Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiedy kupowac obraczki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Nie 21 Lip 2013, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to my zamówiliśmy 9 miesięcy przed, ale co jest śmieszne, sprzedawczyni w tym jubilerze wychodzi za mąż za 2 tygodnie a obrączki ma od września xD Nie mogła się doczekać :p I mówiła, że bardzo rzadko ludzie przychodzą przed samym ślubem zmieniać rozmiar.. Także ja tam liczę, że nic się nie zmieni, pierścionek od 1,5 roku noszę ten sam i rozmiaru nie musiałam modyfikować, więc w sumie czemu nagle przez te 9 miesięcy miałoby się coś zmienić?:p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia1990
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie 21 Lip 2013, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swoje do odebrania w piątek. Więc też troche wcześniej kupiłam:)
_________________



jesteśmy razem od 23.01.2006
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jutrzenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 25

PostWysłany: Pon 22 Lip 2013, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemampomyslu napisał:
No to my zamówiliśmy 9 miesięcy przed, ale co jest śmieszne, sprzedawczyni w tym jubilerze wychodzi za mąż za 2 tygodnie a obrączki ma od września xD Nie mogła się doczekać :p I mówiła, że bardzo rzadko ludzie przychodzą przed samym ślubem zmieniać rozmiar.. Także ja tam liczę, że nic się nie zmieni, pierścionek od 1,5 roku noszę ten sam i rozmiaru nie musiałam modyfikować, więc w sumie czemu nagle przez te 9 miesięcy miałoby się coś zmienić?:p


Ano właśnie, ilu ludzi tyle terminów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Pon 22 Lip 2013, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm .. to ja może swojemu W już kupię a swoją tuż przed ślubem język będzie kompromis lol A swoją drogą ja to chyba ślepa jestem,tyle obrączek naoglądałam się na necie i ani jedna taka jak mi się podoba..to chyba nie możliwe .A chciałam sobie druknąć moje typy i wkleić do notesu na pamiątkę uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 6 Sie 2013, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my kupiliśmy wczoraj, czyli równe 2 miesiące przed ślubem. w sumie nie spieszyliśmy się z tym, ale Pani zwróciła uwagę że gdybyśmy chcieli zamawiać to teraz są urlopy itd. więc to już najwyższa pora. a wzięliśmy "gotowce", mamy z głowy oczko
generalnie to chyba nie ma znaczenia na ile przed ślubem kupi się obrączki, byle nie zostawiać tego na ostatnią chwilę bo po co dodatkowy stres Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Wto 6 Sie 2013, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupilismy 3.5 miesiaca przed i teraz bardzo sie z tego powodu ciesze, bo jest to jedna z rzeczy, które da sie zalatwic wczesniej, a w ostatnim miesiacu przed slubem mozna skupic sie na innych sprawach, których i tak jest mnóstwo...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elzbieta29
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 11

PostWysłany: Czw 15 Sie 2013, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równiez 2 mięsiące przed ślibem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 2 Wrz 2013, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy kupować w grudniu, czyli 9 miesięcy przed ślubem. Także przyjdą jakieś 8 miesięcy przed. Chcemy zdążyć przed ewentualnymi zwyżkami cen, poza tym mamy już wybrany model, wybrany rozmiar ( u mnie zgadza się z rozmiarem pierścionka zaręczynowego - chodzę w nim 2,5 roku i wiem czego się spodziewać po tym rozmiarze tym bardziej że różnica nie będzie duża bo on ma 2 mm a obrączka 3mm), Narzeczony ma szeroką kostkę, więc ona mu raczej nie będzie puchła, a nawet jeśli to jakoś przeciśnie obrączkę a komfort noszenia na właściwym miejscu z racji budowy Jego palców będzie pewny uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Pon 2 Wrz 2013, 13:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 2 Wrz 2013, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też będziemy kupować wcześniej. Październik/listopad. Wzór już mamy wybrany. Stwierdziliśmy, że co można staramy się załatwić jak najwcześniej, żeby potem nie musieć kupować wszystkiego na dwa czy trzy miesiące przed ślubem.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 2 Wrz 2013, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jedziemy w środę ale to tylko dlatego że mamy po drodze bo akurat jadę wpłacić resztę zaliczki w salonie sukien a że ja mam do przetopienia złoto i się chcemy zapytać jak to będzie wyglądało itp:) ale nie powiedziane że będziemy już zamawiać bo na tyle obrączek jakich oglądaliśmy nie znaleźliśmy tych naszych smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
Strona 17 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group