Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia zamówiona przez ALLEGRO
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Selin
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 68

PostWysłany: Nie 27 Gru 2009, 13:42    Temat postu: Suknia zamówiona przez ALLEGRO Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie Panny młode wesoły

Dziewczyny, wiem że to ryzykowna sprawa, ale co sądzicie o sukni zamówionej przez Allegro?? znacie moze kogos kto zamówił swoją suknie przez internet?? Cena dość mocno kusi, potrafi być 2 razy mniejsza... ale ryzyko chyba zbyt duże... czytałam sporo pozytywnych komentarzy pod firmami które oferują sprzedaz sukien slubnych na obleglość... ale nie wiem czy mnie to przekonuje...
osobiscie boje sie 2 rzeczy, ze zle zdejme z siebie wymiary, i że materiał lub kolor bedzie inny niż się tego spodziewam... mam krawcową która moglaby w ostatniej chwili idealnie dopasowac do mnie sukienkę gdybym schudła lub przytyla, ale na materiał to juz raczej nic nie poradzi...

napiszcie prosze co o tym sądzicie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Nie 27 Gru 2009, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja przyjaciółka zamawiała i była zadowolona, tyle że ona kupiła od dziewczyny z sąsiedniego miasta i się wcześniej umówiła że przyjedzie i zobaczy czy dobrze leży itp, skuknia była tego typu jaki chciała i wcześniej podobne mierzyła, także pasowała jak ulał, była bardzo zadowlona uśmiech a zapłaciła mniej niż w salonie, dużo mniej:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 27 Gru 2009, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zalezy od kogo na allegro. Bo mozna kupic od jakiejs dziewczyny, ktora zamawiala w salonie albo szyla u krawcowej. Mozna tez na allegro zamowic u jakiejs formy ktora sie zajmuje szyciem.
Rozumiem ze mowisz o wlasnie takich sklepach oferujących sie na allegro? Coz.. Rozne opinie bywają. Z jednej strony ceny sa duzo nizsze. Z drugiej - nigdy nie wiadomo jaka bedzie jakosc. Dziewczyny mowily ze jaka cena taka jakosc gatunkowa materialow z kjtorych szyte sa sukienki.. Ale tez wiem, ze w USA suknie slubne sa tez w nizszych cenach i mozna znalezc ladnie uszyty wzor z ladnych materialow, nie plastiku oczko Wiec to zalezy..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 27 Gru 2009, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem jak na razie przekonana, że to zrobię.... chociaż chwilowo nie wiem jeszcze kiedy nastąpi moje zamążpójście, ale w jednej z takich sukien zakochałam się bez pamięci- zresztą Narzeczony też język
Wychodzę z założenia, że jeśli ta suknia będzie nie-fajna (tzn. cokolwiek będzie z nią nie tak) to :

A) oddam do krawcowej na przeróbki
B) poprostu pójdzie na dno szafy i kupię tym razem coś w normalnym salonie ... wiem wiem... pieniądze.... też będzie mi szkoda ale w sumie to tylko (albo AŻ wykrzyknik) około 1000zł co na tle całego kosztorysu wesela nie wydaje się majątkiem w razie jakiejś totalnej klapy Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 27 Gru 2009, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruda - przy zakupie "kup teraz", nawet jesli suknia bedzie szyta na wymiar, masz prawo do rezygnacji z usługi w ciagu 10 dni. Jesli jej wczesniej nie zobaczysz, nie dotkniesz etc.. to jest to typowy zakup przez internet i prawo Cie chroni oczko Zatem jesli dotrze tandeta - odsylasz i mają obowiązek zwrocic ci pieniadze, nawet jesli w aukcji zapisali sobie pseudo-sprytnie ze nie przyjmują zwrotów i nie oddają pieniędzy. Prawo to prawo oczko a mysle ze o 1000zł warto powalczyć uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 28 Gru 2009, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście że warto Cool dzięki za radę, muszę przyznac, że nie wiedziałam o tym Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selin
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 68

PostWysłany: Pon 28 Gru 2009, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 a masz już upatrzoną firme z której bedziesz zamawiała przez allegro?
czy narazie tylko ten pomysl chodzi ci po glowie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.allegro.pl/item862938679_suknie_slubne_princeski_szyte_na_miare_supercena.html

oni, ale tylko ze względu na to, że zrobią to w najkrótszym czasie ze wszystkich tym podobnych firm. Wszędzie zastrzegają sobie conajmniej 2 miesiące przed a nawet ostrzegają, że najlepiej 4 miesiące przed uroczystością najlepiej zamówić. Tutaj masz suknię do ręki do 30-kilku dni od zamówienia no i firma jest z Polski - w razie czego nie dzwonisz z pretensjami cholera gdzie w świat.

Moja wymarzona to model p15 język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p15 jest ładna uśmiech

Szczerze to wkurza mnie to, że sukienkę trzeba zamawiać aż tyle miesięcy wcześniej :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Wink

mnie też denerwuje czekanie... z tego co wiem to nawet jak zamawiasz w salonie to też suknię odbierasz dopiero za kilka miesięcy Rolling Eyes chore to jakieś.
Czasem myslę, że takie salony poprostu kupują suknie na tej samej zasadzie co są te z allegro, tylko że mają na nich 300% marży... no bo co - w tych bardziej ekskluzywnych salonach też tylko ściągają z kobiet miarę a potem czekasz i czekasz... jedyne co to na miejscu mogą zrobić małe poprawki - ale to to my sobie same też możemy z pomocą krawcowej jak sukienka trafi do naszych rąk załatwić Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group