Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wieczór panieński i kawalerski - razem czy osobno??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Nie 27 Sie 2017, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie nie ma wieczoru panieńskiego/kawalerskiego razem.Wtedy to jest po prostu impreza. Ja osobiście bym nie chciała, miałam swój panieński, narzeczony w tym samym czasie kawalerski, 200 km od siebie i było super, wszyscy zadowoleni uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszal
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon 6 Lis 2017, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie osobno. Co to za pomysły razem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alex18
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 5
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na prawdę fajny pomysł. W końcu o to w tym wszystkich chodzi, żeby RAZEM się dobrze bawić. Popieram.
_________________
życie nie dzieli się po prostu na rzeczy ponure i wesołe. Pośrodku jest pośrednia strefa cienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinezka
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 13

PostWysłany: Sro 3 Sty 2018, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrafię sobie wyobrazić wieczoru panieńskiego i kawalerskiego razem. Chyba po to zostały wymyślone by byly osobno... Zdecydowanie przyłączam się do nurtu "OSOBNO" uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pon 14 Maj 2018, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że razem:)
Słuchajcie jeżeli jest się razem i ma się wspólnych znajomych to czemu nie?
Można wynająć pokoje na przykład tutaj http://www.zamekjanowpodlaski.pl/
Dziewczyny pójdą do spa, faceci na jakieś męskie rozrywki, a później można wspólnie imprezować.
Ja uważam, że to super pomysł i naprawdę można się razem fajnie bawićuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 15 Maj 2018, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie zorganizowania mojego wieczoru panieńskiego razem z mężem. W końcu to powinny być dwie osobne imprezy! Parę wartościowych wskazówek na temat tego, jak zorganizować taką imprezę, znajdziecie na stronie http://www.moj-slub.com/wieczor-panienski-od-a-do-zet/. Myślę, że to ułatwi wiele kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Wto 22 Maj 2018, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam nie raz na panieńsko-kawalerskich wieczorach i bawiłam się równie dobrze jak na panieńskim. Mój facet preferuje osobne imprezy i by dać prezent młodej parze osobno dla każdego z nich. Panowie z naszego otoczenia szykują się właśnie na wieczór kawalerski jednego z nich nawet zamówili mu kilka zabawnych męskich gadżetów na pamiątkę uśmiech Zawsze to więcej zabawy i Pan Młody się ucieszy z męskiego wypadu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mkosek
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 24 Maj 2018, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście osobno, nawet przez chwilę nie było pomysłu, by zorganizować coś takiego łącznie. lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wygląda kwestia prezentów na panieński i kawalerski? Macie jakieś oryginalne pomysły? Czy lepiej postawić na sprawdzone pomysły, czyli gadżety erotyczne, takie jak na przykład akcesoria bdsm? Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 14 Cze 2018, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mkosek napisał:
Oczywiście osobno, nawet przez chwilę nie było pomysłu, by zorganizować coś takiego łącznie. lol


Mi w sumie również. Dziwne, ze ktos o czymś takim pomyslał Very Happy W takim przypadku nie będzie to wieczór kawalerski i panieński, ale po prostu wspólna impreza w kilkanaście osób....

Proponowałabym zorganizować sobie takie kawalerskie i panieńskie osobno. Dziewczyny moga wybrać się na imprezę razem Chłopaki również. Warto byłoby również zaplanowac coś ciekawego, tak aby wieczór nie byl nudny....

Można na przyklad zorganizowac skok spadochronowy w tandemie:
http://fitniefat.pl/517369,Skoki-spadochronowe-w-tandemie-dobra-zabawa-dla-kazdego.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 23 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group