Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizować samemu czy zatrudnić firmę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pola_piasecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 59

PostWysłany: Wto 6 Cze 2017, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sami wszystko oprócz tego co gotowe na sali weselnej
_________________
https://www.naturalspharm.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 8 Cze 2017, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no lepiej już zdecydować się na catering. To proste rozwiązanie ale przy okazji bardzo dobre. Pomoc tak doświadczonych firm jak ta http://scandale.pl/ , zdecydowanie ułatwi nam całą organizacje. Oni wiedzą co mają robić bo mają spore doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mm-concept
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 36

PostWysłany: Pią 7 Lip 2017, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum było już kilka podobnych tematów odnośnie firm zajmujących się organizacją ślubu, konsultantów i zdecydowana większość opinii jest pozytywna wiec moim zdaniem jak najbardziej warto, szczególnie jeżeli sami nie mamy czasu na załatwienia formalności.
_________________
www.mm-concept.pl - zaproszenia ślubne, dedykowane, zaproszenia, indywidualne zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arleta.nickiel
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 27

PostWysłany: Wto 11 Lip 2017, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie mamy ślubu na 500 osób to chyba każdy jest w stanie ogarnąć te kilka elementów składowych. Nawet kwiatki czy niektóre detale można zamówić w jeden dwa dni. A brać do tego jeszcze firmę?
_________________
Jeden z najlepszych Salon ślubny Katowice gdzie wybrałam swoją sukienkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Czw 2 Lis 2017, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od Ciebie, czy czujesz się na siłach podjąć się takiemu przedsięwzięciu. Ja wolałabym sama zaaranżować swoje mieszkanie, ostatnio myślałam nad czymś takim http://obrazynasciany.pl/obrazy/pojedyncze/ mam gołe ściany w domu i zaczyna mi to doskwierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2018, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero planujemy ślub w przyszłym roku, ale już powoli rozglądamy się za ciekawym miejscem gdzie można by zorganizować wesele. Nie ukrywam że trochę mnie to przerasta i najchętniej pojechałabym gdzieś za granicę, by wziąć ślub. Nawet znalazłem ciekawą ofertę- ślub na Dominikanie .Co myślicie o takim pomyślę, jak dla mnie ekstra. Tylko jestem ciekawa ile taka podróż kosztuje i jakie są koszta takiego ślubu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 27 Cze 2018, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to była frajda, aby wszystko zorganizować na własną rękę. Oczywiście wymagało to ode mnie czasu ale sprawiało mi to przyjemność. Zacznij od wyboru sali. Bardzo fajną opcją jest na przykład organizacja eventów warszawa. Powinno Ci się spodobać to miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna22
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sob 7 Lip 2018, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizowałam sama wesele, to nic trudnego. Jako atrakcję miałam pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego i szczerze polecam. Dawid dobrał muzykę i rekwizyty pod uroczystość. Wyglądało to super. http://kojakfree.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 17 Lip 2018, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś nie ma pomysłu to najlepiej kogoś wynając.Ale my przykładowo jak zamawialiśmy salę w Kameliowym Zakątku w Bielsku- Białej ,to zaproponowano nam pomoc w doborze fotografa,kosmetyczki,kwiatów itp.Dziś wydaje mi się że większość lokali ma taką bazę i współpracuje z ludzmi zajmującymi sie oprawą weselną ,że mogą ułatwić nam całe te przygotowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Czw 26 Lip 2018, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna na pewno poradzic sobie samemu z organizacja wesele. Taki Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawa to idealne miejsce na zorganizowanie takie. Warto sie zapoznac z ich oferta. Takie wesele na pewno bedzie swietne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 25 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group