Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rezygnacja z podziękowań
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bonsay
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 12
Skąd: Mazury

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 13:45    Temat postu: rezygnacja z podziękowań Odpowiedz z cytatem

hej, co myślicie?
mój tata nie żyje, a z mamą nie mam dobrych kontaktów.. nie mam jej za bardzo za co dziękować.. więc wolałabym ominąć podziękowania dla rodziców.. z drugiej strony są rodzice mojego K..
co radzicie? spotkaliście się może z taką sytuacjąpytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam podobnie tylko na odwrót - moi rodzice są naprawdę ok i pomagają a z kolei mój A. taty nie ma a z matką drze koty ciągle. Myślałam, żeby zamiast klasycznych podziękowań poprostu podczas wesela podejść do moich rodziców i podziękować im tak osobiście od serca, bez mikrofonów i tańczenia w kółeczku 'cudownych rodziców mam' Rolling Eyes Tak normalnie, bez 'ceregieli'.

Lizii mnie zainspirowała do zrobienia albumu z naszymi zdjęciami od maleńkości.... chciałabym coś takiego dać swoim rodzicom. Piękna pamiątka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonsay
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 12
Skąd: Mazury

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do prezentów dla rodziców to myślałam nad mozaiką - 1000 zdjęć tworzących jedno duże.. coś pięknego..uśmiech
a co do tych podziękowań, to oczywiście nie obejdzie się bez komentarza rodziny..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozaikę chcę zrobić do naszego mieszkanka i powiesić nad łóżkiem, już dawno sobie to zaplanowałam język Cool

napewno co starsze ciotki będą komentować, ale czasem ciężko wszystkim dogodzić i to chyba lepsze, niż dziękowanie i rozwodzenie się wbrew sobie nad wspaniałością niekoniecznie wzorowej mamy/taty Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonsay
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 12
Skąd: Mazury

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie wiem, że nie uniknę komentarzy.. smutny ale i tak nie dogodzę.. masz rację.. pogadam jeszcze z rodzicami mojego K, bo nie chciałabym im zrobić przykrości..
a moje podziękowania by dokładnie wyglądały tak, jak mówisz.. musiałabym udawać, sztucznie zachwalać osobę, która na to nie zasługuje..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż.... ja swojemu ojczymowi nie mam za co dziękować, mamie owszem, mimo, że drę z nia koty i kłócimy się ile wlezie...choć ona nie jest ZA takimi oficjalnymi podziękowaniami, na oczach wszystkich Rolling Eyes więc najchętniej bym sobie i jej tego zaoszczędzila, ale Jacek nie wyobraża sobie wesela bez podziekowań dla rodziców....chyba się nie wywinę Rolling Eyes

natomiast jeśli Ty dogadasz się z narzeczonym i teściami i nikt nie bedzie miał przeciwko rezygnacji z podziękowań w trakcie wesela i tańczenia z rodzicami w kółeczku (ja osobiście się na te tańce nie zgodziłam. nie i już. jak podziękowania to już bez tańczenia) to nie widzę nic przeciwko. po co odstawiać szopkępytajnik komentarzami się nie przejmujcie. zawsze jakieś się pojawią.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będą podziękowania, ale nie na weselu a damy je rodzicom na osobności. Tu będa pewnie łzy, wzruszenie, to będzie dość intymna chwila.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na weselu nie bedzie podziekowan - moi rodzice nie zyja, a dla rodzicow L. podziekujemy bez "gapiow". Mamy w planie zaprosic ich tydzien lub dwa po weselu do dobrej retauracji na obiad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 30 Gru 2009, 2:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez mysle ze warto porozmawiac z tesciami. Bo niektorym nawet na reke jesli omija sie ten punkt uroczystosci - inni znow czekaja wlasnie na ten moment..
Mnie osobiscie razi tanczenie w koleczku i tak do konca nie wiem jak sie zachowają tesciowie.. bo to wyznaczy działanie moich rodzicow. Licze ze beda grzecznie stali przez tę minutkę mojego spiewu oczko

Ruda - Ciesze sie ze zainspirowalam uśmiech Wlasnie siedze nad drugim albumem uśmiech Naroznikow zrobilam w sumie 1020 Cool Czuje sie specem w tej dziedzinie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Sro 30 Gru 2009, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie! To tańczenie w kółeczku to stanowczo odpada pomocy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group