Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna ślubna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 179, 180, 181  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie stanik za 80 zl to okazja, a nie rozboj w bialy dzien oczko
Wszystko od rozmiaru i wymagan zalezy oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam styczność z bielizną na codzień i na prawdę ciężko powiedzieć, jak to z tym jest, niektóre firmy mają buble, np. Lepel, kupiłam dwa staniki i po kilku praniach się zeszmaciły. Swój ślubny kupiłam u siebie w pracy po średniej cenie (ok. 110zł +rabat) ale moja krawcowa tylko rzuciła okiem i stwierdziła, że musiał sporo kosztować. Pewnie taka krawcowa naoglądała się już tyle ślubnych staników, że zauważa różnice uśmiech

Myślę, że warto się porozglądać, poprzymierzać z różnych półek cenowych i brać to co pasuje i dobrze leży, a nie tylko kosztuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ayame
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 28
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 12 Wrz 2014, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanik za 80 zł to dużo?
Pomyśl ile wydałaś na zaproszenia, bileciki i inne pierdółki. I czy naprawdę biustonosz, w którym masz dobrze wyglądać i spędzić cała noc i czuć się komfortowo to miejsce gdzie kilka dych zrobi Ci różnicę.

Wiele zależy od rozmiaru jaki się nosi. Jak biustonosz ma być tylko ozdobą, to i taki za 20 zł da radę. Jeśli jednak ma coś podtrzymać, to nie oszukujmy się, byle jaka taniocha nie da rady.
Ale i iak najważniejsza jest nei cena, a dobrze dobrany rozmiar.
Ileż razy widze dziewczyny, którym wydaje się, ze biust trzymać maja ramiączka stanika,..
Z zapięciem przesuniętym niemal na kark przez ciężr piersi. I wystaje taki stanik spod bluzki z wycięciem na plecach... a, fe.

Moja opinia może się komus nie podobać, może jest bardzo kategoryczna, ale uważam, ze dbająca o siebie kobieta powinna zwracać uwagę nie tylko o to co na wierzchu, ale i o to co pod spodem.
To biustonosz podtrzymuje piersi, nadaje im odpowiedni kształt pod ubraniem.
Ja nosze rozmiar około D. Przy takim doskonale widać jakie znaczenie ma bielizna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Pią 12 Wrz 2014, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ayame Ty masz rozmiar ''D'' a ja mam ''B'' więc u mnie biustonosz nie ma co podtrzymywać tak naprawdę.
Mam trochę inne zdanie na temat cen biustonosza, wciąż uważam, że jest drogi ponieważ nazywa się ''biustonosz ślubny'' niż zwykły biustonosz... rozumiesz.. komercja. Bo wszystko co ślubne to trzeba jak najwięcej zedrzeć kasy od młodych... moim zdaniem nie tędy droga Rolling Eyes
Odkąd pamiętam, zawsze kupuję stanik na straganach za 15 zł i dobrze mi w nim, nic nie uwiera ani nic... cóż może po kilkunastu praniach materiał robi się brzydszy i trzeba po czasie znów kupić stanik... ale wolę za 80zł kupić 5 staników niż jeden...
Po drugie... nie porównuj zaproszeń czy innych pierdółek ślubnych do stanika... bo to co wydałam na te ''pierdółki'' to mam przeliczonych na 100 osób... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Pon 29 Wrz 2014, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę Wam dziewczyny, że możecie kupić sobie biustonosz na bazarze za 20 zł;/ Dopóki nie poszłam do brafitterki też kupowałam na bazarach i byłam przekonana, że mam rozmiar wręcz typowy 70 B. Niestety w jakim błędzie byłam, uświadomiła mi to dopiero brafiterka.
Po pierwsze obwód za duży.
Po drugie - miseczki ułożone zbyt blisko siebie.
Po wizycie u brafiterki wyszłam z biustonoszem w rozmiarze 65 D/C w zależności od producenta.
Różnica w noszeniu: niebo a ziemia Shocked

Od momentu, gdy zostałam uświadomiona jaki rozmiar powinnam nosić - mam problem z zakupem biustonosza. Wszyscy się reklamują, że mają duże rozmiary, tylko jakoś nikt nie myśli o osobach, które noszą mały rozmiar... Idąc na bazar, do sklepu, gdziekolwiek, mam problem żeby kupić dobry biustonosz. I jak tylko coś pasuje kupuję, o ile cena jest w miarę rozsądna, ponieważ wiem, że kolejnego znowu będę szukać dłuższy czas.... ;/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ayame
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 28
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 29 Wrz 2014, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angela27.06.2015 napisał:
Ayame Ty masz rozmiar ''D'' a ja mam ''B'' więc u mnie biustonosz nie ma co podtrzymywać tak naprawdę.
(...) cóż może po kilkunastu praniach materiał robi się brzydszy i trzeba po czasie znów kupić stanik... ale wolę za 80zł kupić 5 staników niż jeden...
Po drugie... nie porównuj zaproszeń czy innych pierdółek ślubnych do stanika... bo to co wydałam na te ''pierdółki'' to mam przeliczonych na 100 osób... Rolling Eyes


Nie miałam nic złego na myśli. Zwyczajnie uważam, ze biustonosz ma wyglądać i leżeć. Dwa - to co napisała agatka - większość dziewczyn kupuje źle dopasowana bieliznę, bo nikt ich nie nauczył jak to powinno wyglądać, jak leżeć. Nawet rozmiar B w różnej bieliźnie wygląda róznie.
Swoją drogą, co to za pomysł "bielizna ślubna"? Marketing pełna gębą. Nie ma co się napalać, trzeba poprosić o biały - bez napisu "ślubny" oczko
No dobra, to był żart.

Co do tych kilkunastu prań -Ty obnosisz kilka różnych biustonoszy i będziesz się cieszyć różnorodnością, ja jeden i będę zachwycona dopasowaniem. Kwestia podejścia.

Natomiast uwaga o innych pierdółkach dotyczyła tego, że przy kosztach kilku/kilkunastu tysięcy za wesele, pewnie kilku z kieckę, zakup biustonosza to już kropla w morzu i wydaje mi się, że w całokształcie inwestycji nie ma co nagle skąpić. Ale to znów tylko moje podejście uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 29 Wrz 2014, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ja mam rozmiar 80H. Uwierzcie, że 80 zł za stanik to dla mnie okazja i megapromocja. Tylko firma Kris robi na tyle dobre staniki, że mając 2-3 sztuki, chodzę w nich grubo ponad rok i wszystko trzyma i jest elegancko. Ale niestety muszę się liczyć z kwotą około 100-120 zł Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ayame
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 28
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 30 Wrz 2014, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Dziewczyny, ja mam rozmiar 80H. Uwierzcie, że 80 zł za stanik to dla mnie okazja i megapromocja. Tylko firma Kris robi na tyle dobre staniki, że mając 2-3 sztuki, chodzę w nich grubo ponad rok i wszystko trzyma i jest elegancko. Ale niestety muszę się liczyć z kwotą około 100-120 zł Evil or Very Mad


Nie martw się. Nie pisałam, bo nie chciałam się licytować, ani wyjść na snoba, ale zwykle nie schodzę poniżej 250 zł za biustonosz.
Dlaczego?
Z domu wyniosłam lekcję, ze bardziej liczy sie to pod spodem, niz to na wierzchu. Że bielizna ma być przede wszystkim czysta, ale też musi dobrze leżeć, i nie może być stara "zeszmacona". Że ja sama mam się w niej dobrze czuć. I tak mi zostało. Koleżanki szaleją, bo buty, bo kiecka. A ja kiedy chcę sobie coś kupić bo mam taki nastrój ( i jestem przy kasie) idę po bieliznę. Po rozstaniu z poprzednim facetem kupiłam sobie stanik za 600 zł. Na poprawę humoru. Musiałam czekać do następenej wypłaty, zeby dokupic dół ;D Powiem wprost: nie znosze zakupów ciuchowych. Męczą mnie. Bieliznę kupuję z przyjemnością. Ale i mam tą bieliznę taką, ze nie potrzebuję ślubnej. Po prostu jeśli nie będę miała zajawki na zakup czegoś nowego, to bez żenady wyjmę coś z szuflady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ayame rozumiem Cię doskonale. Ja kocham piękną bieliznę i wogóle nie jest mi szkoda na nią wydawać pieniędzy. Kiedy noszę taką moje poczucie własnej wartości wzrasta o plus 100. Nie mówiąc już o zadowoleniu mojego chłopaka. Noszę rozmiar 32DD i idealne staniki dla siebie znajduje w Marks and Spencer i ceny się wahają. Czasem kupię 2 za 100zł a czasem jeden za 200zł.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulaf22
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pią 17 Paź 2014, 8:47    Temat postu: bielizna do sukni ślubnej Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Problem jest taki ze suknia jest dosc mocno wycieta na plecach i ma dekolt z przodu wrzuce link do sukni bedzie latwiej ocenić, doradzono zeby zalozyc bielizne modelujaca ktora wszystko ładnie zgra, tyle ze nigdzie nie moge nalesc takiej bielizny moze Wy dziewczyny orientujecie sie jak sobie z tym
http://sophiatolli.com/wedding-dresses/y21432/?fc=
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 179, 180, 181  Następny
Strona 175 z 181

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group