Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zapomniana pigułka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem postinor jest sens wziąć, ale nie później niż 72 godziny po stosunku. podejrzewam, że u Ciebie, Liziii, minęło więcej. chyba, że się mylępytajnik jeśli tak to dużo lepszym rozwiązaniem jest dodatkowe zabezpieczanie się. wyjdzie na to samo, a Twój organizm nie będzie musiał radzić sobie z dodatkową dawką hormonów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie jakos mija 72h.. nie kupiliśmy i przepadło, z resztą jestem troche negatywnie do tego nastawiona..
Kupiłam za to test i w poniedziałek go zrobię...
Poki co, jak mi to ucieka z myśli, to funkcjonuje normalnie, natomiast jak tylko sobie przypomne to ciarki mi chodzą po plecach..
Do poniedziałku rano zatem jest jedna wielka niewiadoma..

Ehh.. wiecie, nie moge sobye wybaczyc bo to moj błąd i moja wina! Evil or Very Mad Glupie zapominalstwo.. po co mi tyle tych przypomnien skoro lata mi to koło nosa? Rolling Eyes Czlowiek sie uczy na błędach - to napewno, bo pigułek strzege jak oka w głowie od wczoraj..

Ps. czy biorąc piguły jest w ogole sens robienia testu? Czy on nie wyjdzie, niejako, z zasady dostarczania hormonow, jako pozytywny?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

test nie wykrywa hormonów, które są dostarczane przez tabletki, tylko hormon hcg, który pojawia się we krwi i moczu, jak tylko zaistnieje ciąża. tak przynajmniej mi to kiedys wyjaśniano. w każdym razie stosowanie pigułek antykoncepyjnych nie powinno za fałszować wyniku. ale może być trochę za wcześnie na test.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie że za wcześnie. Najwcześniej zrób go 14 dni po stosunku, a jeszcze lepiej oczekać nawet ze 3 tygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a najlepiej to zajmij się czymś i nie myśl o ciąży, bo to Ci nic nie da. poczekaj na krwawienie i wtedy zrób test.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, a jak chcesz byc pewna to zrób go nawet jak dostaniesz krwawienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma mowy zebym czekala 24 dni... kupilam test ktory wykrywa ciaze juz 6 dni po potncjalnym zaplodnieniu.. takze w poniedzialek is THE DAY.. Rolling Eyes
Miss - latwo powiedziec "nie mysl o tym"... obyś nie musiala być w takiej sytuacji..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już w niej byłam Cool miałam 18lat i nie tego mężczyznę co trzeba. i dostałam najlepszą radę pod słońcem. bo co Ci da to, że o tym myślisz i się przejmujesz?? jeśli nie jesteś w ciąży to niepotrzebnie psujesz sobie nerwy. jeśli jesteś to stresowanie się nic Ci już nie pomoże. test możesz zrobić, ale dla pewnosci później go powtórz, tym razem odczekując stosowną ilość czasu. te testy nie są niestety 100% a im wczesniej go zrobisz tym bardziej niepewny wynik (inaczej moja przyjaciółka nie dowiedziałaby się o ciaży w 21 tg i po 2 negatywnych testach Rolling Eyes ).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21tg to 5 miesiąc i kawał brzucha+ wyczuwalne ruchy. Ona sie nie skapneła że coś jest nie tak?

Tak jak radzi Miss, test jest najbardziej wiarygodny po 2 tygodniach. 6 dni to stosunkowo za mało. Poza tym co jeżeli test wyjdzie pozytywnie? Juz nic z tym nie zrobisz- no chyba że chcesz zrobić i dlatego ta informacja jest Ci tak pilnie potrzebna na już.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
nie ma mowy zebym czekala 24 dni... kupilam test ktory wykrywa ciaze juz 6 dni po potncjalnym zaplodnieniu.. takze w poniedzialek is THE DAY.. Rolling Eyes
Miss - latwo powiedziec "nie mysl o tym"... obyś nie musiala być w takiej sytuacji..


Liziii, nawet jeśli zrobisz test i wyjdzie pozytywnie to się nie przejmuj, moja teściowa pracuje w laboratorium i była ostatnio taka dziewczyna której 3 testy wyszły pozytywnie, a po badaniu krwi okazało się ,że nie jest w ciąży.

Myślę podobnie jak Ty, że teraz byłby najgorszy czas i to nie dlatego, że byśmy dziecka nie chcieli..rozumiem Cię, pewnie Tobie chodzi o podobna sprawę dlatego trzymam kciuki, żeby się okazało, że nie jesteś w ciąży pocieszacz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group