Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co o nich sądzicie dziewczyny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Nie 29 Lis 2009, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadna mnie nie przekonuje na 100%, ale jakbym musiała wybierać, to chyba jednak ta pierwsza. Druga jest dla mnie za "ciężka" (ze względu na mocno drapowany dół).

A to są już dwie, z których ostatecznie wybierasz Iwa? Czy jeszcze szukasz?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 11

PostWysłany: Czw 3 Gru 2009, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, być może żadna z tych, ale jakoś nie mogę znaleźć swojego ideałusmutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Czw 3 Gru 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się tym. Ja początkowo jak zgłębiałam to forum, to się przeraziłam, że jestem jakaś dziwna, bo większość dziewczyn znajduje tę jedną jedyną suknię, zakochują się w niej na amen i przestają szukać. A ja tak nie mam. Ale jak pogadałam na żywo z kilkoma znajomymi, to się okazało, że one też tak mają. I czasami trzeba jakiś drobny element w sukni zaakceptować (który może niekoniecznie nas zachwyca), skoro cała reszta nam się bardzo podoba. I nie szukać na siłę ideału. Bo można nie znaleźć i tylko zmarnować czas. Są szczęściary, którym się udaje Wink Ale nawet i te, które mówią, że znalazły ideał, często wprowadzają jeszcze jakieś poprawki oczko
Najważniejsze, żebyś wiedziała, czy taka suknia do Ciebie pasuje. Przymierzałaś już którąś z nich albo jakąś o podobnym kroju?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 11

PostWysłany: Pią 4 Gru 2009, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przymierzałam zadnej z nich, nawet podobnej, jak już wcześniej wspominałam, mam zamiar zamówic suknie na miare w internecie. Po prostu nie wydam ponad 2 tys. na jednorazowy strój, mimo, że jest to dzień wyjątkowy. Pracowania, w której mam zamiar zamówic suknie, oferuje mnóstwo modeli, te dwa jakoś najbardziej przykuły moją uwagę, ale jak się czegoś nie widzi na własne oczy, to cięzko wybrać na podstawie zdjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pią 4 Gru 2009, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak jak się już dziewczyny na różnych wątkach wypowiadały: zanim podejmiesz ostateczną decyzję, wybierz się do jakiegoś salonu i spróbuj przymierzyć modele o podobnym kroju, żeby po prostu zobaczyć jak w nich wyglądasz. Bo suknia na obrazku to jedno, a suknia na nas to drugie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropka
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 309
Skąd: Holandia

PostWysłany: Pią 4 Gru 2009, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z Lila.
Iwa idz do jakiegos fajnego salonu, poprzymierzaj kilka roznych fasonow sukien, wtedy bedziesz wiedziala jaki Ci pasuje. Mi np. bardzo ale to bardzo podobaly sie suknie u gory obcisle a na dole falbaniaste, cos w tym stylu:
Jak juz przymierzylam ta suknie to nie powiem, ze mi sie nie podobala, ale nie bylo tego wow Shocked uśmiech
Dlatego najlepiej jest isc, przymierzyc i zobaczysz w czym czujesz sie najlepiej.
A szukalas na allegro? Tam tez mozna znalezc piekne i niedrogie suknie uśmiech Zawsze mozesz pojechac i zobaczyc jak wyglada na zywo, to zupelnie cos innego niz takie zakupy w ciemno przez internet.
Trzymam kciuki Iwa uśmiech Powodzenia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 4 Gru 2009, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, suknie na górze obcisłe a na dole falbaniaste są bardzo ładne Smile

nie trzeba czuć tego "wow". niektóre kobiety nigdy go nie odczują, a szukają na siłę. w sukni po prostu musisz czuć się piękna Smile i MUSISZ przymierzyć różne suknie, o różnych krojach, jeśli nie wiesz czego szukasz, Iwa. zanim cokolwiek zamówisz musisz wiedzieć jak mniej więcej będziesz w takim a nie innym fasonie wyglądać. to, że suknia jest piękna nie znaczy, że każda kobieta pięknie w niej wygląda.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 11

PostWysłany: Pią 4 Gru 2009, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewuszki za rady, będę musiała tak zrobić, poprzymierzam i wtedy łatwiej będzie mi dokonać wyboru uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 11

PostWysłany: Pią 4 Gru 2009, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwa napisał:
Dzięki dziewuszki za rady, będę musiała tak zrobić, poprzymierzam i wtedy łatwiej będzie mi dokonać wyboru uśmiech


Właściwie to od dawna wiem, że tak powinnam, ale boje się, że pójdę i znajdę coś naprawdę pięknego, na co nie będzie mnie stać, a to, na co mogę sobie pozwolić, będzie tylko namiastką tego, co chciałam;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropka
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 309
Skąd: Holandia

PostWysłany: Pią 4 Gru 2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martw sie na zapas iwa. jak sie w jakiejs zakochasz to moze uda nam sie znalezc taka uzywana na allegro albo krawcowa uszyje Ci taka za mniejsze pieniadze.Glowa do gory. Ruszaj na przymiarki. Powodzenia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group