Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PREZENTY ŚLUBNE
Idź do strony 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwia1980
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 7

PostWysłany: Sob 14 Lis 2009, 23:06    Temat postu: PREZENTY ŚLUBNE Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak przekazać znajomym listę prezentów ślubnych i jak maja je rezerwować ? Jaki jest najbardziej sprawdzony sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lawenda1234
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 2

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może w knajpie zebrać większość?
_________________
-----------------------

Pomysł na wieczór panieński Warszawa Kraków Gdańsk – http://www.panienskie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi umieścili swoją listę z prezentami na stronie internetowej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie - coraz więcej par tworzy swoje strony internetowe. To jest akurat dobry pomysł uśmiech
Choć nie wiem jak to rozwiązać w przypadku ciotek, wujków i babć, którzy dostępu do neta nie mają oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mysle ze strona internetowa to dobre rozwiązanie. Biorac pod uwage, ze goscie musza sie jakos dowiadywac o aktualizacji listy - co zostało juz zarezerwowane przez innych, czy moze coś zmieniliście itp.. Mozecie tez wreczyc taką liste razem z zaproszeniem, tylko wtedy skąd bedzie wiadomo, ktore prezenty sa jeszcze "wolne" a ktore juz nie? Mogloby sie okazac ze dostaniecie 5 kompletów takich samych filizanek np oczko
Wiem, ze w USA, jesli prezenty są w jednym sklepie, to tam zostawia się liste i goscie przychodząc po zakup, orientują się, co jest do wyboru a sklep aktualizuje, które punkty z listy wciąz są niewykupione..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 17 Lis 2009, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas akurat pomimo tego, że nie będę robić listy prezentów ( mamy większość rzeczy potrzebnych do domu a tą resztę to wolę z pieniążków weselnych sama kupić .... mam specyficzny gust ... i czasem jedna kreska nie w ta strone i rzecz mi się nie podoba) ;p

nasz fotograf założył nam stronke i tam jest folder z lista prezentów uśmiech

a tak z tego co słyszałam to przy zaproszeniu goście często pytają co by się chciało dostać to może tym mniej medialnym po prostu powiedzieć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Wto 17 Lis 2009, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się nad taką listą zastanawiałam... ale strona.. no cóż dla młodych super, ale co ze starszymi gośćmi.. I co... taką stronę w zaproszeniu podać.. ? trzeba by jakoś żeby np goście wybierali z listy co kupią i pisali nam na mejla.. a my wtedy moglibyśmy tę listę uaktualniać i wykreślać to co już jest przez kogoś wybrane.. ale szczerze mówiąc jak dla mnie - za dużo zachodu, i może się nie sprawdzić do końca. Poza tym z góry byłoby wiadomo co i kto nam podaruje oczko

Chrzestni nas spytali już czy coś chcemy... Ja sama wiedziałam, że mój chrzestny będzie chciał (raczej Jego żona) podarować nam jakiś piękny serwis obiadowo-deserowy na 12 osób czy 24... Ja jestem jak najbardziej za, gdyż takiego czegoś samemu się nie kupi... no bo wydać 1700zł na jakieś "świąteczne" talerze, no któż sobie może na to pozwolić? A pamiątka zostaje na zawsze i to jaka przydatna... Nawet już wybrałam sobie taki serwis, ciocia chciała, żeby nie było "przypału", że mi kupi a mi się nie spodoba.

A dalszy plan jest taki, że powiedzieliśmy rodzicom, że jeśli ktoś by ich pytał ( bo tak jest najczęściej) co chcemy dostać, to mają mówić, że pieniądze najlepiej, a jeśli ktoś jednak będzie chciał coś innego nam podarować to rodzice wiedzą o kilku rzeczach, które chcielibyśmy dostać. I mają się w razie czego strony kontaktować uśmiech


Myślę, że rozwiązanie wymyśliliśmy dobre....
P.S. ależ się roooozpisałam język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sro 25 Lis 2009, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam właśnie takie pytanie, my nie chcemy prezentów żadnych, mieszkamy juz razem 1,5 roku przez wiekszosc tego czasu nabylismy wszystko co potrzebne, ( posciele, reczniki, zelazko,toster, express do kway itp itd). Nie chcemy prezentów żadnych, wolimy pieniazki, nawet jesli kwota mialaby byc mniejsza ( czasami prezent wynosi np 200 zl, a inni daja 500 zl w gotowce). Bylby tez problem, tu maja inne wymiary poscieli i wielu innych rzeczy wiec dostajac to bylaby klapa, poza tym jak to zabrac ze soba z Polski do Uk?? placic dodatkowo za przwoz?? nie,dziekujemy, dlatego chcemy powiadomic gosci ze wolimy kase, tylko jak i gdzie to zrobic? zeby nie wyszlo tak bezczelnie ale subtelnie i delikatnie, zreszta tak mysle, jedna osoba ze wszystkim wynosi nas ok 230 zl, wiec mam chyba prawo wybrac co wole dostac?pytajnik moze mieliscie podobna sytuacje i mozecie cos doradzic Sad pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sro 25 Lis 2009, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazłam taki wierszyk, przeczytałam że można dodac go na ładnej kartce do zaproszeń, co myślicie :-p pytajnik lol

PRAGNĄC PRZEŁAMAC TRADYCJE STARE
BY NIE MIEĆ NP. ŻELAZEK PARĘ
I ZAOSZCZEDZIC PRZEMIŁYM GOSCIOM
ŁAMANIA GŁOWY NAD POMYSŁÓW MNOGOSCIĄ
BY UNIKNĄĆ TEJ UDREKI
MILE WIDZIANYM I BARDZO WYGODNYM
BĘDZIE BILECIK ZE ZNAKIEM WODNYM
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Sro 25 Lis 2009, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesoły wierszyk uśmiech Teraz bez obaw można takie wierszyki dodawać, bardzo dużo osób tak robi... taka nowa tradycja jakby uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 1 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group