Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizować samemu czy zatrudnić firmę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DjLushyn
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 15
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 29 Mar 2016, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt za darmo ci nic nie podpowie oczko właśnie od tego sa konsultanci.
Mam styczność i miałem przyjemność pracować z takimi osobami i wiem, że Pary korzystając z ich usług jeszcze na tym oszczędzają.
Słuchajcie konsultanci mają zawsze zaufane firmy (ci profesjonalni) przykładowo zdarzają się sytuacje kiedy pytasz dam przykład zespół/Dj. Jaka cena etc.. Usłyszysz zazwyczaj standardową cenę i albo się decydujesz, albo nie.
Dostaniesz 200zł rabatu na zachętę i cześć. Jeżeli konsultant ma kontakty zejdzie z ceny w każdym niemalże elemencie - bo zawsze ma zaufaną alternetywę, a i zespół wie że z polecenia jest dana osoba i będzie chciał by konsultant ponownie do niego zadzwonił. Nie będę robił tutaj reklam konkretnych firm zajmujących sie organizacją, ale gdyby ktoś potrzebował zapraszam na PW oczko Pamiętaj konsultant nie musi robić za ciebie wszystkiego. Masz problem z salą dzwonisz i mówisz swoje oczekiwania. Czasami wybierzemy dla siebie cudowną wymarzoną sale jest dobra cena etc.. okaże się w dniu wesela, że akustycznie jest do bani i pozamiatane.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorczi
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 48
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 30 Mar 2016, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystko planuję sama mimo braku czasu (praca, studia, magisterka itp.) i właśnie niby wszystko jest ok, ale mam takie jakieś dziwne wrażenie, że wszystko będzie niedorobione. Oglądam te zdjęcia z przeróżnych ślubów i wszystkie są tak bajkowe, że mam przeczucie, że u mnie nie będzie to tak wyglądało... Sama nie wiem, może to mylne obawy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 31 Mar 2016, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad tym warto się bardzo poważnie zastanowić, nigdy nie wiadomo czy sami jednak poradzimy sobie z całą organizacją a ktoś z doświadczeniem na pewno poradzi sobie lepiej niż my. Wydaje mi się, że warto czerpać też inspiracje z portali takich jak ten http://zaslubieni.eu/ , dzięki temu łatwiej jest się na coś zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonaKo.biz
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Puławy

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2016, 11:13    Temat postu: Organizacja dnia ślubu Odpowiedz z cytatem

Ponieważ jestem Konsultantem Ślubnym może nie będę obiektywna. Zawsze kibicuje Młodym którzy podejmują się wyzwania w organizacji własnego wesela. Staram się podpowiedzieć i zrozumieć oczekiwania. Trochę technicznych rzeczy z mojego punktu które decydują o całości:
- prowadź dzienniczek lub jak tylko chcesz /notatnik/ z zapiskami, co już masz zrobione, zarezerwowane, kiedy należy dokonywać wpłat zaliczek lub zadatków i pilnuj umów, im więcej szczegółów tym lepiej
- przygotuj sobie PLAN DOSKONAŁY - czyli rozpisany godzinowo plan Twojego dnia wesela
- nie pozostawiaj napiętych godzin , pomiędzy fryzjerem, kosmetyczką , odbiorem bukietów itd. / z doświadczenia zawsze coś się zdarzy po drodze/
- postaraj się, delegować zadania na Starszą Druhnę , przyjaciółkę
Jeżeli macie pytania , chętnie na nie odpowiem.
Monika
pocieszacz pocieszacz pocieszacz pocieszacz
_________________
Pasja i Marzenia są naszym CREDO
Jeżeli zapytasz się Konsultanta Ślubnego kiedy był Gościem na Weselu a on nie jest wstanie tego zrobić to znaczy , że dobrze trafiłeś.
Ten zawód oprócz Pasji i realizacji Marzeń wymaga Poświęcenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 3 Cze 2016, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę wszystkim zajmować się sama. Wtedy mam pewność, że wszystko będzie dokładnie po mojej myśli. Jedyne do czego planuję zatrudnić ludzi to jedzenie. Póki co wybrałam catering Powozownia z Poznania, dostosują się do moich wymagań bo przyznam, że nie chcę na weselu podać standardowego rosołu i kotleta uśmiech Z tego, co widziałam na ich stronie to przygotowują naprawdę magiczne rzeczy. Mam nadzieję, że i u mnie wyczarują coś nietuzinkowego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianajb50
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 16 Cze 2016, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Tak się składa, że od jakiegoś czasu biorę udział w przygotowaniach wesel, jako "konsultantka". Czemu w cudzysłowie? W mojej opinii jestem od tego aby Młoda Para nie musiała się przejmować niczym w dniu śluby, oraz zmniejszyć ich stres w okresie przygotowań.

Nie chodzi o to, aby oddać w obce ręce organizacje najważniejszego dnia w życiu, tylko aby ciężar obowiązków oddać częściowo w dobre ręce. Przecież konsultanci są po to aby pomagać, wiec siłą rzeczy muszą poświęcić swój wolny czas, a na pewno gdy chcą przy tym jeszcze zarobić. Jeśli Młodzi potrzebują pomocy, to nie widzę problemu, żeby zaangażować konsultanta w przygotowania od samego początku aż do samego wesela. Poprosić o obecność na spotkaniach z zespołem, cateringiem, właścicielami sali, fotografem. Wtedy konsultant jest zorientowany we wszystkim i w ostatniej chwili może dzwonić po kwiaciarkę, aby poprawiała wystrój sali! oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 29 Cze 2016, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystko będę organizować sama. Słyszałam wiele dobrego o firmie Powozownia z Poznania, z tego co wiem, to oni zajmują się organizacją imprez rodzinnych, firmowych i masowych. Zachęcam do obejrzenia zdjęć na ich stronie internetowej, mnie bardzo zachęciły uśmiech Podaję również numer telefonu: 61 662 36 65, warto się z nimi skontaktować i dopytać o szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pią 8 Lip 2016, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wesele jest duże (ponad 150 gości) i trwa dwa dni to bym chyba wynajęła firmę. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamelcia
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2017
Posty: 3

PostWysłany: Nie 14 Maj 2017, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy ile ktoś ma czasu my z mężem nie mieliśmy w ogóle bo on w delegacji ja prowadzę na miejscu 2 firmy... więc http://www.amarante.com.pl/organizacja_wesel z usług tej właśnie firmy skorzystaliśmy i nie było źle cenowo to nie bardzo nas interesowało bo chcieliśmy mieć wszystko z głowy, a wyszło ciekawie powiem tak heh uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edyta_Slub
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Maj 2017, 11:54    Temat postu: Suknia ślubna! Odpowiedz z cytatem

Od dziecka marzysz o wspaniałym ślubie i idealnej sukni ślubnej? W szafie wisi suknia ślubna twojej mamy albo babci i ktoś na siłę próbuje cię w nią ubrać?
A może ty sama chciałabyś w niej wystąpić, ale suknia na ciebie nie pasuje i nie wiesz jak ją dopasować?
Koniecznie zgłoś się do nowego programu stacji TLC!

To właśnie Ciebie szukamy!
Poszukujemy przyszłych panien młodych w każdym wieku, które mają do dyspozycji suknię ślubną z historią, przekazaną przez kogoś z rodziny, lub kogoś zaprzyjaźnionego.
Zgłoś się do programu, w którym nasi specjaliści sprawią, że w tym wyjątkowym dniu będziesz najpiękniejszą Panną Młodą!

Zgłoszenie wyślij na adres: casting@goldenmedia.tv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 24 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group