Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Coś dla Pana Młodego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pon 21 Gru 2009, 0:17    Temat postu: Coś dla Pana Młodego Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, zastanawiam się co można dać swojemu mężowi z okazji ślubu, bo chiałabym coś dać mu takiego, żeby miła niesamowite wspomnienia lub jakiś przedmiot na wiele lat do wspominania, ale jakoś nie mam pomysłu co.
Dajecie coś swoim Połówką?

(nie wiem czy taki wątek gdzieś już był)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 21 Gru 2009, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wątek chyba już gdzieś powstał język

ja w każdym razie mam zamiar dać Swojemu Mężowi wspaniałą noc poślubną... ogólnie tak to zaplanować, żeby pamiętał do końca życia. Płatki róż w pościeli, świece, kąpiel z pianą, muzyka, szampan w kubełku czekający w naszym apartamencie... nie wiem, pewnie razem pomyslimy o tym samym i razem to przygotujemy nie mniej jednak nie czuję potrzeby specjalnego materialnego prezentu w tym dniu.... za prezent chyba można uważać siebie ---> i to do końca życia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pon 21 Gru 2009, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ten sposób też to rozważam:) Jeszcze jednym pomysłem był dla wzmocnienia wrażeń skok ze spadochronem jakoś w trakcie podróży poślubnej (jak już się wybierzemy na taką).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatus
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 681
Skąd: małopolska

PostWysłany: Pią 22 Sty 2010, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako tako prezentu to nie będę kupować mojemu T ale....
ja też chce tak zrobić aby noc poślubna była cudowna dodatkowo mam plan jak spędzić każdy wieczór i noc Naszej podróży poślubnej aby była ona niezapomniana Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 22 Sty 2010, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

florzak a Ty tez chcesz skakac? Ja sie nie orientuje ale bedac w ciazy chyba bym sobie darowala takie ekstremum..
Ja w sumie myslalam by na slub dac M spinki do koszuli. a poza tym to chyba podobnie jak Ruda - niezapomnianą noc poslubną (wklejalam gdzies komplecik jaki mi sie marzy). Nie wiem co jeszcze moglabym mu "slubnego" sprawic. Chyba najlepszym prezentem bedzie fakt ze jestem jego zoną (czyt. ma juz na papierze ze mu prac skarpetki bede i naczynia do zmywarki pakowac język)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 22 Sty 2010, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie jak Liziii mam zamiar kupić lubemu spinki do koszuli.
Atrakcje nocy poślubnej trzeba chyba przełożyć na podróż (którą ma zaplanować mój P). Po prostu nie wierze, że po weselu będę mieć ochotę i już. Podziwiam Was, że macie tyle energii oczko Ja się boję, że stres ostatnich dni na długo zabije we mnie ochotę na łóżkowe igraszki oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pią 22 Sty 2010, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii kiedy pisałam o tym skoku jeszcze nie wiedziałam, że rodzinka nam się tak szybko powiększy, teraz chce ale nie będę skakała ze względu na dziecko. Ale po porodzie jak dojdę do siebie czemu nie, może w pierwszą rocznicę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 23 Sty 2010, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po prostu nie wierze, że po weselu będę mieć ochotę i już. Podziwiam Was, że macie tyle energii oczko Ja się boję, że stres ostatnich dni na długo zabije we mnie ochotę na łóżkowe igraszki oczko


najważniejsze, żeby się nie zamulić na weselu - nie spić i nie przysypiać.... a jak nad ranem w apartamencie dla nowożeńców będzie czekał np. szampan (taki PRAWDZIWY szampan) i gorąca kąpiel z pianą to po takim lenistwie w ciepłej wodzie napewno mozna jeszcze wiele zdziałać w łóżku Cool Cool Cool Przynajmniej taki jest plan... wydaje mi się, że będę nakręcona tym 'byciem żoną' i będę miała ochotę na konsumpcję a mój A. to hmm... Jego jakoś specjalnie nie muszę nigdy namawiać język

Florzak faktycznie skakać ze spadochronem to nie powinnaś w tym stanie lol Wink

Spinki do koszuli wybierzemy przed ślubem razem z moim A. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irenka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 118

PostWysłany: Pon 25 Sty 2010, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak! Ja równiez myślę, że nawet po całej nocy szaleństw cudowne spotaknie w pokoju... emocje na pewno nie pozwola zasnąć ;D Ach...
A w prezencie ślubnym postanowilismy kupic sobie super rowery, bo do tej pory szkoda nam było pieniędzy na porządne! spoko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 1 Lut 2010, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koszulkę mu kupię Very Happy



_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group