Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna ślubna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 175, 176, 177 ... 179, 180, 181  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 17 Paź 2014, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ayame napisał:
Karolina1984 napisał:
Dziewczyny, ja mam rozmiar 80H. Uwierzcie, że 80 zł za stanik to dla mnie okazja i megapromocja. Tylko firma Kris robi na tyle dobre staniki, że mając 2-3 sztuki, chodzę w nich grubo ponad rok i wszystko trzyma i jest elegancko. Ale niestety muszę się liczyć z kwotą około 100-120 zł Evil or Very Mad


Nie martw się. Nie pisałam, bo nie chciałam się licytować, ani wyjść na snoba, ale zwykle nie schodzę poniżej 250 zł za biustonosz.
Dlaczego?
Z domu wyniosłam lekcję, ze bardziej liczy sie to pod spodem, niz to na wierzchu. Że bielizna ma być przede wszystkim czysta, ale też musi dobrze leżeć, i nie może być stara "zeszmacona". Że ja sama mam się w niej dobrze czuć. I tak mi zostało. Koleżanki szaleją, bo buty, bo kiecka. A ja kiedy chcę sobie coś kupić bo mam taki nastrój ( i jestem przy kasie) idę po bieliznę. Po rozstaniu z poprzednim facetem kupiłam sobie stanik za 600 zł. Na poprawę humoru. Musiałam czekać do następenej wypłaty, zeby dokupic dół ;D Powiem wprost: nie znosze zakupów ciuchowych. Męczą mnie. Bieliznę kupuję z przyjemnością. Ale i mam tą bieliznę taką, ze nie potrzebuję ślubnej. Po prostu jeśli nie będę miała zajawki na zakup czegoś nowego, to bez żenady wyjmę coś z szuflady.


Ja też średnio przepadam za zakupami ciuchowymi, szkoda mi zawsze pieniędzy na coś nowego. Jeśli sie da kupić stanik w moim rozmiarze za 80 zł, to nie "snobuję" i kupuję Cool , ale- rzadko się da..... polecam Krisa bo naprawdę mają jakość nieprzeciętnąwykrzyknik Za 250 zł spokojnie tam kupisz dwie śliczne sztuki bielizny prawie nie do zdarcia.
Ja nie mam syndromu kupowania na poprawę humoru język a i większość moich majtek kosztowałą 5 zł , ale stanik musi być niezawodny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Pią 17 Paź 2014, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkowicie zgadzam się z Ayame. Na bieliźnie nie ma co oszczędzać, szczególnie na biustonoszu, który modeluje piersi i nadaje im wygląd, jaki będzie widać po założeniu ubrania. Dobrze dobrany to już w ogóle magia. uśmiech Nie dość, że dobrze się czujesz, to jeszcze świetnie wyglądasz. Ja ostatnio kupiłam sobie całkiem fajny biustonosz za 150zł i uważam to za okazję, bo ciężko jest dostać coś porządnego za niska cenę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Pon 20 Paź 2014, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

150 to nie tak drogo jak za dobrą jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 20 Paź 2014, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję biustonosze na allegro. Mam jedną sprawdzoną firmą, dobrany z niej rozmiar i kupuję...ostatni wylicytowałam za 80zł stanik który w sklepie 150 kosztuje język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Wto 4 Lis 2014, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałam się jednak na kupno biustonoszu ślubnego w sklepie z bielizną. Z racji tego iż spisując umowę z salonem sukni ślubnych dostałam również rabat na bieliznę ślubną, dziś ten rabat wykorzystałam. Za sam stanik z rabatem zapłaciłam 72 zł, bez rabatu 79,99zł.
Fakt jest różnica między zwykłym stanikiem a takim z salonu.. miseczki są okrągłe a na wewnętrznej części stanika jest wszyty silikon, aby stanik mógł się trzymać ciała i nie spadał.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Sob 22 Lis 2014, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moim zdaniem bardzo tanio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 22 Lis 2014, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie będę miała do sukni ślubnej biustonosza jak przyszarzałym suknie to też mi kazała Pani ściągnąć biustonosz dla mnie super oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wymarzony komplecik kupiłam w- sklep z bielizną warszawa.
Może nie była tania, ale na pewno z najwyższej jakości koronki, która mnie nie obtarła i świetnie przepuszczała powietrze- co w tym dniu jest bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto tu jest moderatorem działu ?

Zachęcam do usunięcia spamowej uzytkowniczki wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie tu widać spam? :/
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 175, 176, 177 ... 179, 180, 181  Następny
Strona 176 z 181

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group