Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wieczór panieński i kawalerski - razem czy osobno??
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bonsay
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 12
Skąd: Mazury

PostWysłany: Sob 26 Gru 2009, 14:23    Temat postu: wieczór panieński i kawalerski - razem czy osobno?? Odpowiedz z cytatem

hej,

słyszałam ostatnio, że coraz częściej tą impreze organizuje się razem.. wielka, wspólna zabawa.. bez głupich pomysłów jego kolegów..
co wy na to??
Poprawiłam literówkę w tytule.
Inka

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nadine
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pią 26 Lut 2010, 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście myślę, że jest to genialny pomysł. Sama w przyszłości z pewnością poprę takie rozwiązanie. Bo nie dość, że można dokładniej poznać znajomych drugiej połówki, to jeszcze nie trzeba być zazdrosnym o swoją Miłość ;D Wiadomo zaufanie i te sprawy oczko Ale i tak nie wierzę, że żadna z Pań nie zastanawia się co tam jej Luby wyprawia w takim dniu oczko
A tak to i wilk syty i owca cała oczko

Pozdrawiam
Nadine
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 26 Lut 2010, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale wtedy nie jest to juz 'panieńskie' ani 'kawalerskie' nawet z nazwy język Znika cała idea język

myslę, że dla odmiany raz można pobawić się osobno, a choćby po to, by za dość stało się tradycji a potem można było wrócić do domu, do swojego Narzeczonego/Narzeczonej i opowiedzieć, jak było Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 26 Lut 2010, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panieński to panieński a kawalerski to kawalerski!
przecież ten jeden raz możemy wybyć z domu, udać się typowo na babskie spotkanie i pozwolić na to samo swojemu facetowi, z jego kumplami uśmiech
na tym polega przecież cała ta idea.

Zaufanie albo jest, albo go nie ma. Zazdrosnym jest się, teoretycznie, cały czas ale zdrowo rozsądkowo i nie popadajmy w jakieś paranoje typu "bo ja nie wiem, co on będzie tam robił" i tym podobne. Przecież znamy swoich Połówkowiczów i wiemy, czego można się po nich spodziewać, prawda? uśmiech więc nie przejmowałabym się głupimi pomysłami kolegów, bo Połówek swój rozum też ma Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 26 Lut 2010, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez jestem za typowo męską i babską imprezą. Nikt nie powiedział ze muszą sie zakonczyc totalnym pijanstwem i przypadkowym seksem. Trzeba miec zaufanie, jak rzecze Metka! oczko

Mnie podoba sie koncepcja zarowno meskiuej popijawy i rzutek w jakims pubie jak i szalonej nocy uwienczonej striptizem - nie mam nic przeciwko bo ufam swojemu facetowi. Niech sobie popatrzy.
Ja natomiast widze siebie zarowno w hotelu spa ubabraną w maseczkach, sączącą szampana i zajadającą truskawki wraz z przyjaciolkami, tak jak i szalone podrygi na parkiecie i kolorowe drinki albo pidzama party w najlepszym z najlepszych gronie oczko Grunt zeby ludzie byli wlasciwi! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cilusia000
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 68

PostWysłany: Pią 26 Lut 2010, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie sie ten pomysł ze wspólną imprezą podoba uśmiech My właśnie taką bedziemy mieli. Mamy wspólnych znajomych i zawsze chodzimy na imprezy razem z nimi, wiec nie wyobrazamy sobie tej imprezy osobno. Ale jak kto woli uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Sob 27 Lut 2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta spa czy dyskoteka to mi sie podoba
uśmiech
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Sob 27 Lut 2010, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie te dwie zabawy powinny być osobne.. bo każdy ma prawo wyszaleć się przed ślubem, i we własnym gronie przyjaciół i nie ważne czy mamy wspólnych czy tez nie, byleby to się nie skończyło zdradą . Nie lubię gołych facetów ani gołych bab na takich imprezach bo uważam , że ta strefa jest przeznaczona tylko dla nas i nie chciałabym aby mój narzeczony patrzał na inną kobietę, ani tym bardziej ją dotykał....
_________________





Ostatnio zmieniony przez Angelsita dnia Nie 28 Lut 2010, 7:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 28 Lut 2010, 2:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angelsita, chciałaś chyba powiedzieć "nie skończyło się zdradą" Wink

ja przeciwko patrzeniu nic nie mam, bo sama lubię podziwiać dobrze zbudowanych i przystojnych mężczyzn, więc nie mogę tego zabronić mojemu Połówkowi, jeśli chodzi o kobiety uśmiech ale dotykanie to już inna sprawa... tego nie robiłabym ja i tego samego oczekiwałabym z Jego strony, proste uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 28 Lut 2010, 3:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ta, zachowajmy zdrowy dystans (przynajmniej 1m Twisted Evil ) miedzy tańczącymi a obtańcowywanymi język

Dzisiaj znajomi nam opowiadali o swoim paniensko-kawalerskim, okazalo sie ze urządzili wspolną impreze na nieco ponad 15 osób. Ponoc musieli kupic nową ławe rodzicom, oczyścić zarzygane tuje w ogródku, sprowadzić zagubionego szwagra spowrotem do ogrodu i wymalowac kilka scian lol Jednym slowem impreza wg nich udana, ponoc sie działo i wybawili sie swietnie. Ale to tez kwestia zgranej ekipy, wszysacy sie znali, bawili sie swietnie oczko A koledzy M nie znają moich kolezanek i nie wiem czy impreza byłaby taka zgrana gdybysmy wspolnie urzadzili podboj miasta Radomia Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 1 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group