Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna ślubna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 179, 180, 181  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie wiem, ale... nie umiem nosić stoników bez ramiączek Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie chyba nie będzie innej możliwości, bo suknia jest z gorsetem bez ramiączek. Będę musiała się mocno postarać znaleść jakiś stanik, który da mi komfort z moim nie-za-dużym biustem.... normalnie pod niektóre bluzki mam taki, ale musi być mocno obcisły żebym nie myślała, że zaraz wyjdzie mi sutek lol W sukni chyba łatwiej, bo dzięki gorsetowi wszystko lepiej się trzyma język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tez jakos nie umiem i zreszta nie lubie nosic staników bez ramiączek Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie bardzo moge, bo cięzar + grawitacja = brzydki efekt i niewygoda.. + przy wiekszej predkosci moge sobie brode obic język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaaaaaaaaaaa Lizii klękłam ha ha ha ha ha ha

Wy narzekacie na duże, a ja od zawsze marzę o porządnym, gibającym się, okrągłym cycu w bluzce z dekoldem lol A tak to się muszę za wszelką cenę ściskac jakimiś push-upami i udawać, że coś tam mam lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruda - za to nie wygladasz latem jak cycolina język i mozesz sie spozniac na autobus ile chcesz język
Kiedys biegłam na przystanek zeby zdazyc na autobus ktory wlasnie podjezdzal.. latem to było.. I słysze na przystanku jakiegos kolesia "Prosze Pani - cos pani wypadło".. biegłam ze sklepu wiec sie odwracam, rozgladam.. nic nie ma.. Patrze na kolesia a on na mnie.. i pokazuje paluchem ze mi sie biust prawostronnie wyrwał z bluzki i sobie pozuje przechodniom Rolling Eyes pomocy
Spaliłam takiego raka.. Embarassed
Teraz zawsze, ZAWSZE asekuruje się ręką podczas mini maratonów miejskich..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się czyta jak jakieś 'opowieści z krypty' lol lol lol lol

hehe, klękłam po raz drugi Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz, czlowiek sie uczy na bledach.. W tamtej chwili to nie było zabawne, choc teraz traktuje to z przymrozeniem oka oczko Bo.. co nas nie zabije to nas wzmocni lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 17 Lis 2009, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nie wiem czy wiesz, ale z małym biustem i bluzkami bez ramiączek np. jest tak, że czasem jak tańczysz i podniesiesz rękę do góry to wychodzi cała pierś bo bluzka zostaje na miejscu lol

Nie mówię z własnego doświadczenia, ale widziałam lol

Więc na jedno wychodzi lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Lis 2009, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nawet bluzki bez ramiączek nie mogę włożyć, bo muszę mieć stanik a stanika bez ramiaczek nie lubię, bo mi w nim niewygodnie i czuję się niepewnie.... staram się nie narzekać na swój biust, bo w sumie jest ok, rozmiar D za darmo, marzenie nie jednej kobiety i w ogóle.... ale to niezbyt komfortowe jak musisz non stop chodzić w staniku (a szukaj stanika 65D to zobaczymy czy to co znajdziesz Cię zadowoli....), biust Ci się kołysze przy prawie każdym kroku, a jak założysz bluzkę z dekoltem to ludzie nie potrafią patrzeć Ci w oczy Rolling Eyes nie lubię tego, że w niektórych fasonach ubrań wyglądam zbyt wyzywająco, a jakbym miała np. miseczkę B albo nawet małe C to wyglądałabym normalnie. jasne, ruda, wkurzasz się, że nie wypełniasz bluzek, ale w sumie to jest nawet wygodne Wink np. mozesz z powodzeniem nosić stanik bez ramiaczek Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 179, 180, 181  Następny
Strona 2 z 181

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group