Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PREZENTY ŚLUBNE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabrielapy
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 16

PostWysłany: Pon 23 Lut 2015, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

listą prezentów najczęsciej zajmują się świadkowie, ewentulanie można dołaczyc do zaproszeń i podać nr kontaktowy do świadków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga88
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 278
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2015, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie może z innej beczki.
Ile dać kasy siostrze na prezent na ślub cywilny?
Twierdzi że kiedyś w przyszłości będzie robić ślub kościelny i wtedy chce prezenty ale przecież z pustymi rękami nie pójdę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Sob 7 Maj 2016, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prezenty ślubne które ostatnio dałam, były ręczniki wyszywane z własnym nadrukiem. Wykonywała to firma Texpol - bardzo ładnie prezentowały się ręczniki i szlafroki, Młodzi byli zachwyceni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Sob 7 Maj 2016, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prezenty ślubne które ostatnio dałam, były ręczniki wyszywane z własnym nadrukiem. Wykonywała to firma Texpol
http://texpol.net.pl/ - bardzo ładnie prezentowały się ręczniki i szlafroki, Młodzi byli zachwyceni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aginka
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sob 4 Cze 2016, 20:42    Temat postu: Lista prezentów ślubnych Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ja niedługo biorę ślub (jeszcze 5 miesięcy, ale chciałabym już teraz jakoś ugryźć ten temat) i zastanawiam się nad prezentami jakie chciałabym otrzymać. Nie zależy mi na tym, aby otrzymać pieniądze, raczej chciałabym trochę wyposażyć mieszkanie, do którego wprowadzamy się zaraz po ślubie i właśnie nie wiem jak to zorganizować, żeby nie otrzymać dziesiątek identycznych, niepotrzebnych rzeczy. Wymyśliłam listę prezentów online - są strony, gdzie można takie listy założyć i stworzyć listę swoich wymarzonych prezentów ślubnych, ale mam wiele obaw z tym związanych, bo jest to dość nowe jednak. Z jednej strony dostałabym tylko takie prezenty, jakie naprawdę sobie wymarzyłam, ale z drugiej, nie wiem jak na to zareaguje moja dość tradycyjna rodzina... Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 5 Cze 2016, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy listę prezentów online i się sprawdziła oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aginka
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw 9 Cze 2016, 13:24    Temat postu: Lista prezentów ślubnych online Odpowiedz z cytatem

Mani_ani, a opowiesz coś więcej? Na jakiej stronie? Czy wielu gości z niej skorzystało? Ja wstępnie zdecydowałam się na whitedreams.pl, bo podoba mi się to, że 1. wybór prezentów jest ogromny, po 2. jak czegoś nie mają to wprowadzą specjalnie dla mnie 3. po ślubie można wymienić prezent na inny z oferty:) Jak możesz to podpowiedz na co jeszcze zwracać uwagę podczas zakładania takiej listy. Z góry dziękuję uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 17 Cze 2016, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie jest lista prezentów, które można dać zamiast kwiatów:
http://www.goodies.pl/127-prezenty-slubne

W bardzo różnych zakresach cenowych. Moja siostra ostatnio wychodziła za mąż i zamiast bukietu kwiatów dostała ode mnie świecę yankee Candle Uznałam,że taka swieca znacznie barziej przyda jej się niż kwiaty, które i tak po ślubie w kilka dni zwiędną.

Yankee Candle ma sporo kwiatowych zapachów:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aginka
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pią 17 Cze 2016, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Na stronie jest lista prezentów, które można dać zamiast kwiatów:
http://www.goodies.pl/127-prezenty-slubne

W bardzo różnych zakresach cenowych. Moja siostra ostatnio wychodziła za mąż i zamiast bukietu kwiatów dostała ode mnie świecę yankee Candle Uznałam,że taka swieca znacznie barziej przyda jej się niż kwiaty, które i tak po ślubie w kilka dni zwiędną.

Yankee Candle ma sporo kwiatowych zapachów:


Berka, te świeczki są absolutnie cudowne, osobiście je uwielbiam, ale mi nie o to chodzi uśmiech Nie chcemy prezentów zamiast kwiatów (tutaj wybierzemy jeszcze inną opcję i raczej będzie to np. karma dla psów ze schroniska czy coś w tym stylu), ale prezenty w ogóle zamiast kasy itp. Zależy nam na konkretnych rzeczach, dlatego zdecydowaliśmy się na założenie specjalnej listy na whitedreams.pl i szczerze mówiąc już chyba pozostaniemy przy tym pomyśle. Jakie będą reakcje to się okaże, ale ja mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 10 Sie 2016, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vao napisał:
Bardzo fajnym prezentem może być karykatura portretowa pary młodej ze zdjęć w jakieś fajnej scenerii.


Z doświadczenie mogę powiedzieć, że taki prezent bardzo dobrze się sprawdza. uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następny
Strona 40 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group