Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizować samemu czy zatrudnić firmę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jolanta.konecka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto 3 Lis 2015, 12:18    Temat postu: Też tak mam. Odpowiedz z cytatem

Właśnie się doszukałam wątku, który interesuje mnie najbardziej.
Mam załatwione już wszystko odnośnie stroju, makijażu i inne potrzebności.

Problem stanowi ustalenie miejsca, kosztów cateringu i ewentualnych atrakcji dla gości. Nie chce zwykłego ślubu z wódką. Nikogo nie oceniam, chciałabym jedynie zapewnić rozrywkę gościom z mojej strony, ponieważ znaczna większość mojej rodziny jest niepijąca.

Polecacie dobra konsultantkę z którą mogłabym się spotkać przy kawie i zorganizować ślub i wesele na Grudzień 2015?

Słyszałam o kilku, ale nie miałam odwagi jeszcze zadzwonić, bo nie wiem o co pytać i jak rozmawiac. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 3 Lis 2015, 12:46    Temat postu: Re: Też tak mam. Odpowiedz z cytatem

jolanta.konecka napisał:
Właśnie się doszukałam wątku, który interesuje mnie najbardziej.
Mam załatwione już wszystko odnośnie stroju, makijażu i inne potrzebności.

Problem stanowi ustalenie miejsca, kosztów cateringu i ewentualnych atrakcji dla gości. Nie chce zwykłego ślubu z wódką. Nikogo nie oceniam, chciałabym jedynie zapewnić rozrywkę gościom z mojej strony, ponieważ znaczna większość mojej rodziny jest niepijąca.

Polecacie dobra konsultantkę z którą mogłabym się spotkać przy kawie i zorganizować ślub i wesele na Grudzień 2015?

Słyszałam o kilku, ale nie miałam odwagi jeszcze zadzwonić, bo nie wiem o co pytać i jak rozmawiac. Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Dobrze rozumiem? Masz ślub za miesiąc, a nie masz jeszcze miejsca? No to może być niezły problem.uśmiech
Co do konsultantki powinnaś jak najprędzej dzwonić, zapytaj o jej zarobek przede wszystkim i o to co za Ciebie robi. No i sprawdź czy znajdziesz jeszcze miejsce na ślub.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolanta.konecka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto 3 Lis 2015, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem. Posypało się wszystko, bo tak naprawdę miało być we Wrześniu, ale mój narzeczony musiał wyjechać do pracy i nie mógł tego odwołać.

Wszystko co mieliśmy załatwione niestety zostało odwołane i nie mogliśmy mieć przeniesionych terminów.

Szukam na szybko. Znalazłam blisko mnie organizatorkę ślubów http://www.haneia.pl

Zadzwonię. Dam znać czy uda się cokolwiek załatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 3 Lis 2015, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link proszę skasuj, musimy się stosować do regulaminu.
Daj znać czy udało Ci się coś załatwić.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
denia
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2015
Posty: 7

PostWysłany: Nie 27 Gru 2015, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się włąśnie zastanawiam dziewczyny nad firmą. Sama boję się ze nie dam rady. Dużo oboje pracujemy, nie wiem jak to pogodzić z organizacją wesela. Kolezanka moja z takiej firmy korzystała i byli bardzo zadowoleni. Znalazłam juz taką u nas w Warszawie- Agaya. Znacie? http://agaya.eu/ Zobaczymy ale jak czytam na ich stronie goście zadowoleni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polianna1
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 41

PostWysłany: Pią 5 Lut 2016, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, wystarczy zrobić dobry plan i powoli załatwiać wszystkie sprawy. Na pewno dasz radę oczko
_________________
Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koralina
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 10

PostWysłany: Sro 10 Lut 2016, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
My załatwiamy wszystko sami, kiedyś nie wyobrażałam sobie inaczej ale teraz jak wiem ile kosztuje to nerwów i stresów to może i bym się zdecydowała

Ja to już sobie odpuściłam szukanie na własną rekę. Umawiam się z nimi (fotograf, zespół), potem przekładają, później znowu trzeba jeździć z tymi umowami, już mam dość. W końcu pomaga mi dziewczyna z http://idealday.eu/ i wszystko ogarnia za mnie - ja tylko akceptuję dane rekomendacje lub nie. Przeciez ten slub juz zaczynal mi spędzać sen z powiek a nie o to chodzi... W każdym razie na razie trochę odetchnęłam i chciałabym zeby tak zostało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara
Gość





PostWysłany: Czw 25 Lut 2016, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja ślubu to nie małe wyzwanie, a w szczególności dla tych którzy chcą planowac wszystko samemu, bez pomocy. Ja z moją drugą połówką zdecydowaliśmy się na konsultanta ślubnego, była to najlepsza podjęta decyzja. A to dlatego, że ty niczym się nie martwisz, nie szukasz, nie denerwujesz się. W ogarnięciu tego wszystkiego pomogły nam osoby z Wedding Heaven http://weddingheaven.pl/o-nas. Polecam się zastanowić nad takim czymś, bo warto.
Powrót do góry
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Czw 3 Mar 2016, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie,a to czy wszystkim zajmiemy się sami zależy od kilku czynników,w tym budżetu,czasu jaki posiadamy czy kreatywności,operatywności. Konsultant ślubny to fajna opcja,przynajmniej o nic nie musimy się martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jolaf
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 8

PostWysłany: Sro 16 Mar 2016, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt że poszukiwania sal i poszczególnych firm zajmuje dużo czasu. Ale przecież to również przyjemność. Ja nie umiałabym sobie tego odmówić. Zresztą organizatorowi też trzeba zapłacić i to nie małe pieniądze więc wątpię że będzie mógł utargować na zaproponowanych usługach aż tyle żeby nam się to opłacało. Jedynie chciałabym kogoś kto mi podpowie jak udekorować salę aby to się ładnie komponowało razem z nami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 23 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group