Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiedy kupowac obraczki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Czw 18 Lis 2010, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie uśmiech my nasze zamówiliśmy prawie rok przed ślubem i nic się nie stało. Leżą sobie spokojnie w pudełeczku i czekają oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oleandra86
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 23

PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wole nie zapeszac; obraczki nie uciekną - wybrane już mam od jakiegos czasu - w kruku ze złota, na damskiej są 3 brylanty, męska bez kamieni; proste i piękne; No i zdecydowałam że zoto, żeby nikt potem nie miał wątpliwości ze to obrączka...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lonna
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 66

PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wierzę,że wcześniejszym zakupem można coś zapeszyć Very Happy
Najlepiej kupować jak są promocje,my tak zrobiliśmy jak kupowaliśmy nasze w aparcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiatuszek85
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 131
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zamówiliśmy obrączki parę dni temu i choć do ślubu mamy ponad pół roku to uważam że był to dobry pomysł. Cena złota ciągle rośnie a tak przynajmniej nie będzie problemu przed samym ślubem. 30 listopada idziemy po odbiór już się nie mogę doczekać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my z tym poczekamy pewnie do marca (ślub w czerwcu). Myślę że to spokojnie wystarczy. W międzyczasie może odwiedzimy jakiegoś jubilera, żeby zobaczyć na żywo co nam się podoba.
Inna sprawa, że akurat w temacie obrączek nie mamy wygórowanych oczekiwań. Im prostsze "krązki", tym lepiej uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też zamówiliśmy korzystając z promocji uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hania83
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Lis 2010, 3:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo to chyba najlepszy sposób uśmiech i ładniejsze się wybierze i wyjdą w cenie tańszych troszeczkę uśmiech a przecież z promocji, to wcale nie znaczy, że są gorsze... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe a ja wam powiem, że kupić obrączki mając 6 dni do ślubu to.. cud uśmiech wszędzie tylko atrapy.. u nas sytuacja wyjątkowa, w ciągu tygodnia ustalilismy termin slubu cywilnego (tak w ogóle to ślub konkordatowy miał być w maju przyszłego roku) i na poczatku stwierdziliśmy, że obrączki pożyczymy bo te "prawdziwe" kupimy sobie na slub w maju.. ale potem jedna mama, potem druga mama powiedziały, że to tak dziwnie, ze cywilny to też slub i że fajnie by było gdybyśmy te obrączki jednak kupili.. no to pojechaliśmy do jubilera takiego nie sieciowego uśmiech pani nam pokazuje obrączki, mierzymy.. no i mowie, ze to chyba atrapy.. a ona, ze owszem język no wiec mowie jej, ze my mamy za tydzien slub Very Happy i ze potrzebujemy prawdziwe obraczki uśmiech no i pani miala jeden wzor, bardzo klasyczny na ktory sie zdecydowalismy uśmiech i obraczke od 8 dni nosze uśmiech a na koscielnym w maju obraczki beda po prostu poswięcone:)
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BlankaB
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 167

PostWysłany: Pon 29 Lis 2010, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się waham kiedy kupić, do ślubu pół roku, jeśli teraz kupie za 6 miesięcy mogą mi się już nie podobać.
Złoto podobno podrożało przez ostatnie 2 lata o około 100 %. Więc opłaca się skorzystać z promocji i wyprzedaży uśmiech
_________________


Miłość odkrywa się kochając…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Pon 29 Lis 2010, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natie napisał:
hehe a ja wam powiem, że kupić obrączki mając 6 dni do ślubu to.. cud uśmiech

A ja myslałam, że to ja jestem hardcorem odbierając obraczki półtora tygodnia przed ślubem uśmiech

Jakim cudem dali Wam termin "za tydzień", skoro ustawowe minimum to 30 dni? To znaczy wiem, ze w wyjątkowych okolicznościach kierownik USC może skrócić termin, ale jestem ciekawa co to za wyjatkowe okoliczności zaistniały Wink

edit: juz doczytałam w wątku z terminami. Zakup mieszkania uśmiech
No to miłego wicia gniazdka Wam życzę Very Happy


BlankaB napisał:
Ja się waham kiedy kupić, do ślubu pół roku, jeśli teraz kupie za 6 miesięcy mogą mi się już nie podobać.

Shocked
Jesli za 6 miesięcy mogą Ci sie nie podobac, to co będzie za rok, dwa, albo pięć po ślubie?
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Strona 2 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group