Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizować samemu czy zatrudnić firmę?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ostatni
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią 4 Gru 2009, 23:27    Temat postu: Organizować samemu czy zatrudnić firmę? Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie! Jak organizowaliście/organizujecie ślub? Sami, czy może zatrudniacie jakąś firmę (konsultantów). W pierwszej chwili nasuwa się podejrzenie o koszty, ale z drugiej strony osczędza sie czas, poza tym ma się lepsze ceny, bo przecież taki konsultant to ma wiele par i negocjuje pewnie dobrze... sam już nie wiem, ktoś może się wypowiedzieć? Jakieś doświadczenia?? Pozdro!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 181
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 5 Gru 2009, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowanie organizujemy wszystko sami. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny miał planować TEN dzień. Ale jeśli ktoś nie ma czasu albo ochoty na bieganie, szukanie i oglądanie to taki konsultant to myślę całkiem dobry pomysł.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sob 5 Gru 2009, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my tez organizujemy sami , nie mówię tu o sali, bo to będzie gotowe, nie mam zamiaru biegać za kucharkami, jedzeniem itp tylko dlatego ze wychodzi nieznacznie taniej. Ale wszystko inne jak np dekoracje, muzyka, kwiaty itp wybieramy sami:) to jest czysta przyjemnosc lol dlaczego mam oddawac to komus innemu i jeszcze mu za to płacićpytajnik oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Sob 5 Gru 2009, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też orgaznizujemy wszystko sami (poza salą-jedzeniem tam), bo nie chcemy odbierać sobie tej przyjemności:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 332
Skąd: Suwalszczyzna

PostWysłany: Sob 5 Gru 2009, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też organizowaliśmy wszystko sami bo organiztor moze wynegocjuje nizsze ceny ale mu to będzie trzeba zapłacić a jaka to frajda wszystko samemu załatwiać uśmiech To tylko jeden taki dzień i wolałam wszystko zapiąć na ostatni guzik:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 5 Gru 2009, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż, nie każdy lubi i ma czas, żeby robić 50 telefonów dziennie w poszukiwanie np. tylko fotografa język Gdybym nie musiała liczyć się z kasą, to chętnie bym to komuś zleciła a potem tylko sobie powybrzydzała i powiedziała, co dalej mnie zadowoli język język język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 5 Gru 2009, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami Cool
Owszem, szukanie moze byc uciazliwe - jezdzenie, sprawdzanie itp.. ale wtedy (i tak naprawde tylko wtedy) mam pewnosc ze wybiore miejsce/firme ktora mi sie podoba.. Firma moze zle zrozumiec moj plan albo miec jakies ograniczenia (sztywnme - typu tyle i tyle forsy na restauracje, inne kwoty na zespol etc - sama moge regulowac jesli wiecej wydam na zespol, tansza restauracja etc..)..
No i zawsze moge zmienic wizje jesli znajde cos co mnie zaskoczy i bede gotowa sie na to zdecydowac uśmiech
Poza tym dla mnie to mega frajda uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 7 Gru 2009, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak będę miała rok na przygotowania to może i frajda, ale kiedy będziemy się liczyć z każdym dniem, to wolałabym żeby ktoś za mnie na gwałt wyszukał dobrego fotografa czy dj'a czy firmę robiącą wystrój kościoła lol Nie na moje zdrowie te nerwowe poszukiwania Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 7 Gru 2009, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my organizujemy wszystko sami. czyt. ja wszystkiego szukam i załatwiam Cool komuś z zewnątrz mojego ślubu bym nie oddała. pewnie sprawdzałabym organizatorkę, czy wszystko zrobiła tak jak chciałam, a przecież nie o to chodzi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 7 Gru 2009, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruda, racja, gdyby to bylo na ostatnia chwile to tez wolalabym miec kogos do skoordynowania wszystkich przygotowan. Ale wolalabym osobiscie posprawdzac rozne warianty a zostawic spisywanie umow i te formalnosci dla koordynatorki.. Jednak panskie oko konia tuczy oczko
Z drugiej strony my specjalnie duzo wczesniej rozpoczelismy przygotowania, z racji mojego niezdecydowania.. w ciagu niemal 2 lat wszystko mi sie w głowie klaruje i uklada coraz piekniej w jedna calosc uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 1 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group