Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przewodnik po sukniach ślubnych- pomocy drogie forumowiczki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agafija87
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 20

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2010, 20:16    Temat postu: przewodnik po sukniach ślubnych- pomocy drogie forumowiczki Odpowiedz z cytatem

Właśnie ustalilismy datę ślubu na wrzesień uśmiech ale jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o suknie ślubne, nie wiem od czego zacząc poszukiwania... co Wy zrobiłyście jako pierwsze, gdzie szukałyście informacji o sukniach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem, co prawda, forumowiczką lecz forumowiczem ale wiem to i owo więc napiszę Cool
Wszystko zależy od miejsca zamieszkania, stylu, w jakim widzisz siebie i uroczystość, stylu, jaki do Ciebie pasuje i kwoty, jaką chcesz na to przeznaczyć.
Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, polecam spotkanie z moją stylistką i wspólne zakupy.
Szczegóły podam telefonicznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2010, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij od WEJŚCIA DO KILKU SALONÓW i wybrania typu sukni. A potem katalogi katalogi i znowu sklepy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agafija87
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 20

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2010, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje forumowiczu "eliszama" za propozycję ale jestem z okolic Krakowa więc musze odmówić smutny

a wracając do sukni ślubnej, byłam wczoraj w jednym salonie ale mozna powiedziećże uciekłam z niego uśmiech tyle pieknych suknii, muszę przemyślec na co mam zwracać uwage przy wyborze konkretnej suknii, bo przeciez nie przymierzę wszystkich w sklepie uśmiech

czym kierowałyście się decydując, którą suknię z tych manekinów przymierzyć? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a skąd jesteśpytajnik może któraś z nas pochodzi z twoich okolic i podpowie Tobie jakieś fajne -konkretne salony.

ja zamówiłam we Wrocławiu w salonie Flossmann i gorąco polecam. obsługa super!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agafija87
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 20

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2010, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kociątko81 napisał:
Zacznij od WEJŚCIA DO KILKU SALONÓW i wybrania typu sukni. A potem katalogi katalogi i znowu sklepy uśmiech



piszesz o sklepach i katalogach, a znasz jakieś strony www godne polecenia o tematyce suknii slubnych?

Twoja suknia juz pewnie czeka w szafie na tej wymarzony dzień (zerknełam na Twój licznik) uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2010, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agafija87 napisał:
dziękuje forumowiczu "eliszama" za propozycję ale jestem z okolic Krakowa więc musze odmówić smutny

a wracając do sukni ślubnej, byłam wczoraj w jednym salonie ale mozna powiedziećże uciekłam z niego uśmiech tyle pieknych suknii, muszę przemyślec na co mam zwracać uwage przy wyborze konkretnej suknii, bo przeciez nie przymierzę wszystkich w sklepie uśmiech

czym kierowałyście się decydując, którą suknię z tych manekinów przymierzyć? uśmiech



spóźniłam się z odpowiedzią Very HappyVery Happy

ja -jak pisałam w temacie pokażcie swoje kiecki..
wybrałam coś zupełnie innego niż mi się podobało i co chciałam. a ta okazała się super..chociaż inna od zamierzonej uśmiech
mierzyć ,mierzyć...itd.. zmierz różne modele..najlepiej z zupełnie różnych fasonów i w końcu któryś fason będzie strzałem w 10.. wtedy możesz poszukać wymarzonej sukni w tym kroju uśmiech
bo suknia musi się podobać...ale musi też pasować do figury..co by podkleślała nasze atuty figury a nie mankamenty
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agafija87
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 20

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2010, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam napisał:
a skąd jesteśpytajnik może któraś z nas pochodzi z twoich okolic i podpowie Tobie jakieś fajne -konkretne salony.

ja zamówiłam we Wrocławiu w salonie Flossmann i gorąco polecam. obsługa super!!


jestem dokładnie z miejscowości pomiędzy Krakowem a Katowicami, więc będę wdziękczna jeśli macie do polecenia jakieś salony w Krakowie czy tez na całym Śląsku uśmiech

a nawet jeśli nie salony to może MARKI?
Bardzo proszę o wskazówki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agafija87 napisał:
dziękuje forumowiczu "eliszama" za propozycję ale jestem z okolic Krakowa więc musze odmówić smutny


Bardzo proszę Cool
A co do marek, Krakowa i Katowic - polecam Madonnę. W Krakowie 2 sklepy, 1 w Katowicach. Jedną z zadowolonych klientek jest moja Żona. Przyznaję, że wyglądała obłędnie Cool
Udanych łowówuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agafija87 witam Ciebie serdecznie uśmiech Gratuluje ustalenia daty!
Rozumiem,że ślub jest wrzesnia tego roku?Jeśli tak to radze już mocno rozglądać się za sukienką itp bo to nie jest znowu tak dużo czasu,obojętnie czy chcesz kupić z salonu czy szyć,to już musisz brać się do działania oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group