Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co zamiast kwiatów?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 27

PostWysłany: Pon 14 Gru 2009, 14:25    Temat postu: Co zamiast kwiatów? Odpowiedz z cytatem

Nigdzie nie mogłam znaleźć posta na temat, który mnie nurtuje od dawna Wink Chodzi o pomysł, na to, co można sobie zażyczyć zamiast kwiatów przy składaniu życzeń. Nie chcę mieć kwiatów, bo później jest z tym tylko prblem kiedy zaczynają gnić i trzeba je gdzieś wyrzucić. Są różme opcje, każdy z gości przynosi zabawkę, miśka, które później oddaje się do domów dziecka albo do szpitali dla dzieci, z tym, że wcześniej trzeba to ustalić ze szpitalem bądź domem dziecka czy przyjmą takie prezenty.
Można też sobie zażyczyć słodkości, które później również oddajemy dzieciom lub zostawiamy dla siebie.
Kolejną opcją są kupony lotka Smile

Ja jednak chciałabym Was prosić o pomoc w znalezieniu innych pomysłow, bo tych wyżej wymienionych nie chcę uśmiech CZEKAM NA WASZE POMYSŁY Wink [/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 14 Gru 2009, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lubicie to możecie zamiast kwiatów poprosić o winko, albumy na zdjęcia o ile macie ich mnóstwo, albo książki, przewodniki po różnych zakątkach ziemi. Kwestia tego co lubicie,a co w miarę może mieć taką samą cenę co kwiaty Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 14 Gru 2009, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napewno juz byla o tym mowa w jakims wątku.. pewnie Miss niebawem zalaczy link bo ona wszystko wie oczko

My zamiast kwiatow poprosimy o winko.
Inne opcje: ksiazki, maskotki, łakocie, przybory szkolne (np dla domów dziecka). Niektorzy idą dalej - karmy dla psow i kotow bo zanosza to do schroniska..
Jeszcze inni kupony totolotka..
Slyszalam kiedys gdzies ze jakas panna zazyczyla sobie błyszczyki Rolling Eyes goscie mysleli ze to zart, tylko jej najblizsze kolezanki wiedzialy ze to byla serio prosba i przyniosly blyszczyki lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 14 Gru 2009, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj była o tym troszke mowa:
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=4091&postdays=0&postorder=asc&start=10


My jak już pisałam chcemy książki. Uwielbiamy czytać więc dla nas to idealny prezent uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pon 14 Gru 2009, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamiast kwiatów prosimy o "grosiki" dla dzieci.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 27

PostWysłany: Pon 14 Gru 2009, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słodycze odpadają bo mamy ślub w sierpniu więc domyślam się, że nie zdążyłyby dojechać do domu;) Tez myślałam o ksiązkach, fajny pomysłuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 15 Gru 2009, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My poprosilismy o winko - mamy juz mala piwniczke z winem, wiec kolejne butelki do kolekcji sie przydadza uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 15 Gru 2009, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
napewno juz byla o tym mowa w jakims wątku.. pewnie Miss niebawem zalaczy link bo ona wszystko wie oczko

a gdzie tam... od czwartku mnie na forum nie było i teraz nie orientuję się co, gdzie i jak Cool

Liziii chyba wszystko wypisała co można sobie zażyczyć zamiast kwiatów, a przykład z błyszczykami dowodzi, ze jest pełna dowolność Wink jeśłi chce się komuś pomóc to pluszaki albo przyboty do pisania dla dzieci czy jedzenia dla zwierząt (np. ze schroniska) są świetnymi pomysłami. jak myśli się o sobie to kupony totka, ksiażki czy wina nic nie przebije Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 15 Gru 2009, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem ze o tym gdzies byla mowa..ale nie wiem gdzie a jestem zbyt leniwa by przekopac cale forum oczko Niemniej chyba wiekszosc takich najczesniej spotykanych zamiennikow juz padla..

Dodam tylko ze jesli chcielibyscie obdarowac jakis Dom Dziecka czy Schronisko, to lepiej wybrac sie do tego miejsca i zapytac jakie rzeczy są najbardziej potrzebne. Poniewaz teraz jest troche modne takie zawozenie zabwek czy slodyczy to moze sie okazac ze w danym miejscu nie ma na to zapotrzebowania (no moze z wyjatkiem slodyczy, bo na nie zawsze znajda sie apetyty Cool ). Niemniej wiem ze w niektorych domach dziecka nie potrzeba kolejnych pluszakow czy zabawek. Moze gry planszowe zamiast tego? Albo wlasnie przybory szkolne..
W schroniskach karma zawsze sie przyda, ale tez miski dla psow, obroze, artykuly hinieniczne etc. Z tym ze wiadomo, ze goscie raczej nie przyniosą w prezencie paczki ligniny Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 15 Gru 2009, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni napisał:
My poprosilismy o winko - mamy juz mala piwniczke z winem, wiec kolejne butelki do kolekcji sie przydadza uśmiech



wow, zazdroszczę Cool marzy nam się coś takiego Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Następny
Strona 1 z 47

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group