Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pochwalcie się swoimi butami itp (wasze małe uzależnienia)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyś:)
maniak
maniak


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1754
Skąd: Ruda śląska

PostWysłany: Nie 14 Mar 2010, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem wysoka i nie mogę nosić obcasów, choć czasem bym chciała Sad
_________________

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Nie 14 Mar 2010, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Chyba zacznę mierzyć obcasy Twisted Evil


Ja nie mierze - mierzylam na poczatku mojej "kolekcji". Teraz juz mam "miarke" w oku Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 14 Mar 2010, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja też poproszę o taką miarkę lol Wyobraźni w kwestiach przestrzennych nie mam za grosz oczko

Za to, korzystając, że za oknem regularna zima, moje aktualne wychodne



I jeszcze chciałoby się już wiosny, ech... uśmiech






_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 14 Mar 2010, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alez dzisiaj bly kolejki w CCC jak sobie spacerowslam po centrum hsndlowym.. ogolnie tłumnie było bo jakies losowanie auta czy cos wypadalo po poludniu. Ale weszlam do CCC zerknac co i jak, wsak szyldy obiecywaly przeceny 30, 50 i 70%.. ale kolejka przez pol sklepu (calkiem sporego) i kobiety po 2-3 katrony butow trzymały Rolling Eyes Myslalam ze i ja cos znajde ale kicha... nic fajnego ;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatus
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 681
Skąd: małopolska

PostWysłany: Pią 19 Mar 2010, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyśuśmiech napisał:
A ja jestem wysoka i nie mogę nosić obcasów, choć czasem bym chciała Sad


mam podobnie do Ciebie... na dodatek mój T jest trochę wyższy ode mnie i mogę sobie pozwolić max na ok 5 cm obcasy ( w przeciwnym wypadu będę wyższa Sad )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 6 Kwi 2010, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje butki, a przynajmniej znakomita wiekszosc uśmiech

rozowe na korku (fałszywym w dodatku, bo to plastik w korkowej okleinie. strasznie scierają palce ;/ ale słodkie.. wiec zaciskam zeby i nosze:P

wybrane w ramach reklamacji innych butow. nie bylo nic wartego uwagi wiec wzielam te.. Jeszcze wtedy byly modne, teraz siedza w szafie i czekają az moda wroci język

zimowe kozaczki, wkladane tylko do spodnicy i to od wielkiego swieta (bo ja + ten obcas = wybite zeby lol )

polbuty kupione nie wiem kiedy, nie wiem po co. Jeszcze nie noszone, a mają ze 2 lata...

to był sandały wiazane na łydkach, ale ze z łydek robiła sie szynka w siatce, to obcielam rzemyki.. Takie minimalistyczne oczko

te zaś mają 8 lat Very Happy uwielbiam je bezwzglednie i nosze niemal na kazdym weselu (stad sie trzymaja tak dobrze, bo do tej pory zaliczylam w nich az 3 weseliska Very Happy)

- to jest wzor moich slubnych, wymarznych butów. Ten fason, ta kokarda, tylko nizszy obcac i jasniejszy kolor (te maja 7cm i sa bezowe).. Boskie! kocham, uwielbiam i nosze mimo ze sa o prawie 2 numery za male język

ostatnia para w sklepie, mega promocja oczko wygodne i takie szalone język


wygodne cichobiegi na wiosenne spacery

studniowkowe Very Happy odkopane 2 tygodnie temu z szafy język z oczkiem

zeszłoroczny nabytek, zadna rewelacja ale zapomnialam o tych studniowkowych i myslalam ze nie mam zadnych czarnych pantofli..

biale baleriny nie do zdarcia Very Happy to ich 3 sezon nadchodzi..

te sa naprawde wsciekle zolte, tylko aparat znieksztalcil ich barwe. Kupilam na wesele w 2008 roku, przyszly tydzien po weselu.. pasują do zoltek torebeczki-listonoszki oczko

japonki nie do zdarcia - 3 sezon welcome Very Happy choc juz chyba tylko po wsi oczko

jedyne klapki jakie wpadly mi w oko w zeszlym roku. ladne, ale przy moich długich cienkich paluchach wygladaja smiesznie język

O i tyle oczko mam jeszcze 3 pary kozakow, adidasy, trampki, tenisowki i 3 pary piankowych japonek ale nie chcialo mi sie ich fotografowac wiec niech zostaną tajemnicą język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 6 Kwi 2010, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii widać że masz dużo wolnego czasu => skrupulatnie obfotografowana kolekcja lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2010, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda serio od wczoraj nie wiem co ze sobą zrobic - wszystko mnie nudzi...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2010, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii, super kolekcja Wink najbardziej podoba mi się stwierdzenie typu "są za małe, ale piękne/słodkie, więc zaciskam zęby i noszę" język ja też tak robię czasami. np. ostatnio, bo akurat kupiłam 2 pary butów i wydają mi się o rozmiar za małe (noszę 38/39, nigdy nie moge się zdecydować, a te, które kupiłam akurat są 3Cool i czekam aż się troszkę rozczłapią Cool a ze akurat mam krwiakana dużym palcu u nogi, bo pierdyknęłam o ławę, jak sprzątałam przed świętami, to teraz chodzenie w butach jest "zabawne" Cool

straszna_dama, te granatowe peep-toe na obcasie są cuuudne! Very Happy i te złote sandałki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja buty lubię, torebki też, ale nie mam fioła na punkcie ich kupowania - moją małą słabością są raczej kolczyki, w szczególności takie długie i srebrne, acz nie tylko:)
wybrana próbka:


_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 3 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group