Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wieczór panieński i kawalerski - razem czy osobno??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anulka8
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 8

PostWysłany: Pią 21 Lis 2014, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolinaN napisał:
hmm, u nas to raczej spędzimy razem ten wieczór uśmiech może kino albo jakaś impreza, czemu dzień przed takim ważnym wydarzeniem mam spędzać z kimś innym?pytajnik


Spokojnie... panieński/kawalerski teraz najczęściej obchodzi się weekend przed (żeby nie martwić się o kaca język)
_________________
szukam daty, sali, zespołu, sukni... wszystkiego! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 21 Lis 2014, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulka8 napisał:
karolinaN napisał:
hmm, u nas to raczej spędzimy razem ten wieczór uśmiech może kino albo jakaś impreza, czemu dzień przed takim ważnym wydarzeniem mam spędzać z kimś innym?pytajnik


Spokojnie... panieński/kawalerski teraz najczęściej obchodzi się weekend przed (żeby nie martwić się o kaca język)


Mój panieński był 3 tygodnie przed naszym ślubem, a Męża kawalerski 2 tygodnie przed (podczas gdy ja bawiłam się na panieńskim mojej przyjaciółki) uśmiech Dzień przed siedzieliśmy na sali weselnej prawie do północy język

Osobiście nie wyobrażałam sobie wspólnej imprezy panieńsko-kawalerskiej oczko Ja lubię potańczyć w klubie i miałam część domową a potem wyjście do klubu, Mąż unika ich jak może, za to kręciła go wizja aktywnego spędzenia tego wieczoru i wybrał się z kolegami na paintballa, a potem spędzili czas na odpoczynku przy alkoholu i jedzeniu oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 21 Lis 2014, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy mojego Ł to się śmieją , że jego kawalerskie to musiało by być przynajmniej miesiąc przed ślubem a i tak nie wiadomo czy zdążą wrócić uśmiech Duzi chłopcy naoglądali się Kac Vegas i teraz szaleją.

W dalszym ciągu jestem jednak za imprezą osobno:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalka8
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 16
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 25 Lis 2014, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połączenie wieczoru panieńskiego z kawalerskim wydaje się dość ciekawym pomysłem. Aczkolwiek ja osobiście nie jestem za tym, aby obie grupki były łączone już na samym początku imprezy. Wydaje mi się, że lepiej rozpocząć imprezę osobno. Kobiety mają okazję poplotkować, faceci pożartować. Dopiero w pewnym momencie imprezy, po kilku godzinach, np w klubie można się spotkać razem uśmiech
_________________
http://www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zyta83
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sob 2 Maj 2015, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem przynajmniej byłby kontrolowany
_________________
Zespół muzyczny na wesele Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 13:54    Temat postu: Fajny panieński i kawalerski Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że osobno! W końcu o to chodzi w panieńskim i kawalerskim, że trzeba się wyszaleć z dala od przyszłej żony i przyszłego męża. Znalazłam fajne pomysły na panieński i kawalerski http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/wieczor-panienski-i-kawalerski może Wam ułatwią organizację tego wieczoru język z oczkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wymarzonydzien
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Cze 2015, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA uważam, że tylko i wylacznie oddzielnie. Jest to jak to mówią ostatnia noc "wolności" więc wypadałoby żeby para młoda spedziła go osobno. Ja na swoim panienskim i tak pewnie nie bede mogła sie powtrzymać przed jednym, ewentualnie 10cioma telefonami do przyszłego męża, hehe:) kontrola ponad wszystko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 6 Lip 2015, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wieczór kawalerski i panieński to udręka. Mój narzeczony unika picia alkoholu, bo jak sam dobrze zauważył już, robi durnoctwa nad durnoctwami. Nie chodzi o zdrady, ale robi obciach, gubi kurtki, dokumenty, klucze.....
Już tyle razy musiałam go w nocy łapać z opresji, a on rano nic nie pamiętał.
No, ale idea jest, jaka jest i jakoś to strawię.
Już jakieś plany są, które sprawią, że będę się czuć bezpiecznie.
Tak czy siak, wieczory będą osobno. Razem to bez sensu dla mnie. Oni muszą się wygadać i upić razem.
Ja też chcę usiąść z dziewczynami i powspominać wszystko co było. Kiedy jak nie wtedy?
Skupię się po prostu na wyeliminowaniu niebezpieczeństw.język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Atenerka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 13
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 27 Sie 2015, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. uśmiech
A u mnie będzie połączona impreza. Czyli tak naprawdę żadnych wieczorów panieńsko-kawalerskich nie będzie.
Początkowo miało być szaleństwo: ja u siebie z koleżankami w domu, później jedziemy 'na kluby'. Bawimy się, pijemy drinki. Mój narzeczony u siebie - nie wnikałam co planuje...
A później dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć dziecko... uśmiech
No i zrezygnowałam z nocnych szaleństw. Grill i drinki dla dziewczyn u mnie w ogrodzie też mogą być. Grzecznie i bezpiecznie.
A tydzień temu dowiedziałam się, że mój przyszły mąż też rezygnuje z szaleństwa i przyjeżdża do mnie.
Mamy wspólnych znajomych więc nie będzie z tym problemu. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doriss12
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 50
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 2 Lis 2015, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardziej za wspólną imprezą. Nikt mi nie wmówi, że luba nie będzie się bać o kolegów lubego, którym nie wiadomo co do głowy wejdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 20 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group