Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna ślubna
Idź do strony 1, 2, 3 ... 179, 180, 181  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 20:34    Temat postu: Bielizna ślubna Odpowiedz z cytatem

przekopałam cały dział damskiego stroju i nic nie znalazłam... więc zakładam.
Macie juz na oku jakies wdzianko pod sukieneczke? Typ biustonosza? A moze gorset? Ponczochy/rajstopy.. Figi/szorty/stringi itp..

Mnie sie marzy wygodny miękki biustonosz dobrze podtrzymujący, mocno dopasowany.. Do tego nachętniej szorty, choc pewnie stanie na figach z delikatnym zdobieniem oczko

Coś w tym stylu..



lub..


chcialabym bardotke, ale obawiam sie ze im wiekszy biust tym niekorzystniej wygląda w tym fasonie..


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze dobrana bardotka wygląda rewelacyjnie na wiekszym biuście. Wręcz powiedziałabym że lepiej na większym niż na mniejszym. Ale nie może być za mała, zeby brzegi nie wbijały sie w biust i tworzyły brzydkich bułek, za duża też nie bo nieestetycznie odstaje.

Sama miałam gładką bardotkę. Dałam za nią 100zł ale zajebiście sie prezentowała i powiększała moj skromny biuścik. Do tego też kupiłam dwie pady majteczke. Jedne ala szorty, całe koronkowe, i drugie zwykłe figi, tez koronkowe, ale troche delikatniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mialam taki komplecik jak to pierwsze zdjecie z rzedu trzech. Biustonosz bez ramiaczek z Bravissimo, stringi i pas z ponczochami. U mnie gorset nie zdalby egzaminu.
Czulam sie fantastycznie. No i doczekalam sie wspanialego traktowania podczas nocy poslubnej lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez nie chce gorsetu, biorac pod uwage ze góra sukni slubnej bedzie miec wszyte fiszbiny... to tak jakby miec 2 gorsety na sobie..

Wlasnie najbardziej podoba mi sie ten 1 komplet.. tj ten typ Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na noc poślubną chyba i tak trzeba przebrać bieliznę.... i wogóle to wziąść prysznic przed wskoczeniem do łóżka z Małżonkiem Cool Czystośc i ładny zapach przede wszystkim ! Cool Dlatego ja owszem, pod sukienkę kupię specjalny komplet, taki, żeby uwydatnił wszystko co mogę uwydatnić, ale na noc będzie seksowna koszulka .... albo inny komplet bielizny, jeszcze się zastanowię Cool


Szczególnie chyba w Polsce ta sama bielizna nie zdaje egzaminu, bo uroczystości trwają długo, czasem nawet do 20h w tych samych ciuszkach....

Sadie, u Ciebie wszystko trwało chyba krócej więc spoko, poza tym pasy do pończoch też szalenie mi się podobaja Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yy ja mialam na mysli bielizne pod suknie oczko Nasza noc poslubna pewnie bedzie wygladac tak ze wrocimy i padniemy by spac Very Happy Za to obiecałam juz M ze kolejnej nocy sobie odbijemy.. I na tę okazje, poluje na cos uwodzicielskiego, w czerni lub czekoladowym brązie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam że mymielismy naszą noc poślubną jeszcze podczas wesela. Goście na dole a my na chwilkę w naszym pokoju. Wcale nie myślałam żeby sie kąpać, czy zmieniać bielizne. I te kurwiki w oczach mojego męża, myślałam że mnie połknie. Oczywiście kieca w gorę a nie ze mnie język

Drugą noc poślubną mieliśmy w rana w domu. Ale faktycznie, wtedy byłam już rozebrana, umyta i padnięta. Oczywiście mojemu małzowi to nie przeszkadzało lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mały wypadzik w trakcie wesela popieram i pewnie też skorzystam.... główna moja poprzednia mysl kręciła się wokoło powolnego, namiętnego poślubnego seksu z całowaniem i kąsaniem każdego centymetra ciała a wtedy wolałabym mieć komfort czystości lol

Co innego szybki numerek i suknia do góry Twisted Evil To niewątpliwie ma jakąś atmosferę i jest podniecające, ale nie wymaga aż takiego zachodu lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no taki wypadzik to ekstra rzecz i znajac nas to R. bardzo chetnie z tego skorzysta lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten komplecik nosilam pod suknia. Tez zrezygnowalam z gorsetu bo we dwoch istniala duza szansa ze nie usiade za stolem. No i nie chcialam sie upocic jak glupia.
Na noc poslubna mialam cos od Ann Summers...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 179, 180, 181  Następny
Strona 1 z 181

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group