Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna ślubna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 179, 180, 181  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 17 Lis 2009, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no faktycznie czasem noszę, ale musi mocno przylegać pod biustem lol Wiecie co, każdy z naszych biustów jest dobry - w końcu nasi faceci na nie (może w jakimś tam ułamku %) polecieli język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Wto 17 Lis 2009, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nigdy nie chodzę w staniku bez ramiączek. Bez stanika wcale. Ale pod suknią ślubną miałam bardotkę bez ramiączek. Pod biustem była dobrze dopasowana i miala własnie na obwodzie silikonowy pasek. Tym sposobem super się trzymała. Poza tym jak się dobrze zwiąże suknie to tez podtrzymuje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 244
Skąd: Ostrów Wielkopolski, Gliwice

PostWysłany: Wto 17 Lis 2009, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. ja mam za 37 dni ślub, a jeszcze nie mam bielizny. Też mam problem z wyborem stanika. Miseczka D. Sukienkę pokazywałam w innym wątku. Jest bez ramiączek. Także stanik powinien tez być bez ramiączek. Ale jak to zrobić przy takim cycu?pytajnik

Powiem Wam, że ja również nigdy nie chodzę bez stanika. Nawet w domu. po prostu boję się, że jak się gwałtownie obrócę, to kogoś lewym cycem zabije Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
Wiecie co, każdy z naszych biustów jest dobry - w końcu nasi faceci na nie (może w jakimś tam ułamku %) polecieli język

no nie zupełnie... mój mężczyzna zawsze gustował w dużo mniej obfitych biustach i jak kiedyś wyznał to na początku mało mu się podobał mój rozmiar.....

Patka, wiele kobiet nosi staniki bez ramiaczek przy dużych rozmiarach, więc pewnie jakoś się da. tylko jak to nie wiem Wink najlepiej idź do dobrego sklepu bieliźniarskiego z profesjonalną obsługą i niech ci dobiora odpowiedni stanik do Twojej sukienki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marietta
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 4

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje przygotowania do ślubu trwają i teraz jestem na bardzo przyjemnym etapie szukania bielizny na NOC poślubną Very Happy
I tak nie wiem.. czy zaskoczyć lubego czymś baardzo sexownym czy raczej na spokojnie..
Bieliznę na pewno zamówię przez internet ze strony osobliwa.pl bo już tam robiłam zakupy i rozmiary mają na mnie idealne. No i mają dość spory wybór.
Jak na razie moje typy
na spokojnie:
http://www.osobliwa.pl/produkt-21350/Figi_Gracya_Wenecja.html

sexi;):
http://www.osobliwa.pl/produkt-19424/Komplet_Dreamgirl_Wedding_Night_ze_spodniczka.html
http://www.osobliwa.pl/produkt-19456/Koszulka_Dreamgirl_Sweet_Afterthought_stringi.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym wybrała zestaw numer 2 Cool Pierwszy zbyt oczywisty a trzeci jakiś taki.... że własnie trzeba mieć sztywne piersi od cyrkla a wiadomo, że nie każda z nas takie ma język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 komplecik jest bardzo fajny Smile 3 też i jeśli ktoś nie ma obwisłego biustu to z powodzeniem moze sobiena coś takiego pozwolić. naturalne piersi, jakiekolwiek by nie były, nigdy nie są jak wyjęte spod cyrkla Wink

muszę sobie dać ta stronkę do ulubionych Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 komplecik i mnie sie podoba uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marietta
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 4

PostWysłany: Czw 19 Lis 2009, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten zestaw jest jeszcze mi się podoba: http://www.osobliwa.pl/produkt-9711/Gorset_Axami_V500_.html
ale chyba ta 2 z poprzednich propozycji jest najlepsza.. taka lekka i sexowna Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 19 Lis 2009, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten ktory pokazala Marietta tez niczego sobie, calkiem sexy.. Tylko mam wrazenie ze bedzie sie dziwnie, niewygodnie ukladal bo to zdjecie zalatuje mi mocnym retuszem..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 179, 180, 181  Następny
Strona 3 z 181

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group