Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizować samemu czy zatrudnić firmę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Judy
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam serdecznie usługi barmańskie - przednia zabawa i widowiskowe pokazy! Very Happy świetni barmani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 10 Lip 2019, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można samemu się skupić na organizowaniu wesela, a część atrakcji po prostu zostawić zewnętrznym firmom czy osobom. Miejsce koniecznie trzeba wybrać. Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą pozwala na zorganizowanie wielkiego wesela na tej sali. Co chwilę tutaj są takie imprezy, więc obsługa też może podpowiedzieć co nieco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arek212
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 10 Lip 2019, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Chciałbym się zapytać, czy znacie może firmę, która zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń podatkowych? Zaczynam dopiero ze swoją działalność i nie ukrywam, że pewne sprawy mnie przerastają. Byłbym wdzięczny za pomoc.
_________________
szkolenia podatkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Esis21
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob 13 Lip 2019, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szukam podobnej, ale nikogo sprawdzonego nie mam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz są świetne szkolenia dla osób zajmujących się organizacją wesel, można na takie iść na przykład tutaj przed swoim wesele - http://www.akademiapanispinki.pl/ i zajać sie organizacją w 100% samemu potem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onykson89
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 59

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba lepiej zatrudnić kogoś od tego żeby zorganizował dla was wesele. Według mnie będzie to najlepsza opcja. Przy organizacji wesela jest bardzo bardzo dużo załatwiania... Pomyślcie sobie tu także o fotobudce od firmy http://fotobudazwooda.pl Znajdziecie tu drewnianą fotobudkę, która na pewno fajnie wpisze się w klimat wielu sal weselnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nersi3
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad firmą eventową, która zorganizuje całą zabawę. Czy możecie kogoś polecić? Możecie podesłać kogoś sprawdzonego. Pozdrawiam was i miłego dnia życzę.
_________________
gra terenowa dla dorosłych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w sumie można powiedzieć, że trochę sama i trochę firmowo, koleżanka zrobiła kurs dla wedding plannerów, więc miałam profesjonalne wsparcie w tym ważnym dniu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zwinka055
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 30

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 11:08    Temat postu: Organizacja Odpowiedz z cytatem

Ja organizowałam sama wesele, chociaż kilku moich znajomych faktycznie skusiło się na wedding plannera uśmiech to faktycznie spora oszczędność czasu, a czy koszt jest tego wart - to już oceń sam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nikos55
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 1
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Wto 4 Lut 2020, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samemu na wesele można wynająć kamerzystę do uwiecznienia wydarzenia. Profesjonalnych i kreatywnych kamerzystów zatrudnia firma https://anpro-studio.pl/wideofilmowanie-tomaszow-mazowiecki/. Efektem ich pracy są naprawdę świetne filmiki. Wynajem kamerzysty nie jest czymś trudnym i czasochłonnym więc samemu jak najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 29 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group