Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wieczór panieński i kawalerski - razem czy osobno??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 24 Cze 2010, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolinaN napisał:
hmm, u nas to raczej spędzimy razem ten wieczór uśmiech może kino albo jakaś impreza, czemu dzień przed takim ważnym wydarzeniem mam spędzać z kimś innym?pytajnik


Karolciu, sama nazwa wskazuje, że są to wieczory 'panieńskie' i 'kawalerskie' Wink, gdzie towarzystwo mieszane nie jest zazwyczaj brane pod uwagę. Jest to swego rodzaju tradycja, poza tym nigdzie nie jest powiedziane, że to musi być dzień przed ślubem. Jeśli chcesz, możesz taki wieczór dla siebie i najbliższych Ci dziewczyn zorganizować nawet miesiąc wcześniej uśmiech a wtedy ostatnie dni przed ślubem spędzisz ze swoim narzeczonym. Naprawdę, nie widzę tu problemu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariana
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem tradycjonalistką jednak... Niby fajny pomysł z taką wspólną zabawą, ale przecież od tego jest wesele i poprawiny no całe życie po ślubie Wink
Idea panieńskiego i kawalerskiego bardzo mi się podoba - taka beztroska impreza w gronie koleżanek, a w jego przypadku kolegów. Zaufanie to podstawa, ale chyba bez tego nie ma w ogóle związku i małżeństwa, więc jeśli to jest argument przeciwko takiej imprezie to ciężkie życie czeka taką parę po ślubie... Cały czas mają się pilnować?
Wiadomo, że różnie to bywa na takich zabawach, ale każdy powinien znać granice dobrej zabawy i tyle Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariana napisał:
każdy powinien znać granice dobrej zabawy i tyle Smile

ja się obawiam, czy aby dobry kolega mojego narzeczonego zna owe granice Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariana
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tymi kolegami to rzeczywiście różnie bywa... Tylko wiesz, musisz zaufać, bo on z tym kolegą będzie się widywał też po ślubie Confused
Zresztą nikogo do niczego zmusić nie można, więc cokolwiek byłoby zaplanowane to Twój Facet chyba potrafi odmówić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piccolo
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 55
Skąd: ze śląska

PostWysłany: Sro 7 Lip 2010, 6:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na wieczorze panieńskim połaczonym. Ale... hm... ja bym takiego nie chciała oczko i moje towarzyszki też raczej nie oczko wieczór panieński może być i głupkowaty, w sensie, że się głupie rzeczy robi ale mężczyźni mają inne zdanie w tym temacie i kobiety inne. One chcą się powygłupiać, napić, pogadać o pierdołach, raz się śmiać a raz płakać z Panna Młoda język A faceci wiadomo - upić się język zazwyczaj oczko
Mój narzeczony tez powiedział, a raczej zastrzegł, że nie zgodzi się na połączony. Chyba muszę zrobić małe prześwietlenie przebiegu jego imprezy oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia23
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 44

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobno:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tą sobotę (na 3 tyg przed ślubem) robimy wspólny panieńsko-kawalerski (później by się ni udało ze względu na napięte grafiki). Chcemy,żeby nie był to taki typowy wieczór p-k,tylko najnormalniejsza wspólna impreza w gronie znajomych/kuzynów w celach integracyjnych. Osoby które zaprosiliśmy jakoś nie kręciły nosem,że będziemy się bawić wszyscy razem... Myślę,że to będzie udany wieczór uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nutka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 66

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2010, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja wam życzę, żeby rzeczywiście był udany oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2010, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz był łączony i fantastycznie się wszyscy bawiliśmy:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiego wieczoru panieńsko-kawalerskiego jaki przeżyliśmy to do końca życia nie zapomnimy. Nie żałujemy,że nie robiliśmy ich osobno,bo zabawa była rewelacyjna,a każdy kto wychodził wpraszał się na niedzielę na poprawiny. Dostaliśmy kupę prezentów, różniaste gadżety. Wszyscy bawili się znakomicie. Zabawa skończyła się po godzinie 5. A od godziny 18 w niedzielę z 35 osób przyszło do nas 25 i imprezowaliśmy drugi dzień Very Happy Towarzystwo było dobrane idealnie Very Happy Nawet dzisiaj w pracy z dziewczyną kuzyna śmiałyśmy się na całego przypominając sobie co się działo uśmiech

Rewelka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 3 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group