Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zapomniana pigułka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 13 Lis 2009, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chce zrobic test tak wczesnie bo:
kupilam taki, ktory dziala (wykrywa ten hormon) juz po 6 dniach
nie cierpie zyc w nieswiadomosci i niepewnosci.. wole wiedziec najgorsze, ale wiedziec..
i nie potrafie sie nie stresowac bo to zmieni cale moje zycie jesli wpadłam..
Dlatego rady "nie mysl o tym" "nie stresuj sie" nie pomogą bo i tak i tak to chodzi mi caly czas po glowie i odliczam dni do poniedziałku.. Oczywiscie zrobie badanie krwi w terminie kolejnego okresu.. albo kolejny test zanim pobiegne do przychodni..

Zaluje ze nie podnioslam wczoraj rabanu i nie kupilismy postinoru.. Crying or Very sad bylabym spokojna...zla na siebie ale spokojna..

Wyobrazacie sobie - slub w polowie 7 mieisaca ciazy? Bo dla mnie ta perspektywa to totalna porazka...
Bog mi swiadkiem ze marzeo dziecku, ale po slubie.. a nie teraz kiedy problemy nam się dosłowie piętrzą.. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Pią 13 Lis 2009, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli od dłuższego czasu bieżesz pigułki to musiałabys mieć wyjątkowego pecha lub szczęście (w zależności od punktu widzenia), żeby zajść w ciążę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 14 Lis 2009, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza sie. Przy dlugotrwalym braniu podwyzszony poziom hormonow moze sie utrzymac zapobiegajac ciazy. Zreszta jedna zapomniana tabletka to nie duzy problem. Mnie sie dobre pare razy zdarzylo (na poczatku i koncu opakowania) i wszystko w porzadku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 14 Lis 2009, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
21tg to 5 miesiąc i kawał brzucha+ wyczuwalne ruchy. Ona sie nie skapneła że coś jest nie tak?

ona miała w 5 miesiącu brzuszek jakby była... nie wiem...na przełomie 3 i 4pytajnik i nic nie czuła. owszem, podejrzewała już wcześniej, bo nie dostała okresu, ale skoro testy wyszły negatywne to stwierdziła, że przyczyna zatrzymania miesiaczki jest inna, bo miała cykle bardzo nieregularne. no i się w końcu wkurzyła i poszła zrobić test z krwi, wyszły jakieś 6ki i już wiedziała, że jest na bank w ciąży. to był 20 tydzień, jak się kilka dni póxniej okazało u lekarza.. dlatego ja już nie wierzę, że testy ciażowy jest tak dokładny. być może, Liziii, kupiłaś test bardziej czuły niż przeciętne i pewnie zwyczajnie lepiej się poczujesz jak zobaczysz jakikolwiek wynik, ale dobrze będzie jak go po jakimś czasie powtórzysz. dla świetego spokoju Smile ale nie wydaje mi się żebyś była w ciaży. raczej Ci się upiecze Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 14 Lis 2009, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj jak ja bym chciala zeby sie wasze przepowiednie spełniły.. Po cichu licze wlasnie na to, ze lata brania pigułek wpłyną pozytywnie (czyli na wynik negatywny testu). Gdyby to był inny czas, to nie stresowałabym sie tak bardzo, ale przeraza mnie wizja efektu jojo- a to byłoby murowane gdybym nagle musiala zrezygnowac z mojej dosc chudej diety i jesc normalnie, do tego pewnie mialabym dziwne smakowe zachcianki, utyłabym 40kg i w 7 miesiacu ciazy szłabym, a raczej TOCZYLABYM SIE do slubu... Rolling Eyes
W poniedziałek rano robię test.. w nadziei, ze wynik będzie negatywny. Powtorze go w terminie kolejnej miesiaczki, jak radzi ulotka.. albo zrobie badanie krwi.. Zeby nie bylo mowy o pomyłce.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..negatywny..
Uff!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nio Very Happy widzisza tak się bałaś.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie mówiłam.... Wink no to teraz czekamy na krwawienie z odstawienia....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
..negatywny..
Uff!




lol lol lol lol lol cieszę się bardzo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

omg ile ja mialam takich zapomnien w braniu tabletek... ale odpukac w niemalowane nie zaszłam przez to w ciąze...
a co do wykrywania ciązy przez test... ja im tez nie wierze w 100% a przynajmniej nie na początku. mojego R. bratowa robiła 5 testów różnych firm i dopiero 6 test wykryl ciaze a byla juz w 7 tygodniu ciazy Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group