować swoim rodzicom itp. Do takich spraw trzeba podchodzić indywidualnie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Sob 23 Paź 2010, 1:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moim też nie bardzo mam za co dziękować. Ale rodzicom M. tak... więc nie wiem jak to zrobić... I w ogóle nie wiem co będzie jak ktoś wyskoczy z gorzko gorzko dla rodziców... Moi rodzice się nie tolerują Sad



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Sob 23 Paź 2010, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..

Ostatnio zmieniony przez Justii dnia Sro 1 Cze 2011, 8:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 23 Paź 2010, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kathleen napisał:
I w ogóle nie wiem co będzie jak ktoś wyskoczy z gorzko gorzko dla rodziców... Moi rodzice się nie tolerują Sad

Na pewno powinnaś o tym powiedzieć zespołowi/DJ-owi, bo to zwykle jakiś wodzirej zaczyna takie przyśpiewki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Sob 23 Paź 2010, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Kathleen napisał:
I w ogóle nie wiem co będzie jak ktoś wyskoczy z gorzko gorzko dla rodziców... Moi rodzice się nie tolerują Sad

Na pewno powinnaś o tym powiedzieć zespołowi/DJ-owi, bo to zwykle jakiś wodzirej zaczyna takie przyśpiewki.


No, oglądałam ostatnio film z wesela, które było w rodzinie mojego M. I niestety - nie zaczął wodzirej, tylko wujkowie Sad
Coś będziemy musieli wymyślić Confused



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 5 Mar 2011, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja też bym wolała zrezygnować z podziękowań na weselu. Moi rodzice za sobą nie przepadają, a dziękować samym rodzicom M. to nie bardzo. Jakoś prywatnie podziękujemy w takiej formie jak nam się będzie podobać uśmiech Tak samo chcę zrezygnować z błogosławieństwa, moja rodzina do takich rzeczy się nie garnie, a jeśli rodzina M. będzie chciała to jakoś wcześniej się to zrobi uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arwenna1
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 111
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Kathleen"]
Juliette napisał:
Kathleen napisał:
I w ogóle nie wiem co będzie jak ktoś wyskoczy z gorzko gorzko dla rodziców... Moi rodzice się nie tolerują Sad

Na pewno powinnaś o tym powiedzieć zespołowi/DJ-owi, bo to zwykle jakiś wodzirej zaczyna takie przyśpiewki.


No, oglądałam ostatnio film z wesela, które było w rodzinie mojego M. I niestety - nie zaczął wodzirej, tylko wujkowie Sad
Coś będziemy musieli wymyślić Confused

matko kochana... mam nadzieję, że rodzina Ł. nie palnie takiej gafy...
moi rodzice nie żyją i wspólnie z Ł. i jego rodzicami ustaliliśmy, że nie będzie podziękowań. Orkiestra już wie, ale zamierzamy przypomnieć jeszcze na weselu. Nie chcemy przykrych sytuacji. Rodzicom Ł. podziękujemy w tzw. "zaciszu domowym" uśmiech
_________________
Kasiula
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alex89
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 357
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 25 Cze 2011, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim weselu też nie będzie podziękowań. Rodzice są po rozwodzie i się nie cierpią....Podziękujemy każdemu z osobna po weselu oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sob 25 Cze 2011, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie będę, ale miało nie być. Dużo przecierpieliśmy przez rodziców - i ja i mój narzeczony. Nie jest jednak tak, że zawalili wszystko, ich błędy wynikały ze słabości... Moi rodzice nie potrafili kochać mnie tak jak oczekuje tego dziecko, ale wybaczyłam im i na własnym ślubie nie chcę czuć tego żalu. Mimo wszystko wiem, że się starali.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group